Ostu- ja üürisoovid (42)

Muu

Soovin üürida

Tallinn, Lasnamäe linnaosa

Otsin kliendile laopinda Peterburi tee ääres.

Kontakt: Sergei Ivanov, +372 5630 8842, sergei.ivanov@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
8 000 €
Viimsi vald

Soovitakse üürida Tallinnas või Harjumaal äripinda või hoonet, mis sobib kaardirajaks.

Kontakt: Sergei Ivanov, +372 5630 8842, sergei.ivanov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
60 000 €
Tartu linn

Soovitakse osta 2-toalist keskküttega korterit Ropka, Karlova, Variku, Tammelinna või Räni linnaosas. Korter peaks olema heas seisukorras, üldpind alates 40 m2. Vajalik parkimiskoht.

Kontakt: Janek Saarepuu, +372 5646 4299, janek.saarepuu@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
35 000 €
Pärnu linn, Kesklinn

Ostan ahjuküttega (õhk-soojuspumbaga) korteri Pärnu kesklinnas või selle ümbruses

Kontakt: Marko Vipp, +372 53 433 272, marko.vipp@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Tallinn

Pakkumised saada e-meilile Thower@bk.ru

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 5300 9591, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
250 000 €
Tartu linn

Soovitakse osta Tartu linnas heas korras maja, 5 tuba, krunt min 900 m2, hind oleneb seisukorrast.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 524 1979, heilin.reimand@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
200 000 € — 250 000 €
Tartu linn

Soovitakse osta 4-5-toalist korterit uuemasse majja või siis peaks korter olema põhjalikult renoveeritud. Oluline on Tartu kesklinna lähedus.

Kontakt: Kristi Tobreluts, +372 5328 5711, kristi.tobreluts@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
250 000 € — 300 000 €
Tartu linn

Soovitakse osta uuemat maja Tartu linna.

Kontakt: Kristi Tobreluts, +372 5328 5711, kristi.tobreluts@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
230 € — 300 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Klient soovib leida pikaajaliseks perioodiks üüripinda juuksurisalongile. Oleks hea, kui on veetud pinnale vesi, aga kui ei, siis klient on nõus ka ise neid kuskilt vedama kui võimalik. Oluline on tasuta parkimine tema klientidele.

Kontakt: Aneth Traumann, +372 56 990 499, aneth.traumann@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
42 000 €
Pärnu linn, Mai

Ostan kõigi mugavustega korteri Pärnu, Mai elamurajooni - 1. korrus.

Kontakt: Marko Vipp, +372 53 433 272, marko.vipp@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
120 000 €
Pärnu linn

Ühistransport kesklinna max 15 min Elekter ei tohi olla põhikütteks

Kontakt: Marko Vipp, +372 53 433 272, marko.vipp@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
2 000 € — 3 600 €
Tallinn, Haabersti linnaosa,Kristiine linnaosa,Lasnamäe linnaosa,Mustamäe linnaosa,Nõmme linnaosa,Pirita linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Kaubanduskett otsib müügipinda 250-400 m2 toidukaupluste läheduses/naabruses või samas majas. Tallinnas kõik piirkonnad v.a südalinn. Kindlasti on see otsing kehtiv ka teistes Eesti linnades. Klient on väga tugev kett, kes on antud valdkonnas tegutsenud aastaid.

Kontakt: Fred Linnukütt, +372 5347 2228, fred@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tallinn

Klient soovib osta 4-toalist korterit kesklinna lähedal. Olulineon lastesõbralik keskkond, rõdu ja parkimiskoha olemasolu.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 5698 6406, eveli.lindell@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Otsin kliendile (noor pere lapsega) Haabersti või selle lähiümbruse uusarendustesse 3 t korterit korterit, hinnaga kuni 130 000 eur. Ost finantseeritakse osaliselt olemasoleva kodu müügist + laen (Luminor)

Kontakt: Kadri Mätlik, +372 51 08 370, kadri.matlik@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
67 000 €
Tallinn

Soov osta 2-toaline korter Tallinnas või Viimsis. Maja võiks olla uuemapoolne või renoveeritud, korter ise võib olla remontivajav. Hea oleks kui korteri juurde kuuluks panipaik ning tasulises alas ka parkimispaik.

Kontakt: Evely Kink, +372 50 46 088, evely.kink@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
40 000 € — 67 000 €
Viimsi vald

Soov osta 2-toaline korter renoveeritud või uuemas majas Tallinnas või Viimsis. Korter ise võib olla remonti vajav (vastavalt hinnale). Sobib ka 1-toaline, juhul kui magamisosa on eraldatud. Peaks olema panipaik ja rõdu oleks suureks boonuseks :)

Kontakt: Evely Kink, +372 50 46 088, evely.kink@uusmaa.ee