Tule UUS MAA-sse maakleriks!

Sinu karjäärivõimalus

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri olenparim@uusmaa.ee. Loe lähemalt SIIT!

Oled tüdinenud palgatööst? Tule ettevõtjaks Eesti juhtivasse kinnisvarabüroosse!

 • Oleme alates 1992. aastast edukalt tegelenud kinnisvara vahendamise, hindamise ja investeeringutega nii Eestis kui välisturgudel. Meie harukontorid on kõikides suuremates Eesti linnades ning ka Hispaania Päikeserannikul Marbellas.
 • Meil on tugev koolitussüsteem, mis treenib isikliku mentori juhendamisel alustaja professionaalseks maakleriks.
 • Uus Maa brändi all tegutseb kõige rohkem “Eesti Aasta Maakleri” tunnustuse pälvinud eksperte.
 • Oleme tunnustatud kinnisvarabüroo Euroopas – Euromoney on 2008., 2009. ja 2017. aastal valinud Uus Maa parimaks kinnisvarabürooks Eestis! Oleme 2012. a 2013. aasta Eesti kõige pere- ja töötajasõbralikum kinnisvaraettevõte!

Meid kliendid soovitavad!

See on Sinu karjäärivõimalus, tule Eesti suurimasse kinnisvarabüroosse praktikale!

UUS MAA – midagi enamat kui kohv ja koopiad

Usume, et praktikal on hindamatu väärtus ülikoolis õpitu rakendamisel. UUS MAA Kinnisvarabüroos on võimalik praktikat sooritada erinevate erialade üliõpilastel, meie juures on võimalik tutvuda lisaks maakleri ja hindaja ametile nii sekretäri-, personali- kui ka raamatupidamise igapäevaeluga, samuti saab sooritada turunduspraktikat.

Praktikal pakume võimalust:

 • osa saada praktilistest koolitustest ja treeningutest
 • õpitut kohe praktiseerida
 • oma aega ise planeerida
 • praktika on liikuv, vaheldusrikas ja väljakutseid pakkuv.
 • tublimatele praktika sooritajatele pakume nooremmaakleri kohta Uus Maa peakontoris.
 • praktika algus ja kestus kokkuleppel.

Hetkel me praktikat ei tasusta, kuid anname endast parima, et saaksid kasuliku kogemuse ning tõelistele talentidele leiame praktika lõppedes oma meeskonnas alati ka motiveeriva tuleviku.

Praktikakoha taotlemiseks tuleb saata:

 • CV
 • Motivatsioonikiri
 • Praktika nõudeid kirjeldav juhend

Materjalid saada palun aadressile olenparim@uusmaa.ee

Motivatsioonikiri peab sisaldama:

 • Soovitava praktika kestvust, praktiseerimise ajavahemikku ja praktika alguskuupäeva
 • Põhjendust, miks soovitakse praktikat läbi viia just UUS MAA Kinnisvarabüroos
 • Selgitust, miks just Sina sobid meie meeskonda praktikale

Uus Maa inimesed räägivad

Ave Klaser, konsultant, Käibekuninganna 2008, 2009, 2016, 2017, 2018, 2019 & 2021;

Miks ma Uus Maasse tulin?

Väga hea sõbranna Margit Preegel soovitas mind, edasi tuli vestlus ja paari kuu pärast alustasingi.

Miks ma ikka veel Uus Maas olen?

Uus Maa on tugev ja edukas tegija, seda näitab ka tänane päev turul. Mulle meeldib maakleriamet ja minu kolleegid.

Kuidas saada Uus Maas edukaks?

Peab olema tugev soov teha kõike hästi ning saada oma ala professionaaliks.

Marina Hodus, Äärelinna piirkonna juhtiv kutseline konsultant, Uus Maa Aasta Alustaja 2007

Miks ma Uus Maasse tulin?

Kuna kinnisvara on mind alati huvitanud, siis tutvusin erinevate kinnisvarafirmade kodulehtedega. Uus Maa meeldis mulle kohe, ta oli teistest erinev ja sobis minu eluvaadetega.

