Muu

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tallinn

Klient soovib osta 4-toalist korterit kesklinna lähedal. Olulineon lastesõbralik keskkond, rõdu ja parkimiskoha olemasolu.

Kontakt: Eveli Lindell, eveli.lindell@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
40 000 € — 50 000 €
Tartu vald

Soovitakse osta kommunikatsioonidega elamumaad.Eelistatult Märja, Õssu või Räni piirkond. Hind kuni 50 000 eurot

Kontakt: Kristi Tobreluts, +372 744 1144, kristi.tobreluts@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
250 000 € — 325 000 €
Tartu linn

Pere soovib osta privaatse krundiga maja Tartu või Tartu lähistele. Krundi suurus min 2000 m2.

Kontakt: Kate Kivi, kate.kivi@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
550 €
Tallinn

Tore noorpaar otsib üürikorterit Tallinnas, 2-toalist ja uuemasse majja. Peab olema lubatud ka hästi käituv Pomeranian (Kääbusspits).

Hind võiks olla ca 550€.

Vahendusele üldse ei pretendeeri. Äkki kellelgi midagi head pakkuda/ tulemas? 1. juunist oleks vähemalt vaja.

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
60 000 €
Tartu linn

Soovitakse osta 2-toaline mugavustega korter Tartus, välistatud on Annelinn ja Ropka tööstuspiirkond, 2-3.korrus, rõdu, keskküte, seisukord pole oluline. Hind kuni 60 000 eur

Kontakt: Heilin Reimand, +372 744 1144, heilin.reimand@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
67 000 €
Tallinn

Soov osta 2-toaline korter Tallinnas või Viimsis. Maja võiks olla uuemapoolne või renoveeritud, korter ise võib olla remontivajav. Hea oleks kui korteri juurde kuuluks panipaik ning tasulises alas ka parkimispaik.

Kontakt: Evely Kink, evely.kink@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
40 000 € — 67 000 €
Viimsi vald

Soov osta 2-toaline korter renoveeritud või uuemas majas Tallinnas või Viimsis. Korter ise võib olla remonti vajav (vastavalt hinnale). Sobib ka 1-toaline, juhul kui magamisosa on eraldatud. Peaks olema panipaik ja rõdu oleks suureks boonuseks 🙂

Kontakt: Evely Kink, evely.kink@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
40 000 € — 100 000 €
Lääne-Harju vald, Laulasmaa küla
Kontakt: Diana Uibo, diana.uibo@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
90 000 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kaera

Klient oleks väga huvitatud ostma korterist Kaera 22 majja. Hind kuni 90000€. Kas kellelgi on äkki müügimõtteid seal majas?

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Otsin kliendile (noor pere lapsega) Haabersti või selle lähiümbruse uusarendustesse 3 t korterit korterit, hinnaga kuni 130 000 eur. Ost finantseeritakse osaliselt olemasoleva kodu müügist + laen (Luminor)

Kontakt: Kadri Mätlik, kadri.matlik@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
200 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Soovitakse osta 3-toalist korterit eelarvega kuni 200 000 eurot. Oluline on kindlatsi sauna olemasolu. Eelistatakse kesklinnalähist piirkonda: Kalamaja, Kristiine algus. Oluline on kindlasti C energiaklassi olemasolu, kuna soovitakse saada Kredexi käendust.

Kontakt: Eveli Lindell, eveli.lindell@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Lasnamäe linnaosa

Klient soovob osta uusarenduses 1 toalist korterit hinnaga 80 000 eurot. Hinna sisse peaks mahtuma ka parkimiskoht.

Kontakt: Eveli Lindell, eveli.lindell@uusmaa.ee