Ostu- ja üürisoovid (42)

Muu

Soovin osta

Hind
70 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Soov osta 2-toalist korterit, 40-44m2, Tallinna Ülikooli lähedusse. Võib vajada remonti.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Hiiumaa vald

Soov osta Hiiumaale maamaja, suvila.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
180 €
Tallinn

Soov osta Loole ridaelamu boksi või siis rõduga 3-toalist korterit.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
60 000 €
Saaremaa vald, Kuressaare linn

Soov osta Saaremaale maamaja, suvilat. Kaugust Kuressaarest nii 20km.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
1 000 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vanalinn

Soovitakse osta maja Tallinna vanalinnas. Vaatame läbi kõik pakkumised. Pakkuda võib nii renoveerimist vajavaid kui ka korras hooneid.

Kontakt: Margit Sild, +372 515 0069, margit.sild@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
180 000 €
Tallinn

1. Vaikne piirkond - eelistatult Kalamaja, Uus maailm või Nõmme 2. Vähemalt 55 ruutmeetrit, eelistatult 60+ kuid hea planeeringuga vaatame ka veidi väiksemaid (eelistatult 3-toaline) 3. Kindla parkimiskoha olemasolu 4. Viimase 10 aasta jooksul ehitatud või renoveeritud 5. Ei soovi paneelmaja 6. Ei soovi elektri- ega ahjuküttega korterit Hinnapiir 180 000, juhul kui ka köögimööbel on sees ja kõik muud tingimused täidetud.

Kontakt: Nelli Kerde, +372 5650 6631, nelli.kerde@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
180 000 €
Tallinn

*Tallinnas 4-toaline korter *Eelistatud on kesklinn ja selle ääre alad. *Võiks olla kuskil 80-100 ruutu *Uuem või renoveeritud maja *Hind kuni 180 000€

Kontakt: Nelli Kerde, +372 5650 6631, nelli.kerde@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
45 000 € — 60 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Kristiine linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Otsime kliendile 1-2 toalist korterit Kesklinnas, kalamajas, Pelgulinnas või Kristiine linnapoolses otsas. Korter peaks sobima koheselt välja üürimiseks. Soovitud tootlus al. 6,7%

Kontakt: Morten Tibar, +372 55 507 938, morten.tibar@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
5 000 €
Saue vald

Klient otsib lao-ja tootmispinda Laagri, Saue või Saku kandis. Miinimum 10aastane leping. Ideaalis 10+5. Vajalik ehitada värvi- ja haavlikamber ning pesur. Üürnik valmis ise investeeringud tegema. Olmeruumid ca 8le inimesele. Oluline on, et ühe löövi pikkus oleks 40meetrit. Eelarve 5000€+ kulud +km

Kontakt: Erik Kallas, +372 501 5413, erik.kallas@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
75 000 € — 105 000 €
Tartu linn, Supilinn,Tähtvere,Vaksali,Veeriku

Ostame Tartusse 2 või 3-toalise korteri. Eelistuseks vanem puu- või kivimaja, hind kuni 1500€/m2.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee