Wishes (22)

Apartment

For sale

Price
20 000 € — 80 000 €
Tallinn

Contact: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Apartment

For sale

Price
60 000 € — 85 000 €
Tallinn, Mustamäe linnaosa

Contact: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Commercial

For rent

Tallinn

Contact: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
House

For sale

Price
150 000 € — 220 000 €
Harku vald, Kiili vald, Rae vald, Saku vald, Saue vald, Viimsi vald

Contact: Priit Mäeorg, +372 53 439 770, priit.maeorg@uusmaa.ee
Apartment

For sale

Price
120 000 € — 250 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa, Kesklinna linnaosa, Kristiine linnaosa, Põhja-Tallinna linnaosa

Contact: Leena Kreitner, +372 52 603 63, leena.kreitner@uusmaa.ee
Commercial

For rent

Tallinn

Contact: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
Apartment

For rent

Price
300 € — 400 €
Tallinn

Tere! Sõber otsib kuuks ajaks korterit Tallinnas, kuna Eestis viibimise aeg pikenes. Üüri aeg 29.12-27.01.2022 2 täiskasvanut. Pigem ei soovi kaugele Lasnamäele ja Mustamäele, aga linna keskuse poolel ok. Kõik muud asumid sobivad. Loomi ei ole. Eelarve ca 350-400€+kommud Ideaalis otse omanikult. Vahendustasule ei pretendeeri.

Contact: Laime Riisimäe, +372 51 83 773, laime.riisimae@uusmaa.ee
Commercial
Warehouse/manufacturing
Manufacturing

For sale

Price
1 500 000 €
Saue vald

Contact: Sandra Metsa, +372 56 857 530, sandra.metsa@uusmaa.ee
Commercial
Warehouse

For rent

Price
1 000 €
Tallinn, Mustamäe linnaosa

Contact: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
Apartment

For sale

Price
85 000 € — 100 000 €
Tartu linn, Tartu linn, Ülejõe

Contact: Maryjana Post, +3725277104, maryjana.post@uusmaa.ee
Apartment

For sale

Price
290 000 €
Tallinn

Apartment

For sale

Price
75 000 € — 105 000 €
Tartu linn, Tartu linn, Supilinn, Tähtvere, Vaksali, Veeriku

Contact: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Apartment

For sale

Rakvere linn

Contact: Andrus Ilves, +372 53 491 627, andrus.ilves@uusmaa.ee
House

For sale

Kadrina vald

Contact: Andrus Ilves, +372 53 491 627, andrus.ilves@uusmaa.ee
Cottage

For sale

Haljala vald, Võsu alevik, Käsmu küla

Contact: Andrus Ilves, +372 53 491 627, andrus.ilves@uusmaa.ee
Apartment

For sale

Rakvere linn

Contact: Andrus Ilves, +372 53 491 627, andrus.ilves@uusmaa.ee