Miks ma ikka veel Uus Maas olen?

Ma olen siin olnud juba 15 aastat ja tõsiselt naudin oma kolleege ning Uus Maad tervikuna.

Kuidas saada Uus Maas edukaks?

Tuleb olla väga akiivne ja töökas, 100% pühendunud oma tegevusele.

Uuri Uus Maa meeskonna tegemiste kohta meie uudiste alt või leia meid Facebookist!

Youtube: Uus Maa talendid VOL1. Tule ettevõtjaks!
Youtube: Uus Maa talendid VOL2 müügist ja Uus Maast.
Youtube: Uus Maa talendid VOL3 müügist ja Uus Maast.

Koolitused

Uus Maa Kinnisvarabüroos on väga põhjalik ja läbimõeldud koolitusprogramm. Oleme valmis uued talendid ise välja õpetama ja andma neile kõik teadmised edukaks kinnisvaraalaseks karjääriks. Pakutav koolitusprogramm ei kata vaid erialast materjali, vaid treenib ka müügi- ning suhtlemisoskust. Maakleriametis on uue väljakutse avastanud väga erineva tausta ning kogemusega inimesed ning meie kogenud maaklerid on esimese 4 kuu jooksul iga alustaja kõrval ning juhendavad neid kõigis igapäevategevusi puudutavates aspektides.

Iganädalased infotunnid.

Teisipäeva hommikud on Uus Maas mõtete ja ideede jagamise ning tagasiside andmise hommikud. Kõik Uus Maa brändi all tegutsevad ettevõtjad kogunevad infotunniks, kus räägitakse nii sellest, kuidas kõike paremini teha, kuidas kogu ettevõtet edukamaks muuta kui ka kuulatakse arendavaid ettekandeid. Kindlasti tunnustatakse ka eelmise kuu parimaid.

Lendstart

Kõik Uus Maa agendid alustavad kas nooremmaakleri või hindaja assistendina ning olenemata eelnevast kogemusest saavad nad kõik esimese paari kuu jooksul Uus Maas osaleda alustajatele mõeldud koolitusel. Kolme koolituspäeva jooksul annavad meie parimad ja staažikamad inimesed ülevaate kõigest, mis puudutab kinnisvaravaldkonnas ettevõtjana tegutsemisest. Käsitletakse kõiki teemasid alates müügist kuni ehituse ja juriidikani.

Müügiguru

Tavaliselt nelja kuu jooksul pärast Uus Maas alustamist osaletakse Müügiguru koolitusel, mida juhatab Uus Maa omanik ja juhatuse esimees Jaanus Laugus, kes tunneb Uus Maas edukaks müügiinimeseks saamist rohujuure tasandil. Jaanus alustas 1994. aastal ka ise maakleri assistendina ning on kõiki selle ameti aspekte tundma õppides kasvanud ettevõtte juhiks ja omanikuks.

Konverentsid

Kaks korda aastas, kevadel ja sügisel, on kogu Uus Maal tavaks kokku saada kogupäevasel konverentsil, mis kestab terve päeva ning on teadmiste ja uue motivatsiooni ammutamise kohaks kõigile Uus Maa brändi all tegutsevatele koostööpartneritele. Konverentsid on alati keskendunud päevakorralistele teemadele ning sisaldavad ka meelelahutuslikku elementi.

KKK

Millised on tingimused kandideerimiseks?

UUS MAA on paindlik ettevõte mis on pidevas arengus. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid eeltingimusi hariduse, töökogemuse ja erialaste oskuste osas. Meile on oluline kaasata oma meeskonda inimesi kes on tegijad, kellel on pealehakkamist, isu saavutuste järele ning kes jagavad meie ühtseid väärtusi – ületada klientide ootusi, väärtustada oma meeskonnaliikmeid ning kes mõistavad meeskonnatöö ühtsuse jõudu. Kui Sulle tunduvad need väärtused sümpaatsed, siis ootame sinu CV’d aadressil olenparim@uusmaa.ee

Headele inimestele on meil alati pakkuda nii väljakutseid kui ka väärilist tasu.

