Ostu- ja üürisoovid (46)

Muu

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Klient otsib aktiivses piirkonnaks restoraniks üüripinda. Köögi osa ca 40 ruutmeetrit. Eelistatud Noblessneri või kesklinn. Vanalinn ei sobi.

Kontakt: Erik Kallas, +372 501 5413, erik.kallas@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
300 000 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Paar väikese lapsega otsib Kalamajja 4-toalist korterit majja, mis pole vanem kui 10 aastat. Korter võib vajada remonti. Eelarve 300 000. Hetkel müüvad Kalamajas 2-toalist korterit.

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
350 000 € — 400 000 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Kontakt: Ebe-Liis Rattasepp, +372 56 487 477, Ebe-Liis.Rattasepp@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 € — 100 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Kristiine linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Korter peaks olema renoveerimist vajav

Kontakt: Sille Sillaste, +372 53 541 778, sille.sillaste@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
190 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Klient soovib osta korterit Kadriorg- Kalamaja kandis. Korter võiks olla renoveerimist vajav. Saun, rõdu jne on lisana väga hea kuid ei ole nii tähtis. Korter ei tohiks olla esimesel korrusel, pigem viimasel korrusel kus võimalus pööning välja ehitada.

Kontakt: Merit Reigam, +372 50 97 667, merit.reigam@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
55 000 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Maja peab olema korras, korter võib vajada remonti! Puumaja

Kontakt: Kate Kivi, +372 5690 4491, kate.kivi@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
300 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient otsib vanalinna korterit, mida välja üürida. Korter ei tohiks olla moderne, vaid autentne ja vanalinnale vastav. Võiks olla vähemalt 100 ruutu suur, 2-3 tuba. Võib vajada ka remonti, kliendil endal firma, mis teeb remonditöid. Välistatud on viimased kõrged korrused nagu neljas korrus. Ei ole pangaklient.

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
65 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Ostusoov. Noor naine otsib väikest korterit Kalamaja piirkonda, kuid vaatab läbi ka teised pakkumised kesklinnas ja Kadriorus. Eelistab korterit, mis oleks 30-35 ruutmeetrit suur, kuid hea planeeringu korral sobib ka 25 ruutu. Soovib kindlasti, et korter koosneks kahest ruumist, et ei oleks stuudiokorter. Korrus pole oluline, kuid ei tohiks olla soklikorrus. Korter peaks olema remonditud ja maja viisakas! Lisaks võiks olla aed ja ideaalis ka kamin. Samuti meeldivad väga korterid, millel on ekponeeritud puusein (või puust elemendid laes) või kivisein!

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa,Kristiine linnaosa

Kontakt: Artur Trubatšov, +372 56 568 080, artur.trubatsov@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
150 000 €
Tallinn

Soov osta 3-toalist korterit rõduga. Eelistatud piirkonnad on Mustamäe, Telliskivi või Uus-Maailma.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
60 000 €
Saaremaa vald, Kuressaare linn

Soov osta Saaremaale maamaja, suvilat. Kaugust Kuressaarest nii 20km.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Hiiumaa vald

Soov osta Hiiumaale maamaja, suvila.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
280 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Soov osta maad 1-2ha Viimsisse, Laaneotsa teele.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
350 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Perekond soovib osta maja Pirital või Viimsis. Soovitatavalt 4 mgamistuba ja garaaž. KIIRE!

Kontakt: Kadri Ojamets, +372 53 229 163, kadri.ojamets@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
170 000 €
Tallinn

Kliendid otsvad 3-toalist korterit Kesklinna ja Kristiine pirkonnas. Olulne on rõdu ja parkimiskoha olemasolu.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 5698 6406, eveli.lindell@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
185 000 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Kontakt: Eveli Lindell, +372 5698 6406, eveli.lindell@uusmaa.ee