Ostu- ja üürisoovid (46)

Muu

Soovin üürida

Hind
8 000 €
Viimsi vald

Soovitakse üürida Tallinnas või Harjumaal äripinda või hoonet, mis sobib kaardirajaks.

Kontakt: Sergei Ivanov, +372 5630 8842, sergei.ivanov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
60 000 €
Tartu linn

Soovitakse osta 2-toalist keskküttega korterit Ropka, Karlova, Variku, Tammelinna või Räni linnaosas. Korter peaks olema heas seisukorras, üldpind alates 40 m2. Vajalik parkimiskoht.

Kontakt: Janek Saarepuu, +372 5646 4299, janek.saarepuu@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
35 000 €
Pärnu linn, Kesklinn

Ostan ahjuküttega (õhk-soojuspumbaga) korteri Pärnu kesklinnas või selle ümbruses

Kontakt: Marko Vipp, +372 53 433 272, marko.vipp@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Tallinn

Pakkumised saada e-meilile Thower@bk.ru

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 5300 9591, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
200 000 € — 250 000 €
Tartu linn

Soovitakse osta 4-5-toalist korterit uuemasse majja või siis peaks korter olema põhjalikult renoveeritud. Oluline on Tartu kesklinna lähedus.

Kontakt: Kristi Tobreluts, +372 5328 5711, kristi.tobreluts@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
230 € — 300 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Klient soovib leida pikaajaliseks perioodiks üüripinda juuksurisalongile. Oleks hea, kui on veetud pinnale vesi, aga kui ei, siis klient on nõus ka ise neid kuskilt vedama kui võimalik. Oluline on tasuta parkimine tema klientidele.

Kontakt: Aneth Traumann, +372 56 990 499, aneth.traumann@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
42 000 €
Pärnu linn, Mai

Ostan kõigi mugavustega korteri Pärnu, Mai elamurajooni - 1. korrus.

Kontakt: Marko Vipp, +372 53 433 272, marko.vipp@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
120 000 €
Pärnu linn

Ühistransport kesklinna max 15 min Elekter ei tohi olla põhikütteks

Kontakt: Marko Vipp, +372 53 433 272, marko.vipp@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
2 000 € — 3 600 €
Tallinn, Haabersti linnaosa,Kristiine linnaosa,Lasnamäe linnaosa,Mustamäe linnaosa,Nõmme linnaosa,Pirita linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Kaubanduskett otsib müügipinda 250-400 m2 toidukaupluste läheduses/naabruses või samas majas. Tallinnas kõik piirkonnad v.a südalinn. Kindlasti on see otsing kehtiv ka teistes Eesti linnades. Klient on väga tugev kett, kes on antud valdkonnas tegutsenud aastaid.

Kontakt: Fred Linnukütt, +372 5347 2228, fred@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tallinn

Klient soovib osta 4-toalist korterit kesklinna lähedal. Olulineon lastesõbralik keskkond, rõdu ja parkimiskoha olemasolu.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 5698 6406, eveli.lindell@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Otsin kliendile (noor pere lapsega) Haabersti või selle lähiümbruse uusarendustesse 3 t korterit korterit, hinnaga kuni 130 000 eur. Ost finantseeritakse osaliselt olemasoleva kodu müügist + laen (Luminor)

Kontakt: Kadri Mätlik, +372 56600450, kadri.matlik@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Tallinn, Haabersti linnaosa

Klient soovib osta kinnistut Haabersti linnaosas, Kakumäel maja või paarismaja ehituseks.

Kontakt: Merit Reigam, +372 50 97 667, merit.reigam@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
70 €
Tallinn

Otsin liikumispuudega kliendile, k.a. ratastooliga ligipääsetavat kodu: ✓ Kõik pakkumised on teretulnud! Mõned tingimused, mis võivad varieeruda eeldusel, et on hea ligipääsetavus: ✓ Nõmme, Mustamäe, Laagri on eelistatuimad, kuid võib olla ka Tallinnast väljaspool ✓ 1-2-toaline ✓ esimene korrus ✓ maa - alune parkimine (ilma trepiastmeteta liftiga üles) ✓ võimalusel lift ✓ heas korras ✓ hind ca kuni 70K

Kontakt: Angela Taro, +372 56 997 162, angela.taro@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
160 000 €
Viljandi linn

Otsitakse maja Viljandisse. Soovid on järgmised: Maja peab asuma linnas sees nii, et lastel oleks võimalik kooli käia jala ja muud vajalikud asutused oleks samuti mõistlikult lähedal. Maja peab olema piisavalt ruumikas 4 liikmelise pere jaoks, seega 3 magamistuba. Maja peaks olema elamiskõlblik, aga ei pea olema väga heas korras. Kui on pakkuda heas asukohas remonti vajav maja, siis peaks tehing toimuma lähema kuu või kahe jooksul, et oleks aega teostada enne sügist vajalik remont. Sobiv maja on vaja leida hiljemalt aasta lõpuks. Järgnevalt ka üks kliendi erinõudmine: "Väga oluline on asetsemine ilmakaarte suhtes, st õue osas peab jääma päikese poole ehk lõunakaarde." Hinnaklass maksimaalselt 150000-160000€

Kontakt: Eveli Lindell, +372 5698 6406, eveli.lindell@uusmaa.ee