Kas maaklerina tegutsemiseks on vaja autot omada?

Mitmel meie tippmaakleril ei ole autojuhilubegi. Autojuhtimisoskus sageli küll hõlbustab ajakasutust, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnaliikmeid iseloomustab oskus leida väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi.

Kas vene keele oskus on väga oluline?

Vene keelt on mõnedes Tallinna piirkondades tarvis enam kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid keele mitteoskamine kinnisvarakarjääri alguses ei ole kindlasti takistuseks. Paljud on alustanud minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks edukalt venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

Kas eelnev töökogemus on vajalik?

Eelnev kogemus pole määrav, küll on aga oluline tahe õppida ja pidevalt ennast arendada. Kõik alustajad läbivad algajate koolituse ning iga uus meeskonnaliige saab oma juhendaja, kes esimese poole aasta jooksul suunab ja koolitab teda igapäevaselt. Meie meeskond on abivalmis ja aastatega kujundatud mentorprogramm teeb sisseelamise imelihtsaks. Näiteks kaasatakse alustajad maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Kõik see loob laitmatu hoovõturaja, millelt alustada oma karjäärilendu kinnisvaras.

Kui suur on minu teenimisvõimalus?

Sinu teenistus sõltub Sinust endast. UUS MAA on kinnisvaraturul olnud juba üle 30 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest sõltub ka sinu teenistus. Meie inimestele meeldib saada tasu vastavalt oma tulemustele ning võimalus teenida mitmekordset Eesti keskmist palka. Inimesed on meie suurim väärtus ning me oskame neid väga hästi hoida.

Kas Uus Maas on võimalik koolipraktikat sooritada?

Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! UUS MAA võimaldab rakendada koolis õpitut ka reaalses elus. Meil on paindliku graafikuga töö, mis võimaldab stressivabalt ühildada töö- ja koolielu. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid, kuid oodatud on kõigi erialade noored spetsialistid. Loe praktikavõimaluste kohta lähemalt järgmisest peatükist.

Praktika Uus Maas

UUS MAA – midagi enamat kui kohv ja koopiad.

Usume, et praktikal on hindamatu väärtus ülikoolis õpitu rakendamisel. UUS MAA Kinnisvarabüroos on võimalik praktikat sooritada erinevate erialade üliõpilastel, meie juures on võimalik tutvuda lisaks maakleri ja hindaja ametile nii sekretäri-, personali- kui ka raamatupidamise igapäevaeluga, samuti saab sooritada turunduspraktikat.

KINNISVARAMAAKLERI PRAKTIKAKONKURSS!

Praktikal pakume võimalust:

 • osa saada praktilistest koolitustest ja treeningutest
 • õpitut kohe praktiseerida
 • oma aega ise planeerida

Praktika on liikuv, vaheldusrikas ja väljakutseid pakkuv.

Tublimatele praktika sooritajatele pakume nooremmaakleri kohta Uus Maa peakontoris.

Praktika algus ja kestus kokkuleppel.

Hetkel me praktikat ei tasusta, kuid anname endast parima, et saaksid kasuliku kogemuse ning tõelistele talentidele leiame praktika lõppedes oma meeskonnas alati ka motiveeriva tuleviku.

Praktikakoha taotlemiseks tuleb saata:

 • CV
 • Motivatsioonikiri
 • Praktika nõudeid kirjeldav juhend

Materjalid saada aadressile olenparim@uusmaa.ee

Motivatsioonikiri peab sisaldama:

 • Soovitava praktika kestvust, praktiseerimise ajavahemikku ja praktika alguskuupäeva
 • Põhjendust, miks soovitakse praktikat läbi viia just UUS MAA Kinnisvarabüroos
 • Selgitust, miks just Sina sobid meie meeskonda praktikale