Ostu- ja üürisoovid (37)

Muu

Soovin osta

Hind
190 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Klient soovib osta korterit Kadriorg- Kalamaja kandis. Korter võiks olla renoveerimist vajav. Saun, rõdu jne on lisana väga hea kuid ei ole nii tähtis. Korter ei tohiks olla esimesel korrusel, pigem viimasel korrusel kus võimalus pööning välja ehitada.

Kontakt: Merit Reigam, +372 50 97 667, merit.reigam@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
300 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient otsib vanalinna korterit, mida välja üürida. Korter ei tohiks olla moderne, vaid autentne ja vanalinnale vastav. Võiks olla vähemalt 100 ruutu suur, 2-3 tuba. Võib vajada ka remonti, kliendil endal firma, mis teeb remonditöid. Välistatud on viimased kõrged korrused nagu neljas korrus. Ei ole pangaklient.

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
65 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Ostusoov. Noor naine otsib väikest korterit Kalamaja piirkonda, kuid vaatab läbi ka teised pakkumised kesklinnas ja Kadriorus. Eelistab korterit, mis oleks 30-35 ruutmeetrit suur, kuid hea planeeringu korral sobib ka 25 ruutu. Soovib kindlasti, et korter koosneks kahest ruumist, et ei oleks stuudiokorter. Korrus pole oluline, kuid ei tohiks olla soklikorrus. Korter peaks olema remonditud ja maja viisakas! Lisaks võiks olla aed ja ideaalis ka kamin. Samuti meeldivad väga korterid, millel on ekponeeritud puusein (või puust elemendid laes) või kivisein!

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
150 000 €
Tallinn

Soov osta 3-toalist korterit rõduga. Eelistatud piirkonnad on Mustamäe, Telliskivi või Uus-Maailma.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
60 000 €
Saaremaa vald, Kuressaare linn

Soov osta Saaremaale maamaja, suvilat. Kaugust Kuressaarest nii 20km.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Hiiumaa vald

Soov osta Hiiumaale maamaja, suvila.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
280 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Soov osta maad 1-2ha Viimsisse, Laaneotsa teele.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tartu linn, Kesklinn

Soovitakse osta heas seisukorras 3-toaline korter renoveeritud eestiaegsesse kivimajja (paksud seinad). Eelistatud piirkonnad kesklinn, vanalinn, Karlova, Supilinn.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 524 1979, heilin.reimand@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
75 000 € — 105 000 €
Tartu linn, Supilinn,Tähtvere,Vaksali,Veeriku

Ostame Tartusse 2 või 3-toalise korteri. Eelistuseks vanem puu- või kivimaja, hind kuni 1500€/m2.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
6 000 €
Tallinn

Otsin hea taustaga üürikliendile kaasaegset üürikodu Tallinnas. Perekond (ema, isa, 3 last (9, 11, 13 a.) ning nendega koos elav lapsehoidja) on kolimas Torontost Tallinnasse, üüriperiood alates 1 aasta. Sobiv üürikodu on nende jaoks: Vähemalt 5-toaline Minimaalselt 2 vannitoaga Võib sobida ka 2 samas hoones ja lähedal asuvat korterit Kliendi eelarve kuni 6000€

Kontakt: Elena Tomson, +372 56 220 777, elena.tomson@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
6 000 €
Tallinn

Otsin hea taustaga üürikliendile kaasaegset üürikodu Tallinnas. Perekond (ema, isa, 3 last (9, 11, 13 a.) ning nendega koos elav lapsehoidja) on kolimas Torontost Tallinnasse, üüriperiood alates 1 aasta. Sobiv üürikodu on nende jaoks: Vähemalt 5-toaline Minimaalselt 2 vannitoaga Võib sobida ka 2 samas hoones ja lähedal asuvat korterit Kliendi eelarve kuni 6000€

Kontakt: Elena Tomson, +372 56 220 777, elena.tomson@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Üürihuviline (kiirtoidu restoran) otsib toitlustuspinda Märksõnad: - 1. korrus - hea nähtavusega koht - suurus 60-150m2 - asukoht: Telliskivi, Kesklinn, Vanalinn

Kontakt: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Tallinn, Lasnamäe linnaosa,Pirita linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Otsin üürikliendile kaubanduspinda 50-150m2. Märksõnad: - Tänavatasandil sissepääs - Parkimine hoone ees - Vitriinaknad - Ühistranspordi peatused lähedal - Asukoht: Lasnamäe, Põhja-Tallinn, Pirita

Kontakt: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
500 000 € — 5 000 000 €
Tallinn

Investor soovib osta kaubanduskinnisvara (kaubanduskeskused, 1. korruse kaubanduspinnad) Tallinnas ja Harjumaal.

Kontakt: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
50 000 € — 60 000 €
Pärnu linn, Mai

-- Otsin kliendile 2 toalist renoveeritud korterit Mai elamurajooni -- I-III korrus -- Alates 40 m2 -- Renoveeritud

Kontakt: Silver Rees, +372 51 33 477, silver.rees@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
8 000 €
Viimsi vald

Soovitakse üürida Tallinnas või Harjumaal äripinda või hoonet, mis sobib kaardirajaks.

Kontakt: Sergei Ivanov, +372 5630 8842, sergei.ivanov@uusmaa.ee