Ostu- ja üürisoovid (50)

Muu

Soovin osta

Hind
30 000 € — 50 000 €
Tallinn

Naisterahvas otsib koos oma elukaaslasega 1-toalist korterit Tallinnas keskmises seisukorras. Piirkonna eelistust pole. Töötab Meremeeste haiglas. Võib olla ka stuudiokorter. Korrus pole oluline. Eelarve kuni 50 000. Tegemist aheltehinguga. Kui müüb Kuldnoka tänaval 2-toalise korteri maha, on valmis kohe uut ostma.

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
250 000 €
Tartu linn

Võib pakkuda korterit/maja, mis asuks Tartu kesklinnast jalutuskäigu kaugusel. Elutuba vöiks olla suur. Tubade arv alates neljast toast. Ruutmeetreid vöiks olla 100 ruutmeetrit. Ei sobi korterid, mis jäävad katuse alla Korter/maja vöiks olla selles korras, et ei vaja renoveerimist.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
260 000 €
Tallinn

Kliendid otsivad kesklinnas, eelistatud sadama lähedal 3-toalist korterit. Lisaväärtust annab rõdu olemasolu. Vajalik ka parkimiskoht. Hinnapiir 260 000.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 5698 6406, eveli.lindell@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
3 000 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Klient otsib rahavooga kaetud kaubanduspindasid. Pigem kesklinn või aktiivsed piirkonnad, kus on oodata kapitalikasvu. Eelarve kuni 3 miljonit.

Kontakt: Erik Kallas, +372 501 5413, erik.kallas@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
65 000 € — 90 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Rõdu, parkimiskoht, alates 2. korrus, kõrgema puhul lift oluline, valmis sissekolimiseks.

Kontakt: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
65 000 € — 90 000 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Rõdu, parkimiskoht, alates 2. korrus, kõrgema puhul lift oluline, valmis sissekolimiseks.

Kontakt: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
65 000 € — 90 000 €
Tallinn, Mustamäe linnaosa

Kontakt: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Klient otsib aktiivses piirkonnaks restoraniks üüripinda. Köögi osa ca 40 ruutmeetrit. Eelistatud Noblessneri või kesklinn. Vanalinn ei sobi.

Kontakt: Erik Kallas, +372 501 5413, erik.kallas@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
300 000 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Paar väikese lapsega otsib Kalamajja 4-toalist korterit majja, mis pole vanem kui 10 aastat. Korter võib vajada remonti. Eelarve 300 000. Hetkel müüvad Kalamajas 2-toalist korterit.

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
190 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Klient soovib osta korterit Kadriorg- Kalamaja kandis. Korter võiks olla renoveerimist vajav. Saun, rõdu jne on lisana väga hea kuid ei ole nii tähtis. Korter ei tohiks olla esimesel korrusel, pigem viimasel korrusel kus võimalus pööning välja ehitada.

Kontakt: Merit Reigam, +372 50 97 667, merit.reigam@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
150 000 €
Tallinn

Soov osta 3-toalist korterit rõduga. Eelistatud piirkonnad on Mustamäe, Telliskivi või Uus-Maailma.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
60 000 €
Saaremaa vald, Kuressaare linn

Soov osta Saaremaale maamaja, suvilat. Kaugust Kuressaarest nii 20km.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Hiiumaa vald

Soov osta Hiiumaale maamaja, suvila.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
280 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Soov osta maad 1-2ha Viimsisse, Laaneotsa teele.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
6 000 €
Tallinn

Otsin hea taustaga üürikliendile kaasaegset üürikodu Tallinnas. Perekond (ema, isa, 3 last (9, 11, 13 a.) ning nendega koos elav lapsehoidja) on kolimas Torontost Tallinnasse, üüriperiood alates 1 aasta. Sobiv üürikodu on nende jaoks: Vähemalt 5-toaline Minimaalselt 2 vannitoaga Võib sobida ka 2 samas hoones ja lähedal asuvat korterit Kliendi eelarve kuni 6000€

Kontakt: Elena Tomson, +372 56 220 777, elena.tomson@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
6 000 €
Tallinn

Otsin hea taustaga üürikliendile kaasaegset üürikodu Tallinnas. Perekond (ema, isa, 3 last (9, 11, 13 a.) ning nendega koos elav lapsehoidja) on kolimas Torontost Tallinnasse, üüriperiood alates 1 aasta. Sobiv üürikodu on nende jaoks: Vähemalt 5-toaline Minimaalselt 2 vannitoaga Võib sobida ka 2 samas hoones ja lähedal asuvat korterit Kliendi eelarve kuni 6000€

Kontakt: Elena Tomson, +372 56 220 777, elena.tomson@uusmaa.ee