Ostu- ja üürisoovid (39)

Muu

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Otsin kliendile (noor pere lapsega) Haabersti või selle lähiümbruse uusarendustesse 3 t korterit korterit, hinnaga kuni 130 000 eur. Ost finantseeritakse osaliselt olemasoleva kodu müügist + laen (Luminor)

Kontakt: Kadri Mätlik, +372 56600450, kadri.matlik@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Tallinn

Pakkumised saada e-meilile Thower@bk.ru

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 5300 9591, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
280 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Soov osta maad 1-2ha Viimsisse, Laaneotsa teele.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
150 000 €
Tallinn

Soov osta 3-toalist korterit rõduga. Eelistatud piirkonnad on Mustamäe, Telliskivi või Uus-Maailma.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
20 000 €
Harku vald

Naisterahvas otsib oma eakale emale 1-toalist korterit 1. korrusel keskküttega Harjumaal. Kindlasti vajalik hea transpordiühendus! Köök ja tuba olgu eraldi. Tegemist aheltehinguga, nii kui müüb oma 2-toalise korteri Kuldnoka tänaval ära, saab uue osta.

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
30 000 €
Kastre vald

Soov osta hoonestamata või hoonestatud kinnistu, kuhu on võimalik ehitada elamu. Elektri ja vee olemasolu ei ole oluline. Asukoht kuni 10km Tartust, ligipääs hea.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
60 000 € — 65 000 €
Tartu linn, Annelinn,Karlova,Kesklinn,Vaksali,Ülejõe

Soovid korteri osas oleksid järgmised Hind kuni 65 000€, 2-4 korrus. Annelinna esimene pool või mõni muu mõnus rajoon Tartus. Võimalusel vanniga, aga lepin ka dušiga, võimalusel rõduga, aga saab ka ilma hakkama. Korteri seisukord selline, et saaks kohe sisse kolida, kuna remontimise võimalust ei ole.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
200 000 € — 240 000 €
Rae vald, Peetri alevik,Järveküla,Uuesalu küla

Klient otsib majaosa, ridaelamu boksi, suuremat korterit terrassiga Rae vallas. Hind max 240 000

Kontakt: Kadri Ojamets, +372 53 229 163, kadri.ojamets@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
75 000 €
Tartu linn, Ihaste

Soovime osta Ihastesse kinnistu/suvila.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
75 000 € — 105 000 €
Tartu linn, Supilinn,Tähtvere,Vaksali,Veeriku

Ostame Tartusse 2 või 3-toalise korteri. Eelistuseks vanem puu- või kivimaja, hind kuni 1500€/m2.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
150 000 €
Saue vald

Klient otsib ärimaad laohoone ehitamiseks. 1000m2 hoone ja ca 1000m2 plats. Eelarve kuni 150 000€ Laagri/ Harku/ Tabasalu/ Saue ümbrus.

Kontakt: Erik Kallas, +372 501 5413, erik.kallas@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
30 000 € — 52 000 €
Saue vald

Vähemalt kahetoaline korter. Seisukord valmis sissekolimiseks. Suuremat remonti teha ei soovi, väiksemad pisiparendusd pole probleem. Eelistatud Keila või Tallinna lähiümbrus - Keila-joa, Vääna, Harku, Rae vald.

Kontakt: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 € — 155 000 €
Saue vald

Korteri/majaosa/maja kriteeriumid Mõistlikus või pigem heas seisukorras. Soovime vaikust (kuna naine on muusik siis on tal väga hea kuulmine), see eeldab, et puudub pidevalt töötav sundventilatsioon, laste mänguväljak nt akna all või väga lähedal, eemal liiklusmürast või mürarikkast tänavast. Hea oleks keskküte ja ahi/kamin. Väldiks mägesid – Mustamägi, Lasnamägi, Õismägi ja eelistaks pigem arvuga korteritega maja. Rahulik piirkonnad, pigem eestikeelsed naabrid ja naabruskond. Vähemalt 3 tuba ja 60+m2, panipaik ja vähemalt üks parkimiskoht. Hind kuni 150 000. Soodsam võib ka remonti vajada. Aga põhilised märksõnad: vaikne korter, enam-vähem heas seisukorras. Hea transpordiühendusega Tallinnale lähedal asuv piirkond on ka mõeldav.

Kontakt: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Korraliku finantsvõimekusega klient soovib osta 1 kuni 4 kinnistut Kesklinnas ca 200 korteriühiku arendamiseks väljaüürimise eesmärgil. Kõik head pakkumised on teretulnud.

Kontakt: Elena Tomson, +372 56 220 777, elena.tomson@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
70 000 €
Kuusalu vald

- Tallinnast maksimaalselt 1h kaugusel, mida lähemal seda parem. Harjumaast väljaspool juba läheb kaugeks. - 10-15min kaugusel võiks olla elementaarne infra (nt pood) - Peaks olema privaatne, st ei taha, et naabri maja vaatab kohe hoovi või otse suure tee ääres - Majas peaks olema elementaarsed ühendused, et saaks kohe sisse minna (vesi, elekter, küte, elementaarne soojustus). - Maja võib olla ka vanem, nö “vanavanemate seisma jäänud maja”. - Peaks olema oma hoov, kus lapsed saavad mängida. -Võiks olla kas männimetsa (või RMK rajade) ja/või mere ääres. Paremgi kui mõlemad (nt Neeme, Kuusalu, Lohusalu piirkond)

Kontakt: Janely Buht, +372 5303 4775, janely.buht@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Keila linn

Soov osta 2-toaline korter Keilas hinnaga kuni 60 000 eur.

Kontakt: Carol Saarik, +372 52 09 330, carol.saarik@uusmaa.ee