Korter

Soovin osta

Hind
50 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Välja arvatud Järve otsa ja Astangu

Kontakt: Kristiina Puzõrjova, kristiina.puzorjova@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
55 €
Tallinn, Mustamäe linnaosa

Klient soovib osta 2-toalist korterit Mustamäele või Põhja-Tallinnasse. Hinnapiiriks 55 000€

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
150 000 € — 200 000 €
Tallinn

Klient otsib 3-4 toalisst korteit, mis asuks Kadriorg-Kesklinn_Pirita piirkonnas. Pindala min 75 m2-100 m2.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Soovid
wishes-serviceCommercial

Soovin üürida

Hind
1 400 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile (eesti moedisainer) sobivaid ruume disainerrõivaste kaupluse jaoks. Pindala 40 kuni 70 m2. Enim huvipakkuvad asukohad: Südalinn, Rotermanni, Kadriorg. Äripind peab soovitavalt olema vitriinakendega, sissepääs tänavalt ja lähedal parkimise võimalus. Üürihind võiks jääda piiridesse 1200€ + km.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Tallinn, Nõmme linnaosa

3 toaline
Eelistatud piirkond: Laagri, Pääsküla, Nõmme, Kristiine, Mustamäe
Uus või kuni 5a vana
Terass (kui 1k) või (suurem) rõdu
Parkimine (soovitavalt 2 kohta)
Sauna olemasolu on boonus, aga mitte tingimus
Panipaik võiks olla (rattad, suusad jne.)

Kontakt: Külli Pärnpuu, kylli.parnpuu@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
120 000 €
Tallinn

Klient otsib uut kodu.
-Minimaalselt 36 ruutmeetrit,
-vähemalt kaks tuba
-max hind 120 000 eurot,
-Kesklinn, Kristiine, Põhja-Tallinn, Kadriorg.
-uusarendus, uus, heas korras või renoveeritud
Tänud ette, vaatame üle kõik pakkumised!

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
350 € — 500 €
Kambja vald, Ülenurme alevik

Soovitakse üürile võtta 3-4-toaline korter või ridaelamu Ülenurmes või Tõrvandis.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 744 1144, heilin.reimand@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Lääne-Harju vald, Kloogaranna küla

Ema ja poeg soovivad üürida 2 või 3 toalist korterit pikemaks ajaks. Korteri asukohaks kas Klooga või Paldiski.

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
83 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

1-toaline korter Kesklinna, Põhja-Tallinna piirkonnas. Puumaja või Staliniaegne maja. Hinnapiir 83 000 EUR valmis korteri puhul. Remonti vajava korteri puhul peaks hinna sisse mahtuma remondikulu.

Ei sobi paneelmaja või 4kordsed telliskivimajad (Hruštšovka tüüpi majad).

Kontakt: Margus Mölder, margus.molder@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
200 000 €

Soovitakse osta uut või uuemat 1-korruselist üksikelamut Tartu lähiümbrusesse (Haaslava piirkonda pakkumisi mitte teha). Elamus peaks olema 4-5 tuba, saun, panipaik ja võimalusel garaaž.

Kontakt: Janek Saarepuu, +372 744 114, janek.saarepuu@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Paar (30+) otsib kahe magamistoaga ruumikat korterit (80+, hea kui 90+) üürimiseks 3ks kuuks, kui korter väga meeldib, siis 6-12ks kuuks. Tingimused on läbiräägitavad. Eestis töötavad spetsialistidena heas firmas.
Sissekolimisaeg 15.aug, võib ka veidi varem
Eeslarve 1500€ koos kõikide kuludega (mida vähem, seda parem)

Olemas peaks olema:
-kaks magamistuba
-suur mugav voodi
-dušš
-pesumasin
-hea köök (tehakse palju süüa)
-kiire internet on VÄGA oluline
-modernne ja korras korter koos roheluse (meeldib ka Rotermanni)
-hea ühendus linnaga
-nõudepesumasin
-saun ja või vann
-suur gaderoob ja pigem mitu, et asju mahutada
– oleks tore, kui olemas oleks terrass või rõdu koos laua ja toolidega

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Eelistatult ühe- või kahetoaline korter kesklinnas (ehitusaasta võiks olla 2010-2020, mitte esimene/teine korrus.

Kontakt: Külli Pärnpuu, kylli.parnpuu@uusmaa.ee