Ostu- ja üürisoovid (37)

Maja

Soovin osta

Hind
160 000 €
Viljandi linn

Otsitakse maja Viljandisse. Soovid on järgmised: Maja peab asuma linnas sees nii, et lastel oleks võimalik kooli käia jala ja muud vajalikud asutused oleks samuti mõistlikult lähedal. Maja peab olema piisavalt ruumikas 4 liikmelise pere jaoks, seega 3 magamistuba. Maja peaks olema elamiskõlblik, aga ei pea olema väga heas korras. Kui on pakkuda heas asukohas remonti vajav maja, siis peaks tehing toimuma lähema kuu või kahe jooksul, et oleks aega teostada enne sügist vajalik remont. Sobiv maja on vaja leida hiljemalt aasta lõpuks. Järgnevalt ka üks kliendi erinõudmine: "Väga oluline on asetsemine ilmakaarte suhtes, st õue osas peab jääma päikese poole ehk lõunakaarde." Hinnaklass maksimaalselt 150000-160000€

Kontakt: Raul Räisa, +3725100876, raul.raisa@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
70 €
Tallinn

Otsin liikumispuudega kliendile, k.a. ratastooliga ligipääsetavat kodu: ✓ Kõik pakkumised on teretulnud! Mõned tingimused, mis võivad varieeruda eeldusel, et on hea ligipääsetavus: ✓ Nõmme, Mustamäe, Laagri on eelistatuimad, kuid võib olla ka Tallinnast väljaspool ✓ 1-2-toaline ✓ esimene korrus ✓ maa - alune parkimine (ilma trepiastmeteta liftiga üles) ✓ võimalusel lift ✓ heas korras ✓ hind ca kuni 70K

Kontakt: Angela Taro, +372 56 997 162, angela.taro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Tallinn, Haabersti linnaosa

Klient soovib osta kinnistut Haabersti linnaosas, Kakumäel maja või paarismaja ehituseks.

Kontakt: Merit Reigam, +372 50 97 667, merit.reigam@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Otsin kliendile (noor pere lapsega) Haabersti või selle lähiümbruse uusarendustesse 3 t korterit korterit, hinnaga kuni 130 000 eur. Ost finantseeritakse osaliselt olemasoleva kodu müügist + laen (Luminor)

Kontakt: Kadri Mätlik, +372 56600450, kadri.matlik@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Tallinn

Pakkumised saada e-meilile Thower@bk.ru

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 5300 9591, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
8 000 €
Viimsi vald

Soovitakse üürida Tallinnas või Harjumaal äripinda või hoonet, mis sobib kaardirajaks.

Kontakt: Sergei Ivanov, +372 5630 8842, sergei.ivanov@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
50 000 € — 60 000 €
Pärnu linn, Mai

-- Otsin kliendile 2 toalist renoveeritud korterit Mai elamurajooni -- I-III korrus -- Alates 40 m2 -- Renoveeritud

Kontakt: Silver Rees, +372 51 33 477, silver.rees@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
500 000 € — 5 000 000 €
Tallinn

Investor soovib osta kaubanduskinnisvara (kaubanduskeskused, 1. korruse kaubanduspinnad) Tallinnas ja Harjumaal.

Kontakt: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Tallinn, Lasnamäe linnaosa,Pirita linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Otsin üürikliendile kaubanduspinda 50-150m2. Märksõnad: - Tänavatasandil sissepääs - Parkimine hoone ees - Vitriinaknad - Ühistranspordi peatused lähedal - Asukoht: Lasnamäe, Põhja-Tallinn, Pirita

Kontakt: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Üürihuviline (kiirtoidu restoran) otsib toitlustuspinda Märksõnad: - 1. korrus - hea nähtavusega koht - suurus 60-150m2 - asukoht: Telliskivi, Kesklinn, Vanalinn

Kontakt: Alexey Yavnashan, +372 56 815 445, alexey.yavnashan@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
6 000 €
Tallinn

Otsin hea taustaga üürikliendile kaasaegset üürikodu Tallinnas. Perekond (ema, isa, 3 last (9, 11, 13 a.) ning nendega koos elav lapsehoidja) on kolimas Torontost Tallinnasse, üüriperiood alates 1 aasta. Sobiv üürikodu on nende jaoks: Vähemalt 5-toaline Minimaalselt 2 vannitoaga Võib sobida ka 2 samas hoones ja lähedal asuvat korterit Kliendi eelarve kuni 6000€

Kontakt: Elena Tomson, +372 56 220 777, elena.tomson@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
6 000 €
Tallinn

Otsin hea taustaga üürikliendile kaasaegset üürikodu Tallinnas. Perekond (ema, isa, 3 last (9, 11, 13 a.) ning nendega koos elav lapsehoidja) on kolimas Torontost Tallinnasse, üüriperiood alates 1 aasta. Sobiv üürikodu on nende jaoks: Vähemalt 5-toaline Minimaalselt 2 vannitoaga Võib sobida ka 2 samas hoones ja lähedal asuvat korterit Kliendi eelarve kuni 6000€

Kontakt: Elena Tomson, +372 56 220 777, elena.tomson@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
75 000 € — 105 000 €
Tartu linn, Supilinn,Tähtvere,Vaksali,Veeriku

Ostame Tartusse 2 või 3-toalise korteri. Eelistuseks vanem puu- või kivimaja, hind kuni 1500€/m2.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tartu linn, Kesklinn

Soovitakse osta heas seisukorras 3-toaline korter renoveeritud eestiaegsesse kivimajja (paksud seinad). Eelistatud piirkonnad kesklinn, vanalinn, Karlova, Supilinn.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 524 1979, heilin.reimand@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
280 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Soov osta maad 1-2ha Viimsisse, Laaneotsa teele.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Hiiumaa vald

Soov osta Hiiumaale maamaja, suvila.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee