Ostu- ja üürisoovid (47)

Muu

Soovin osta

Hind
200 000 € — 240 000 €
Rae vald, Peetri alevik,Järveküla,Uuesalu küla

Klient otsib majaosa, ridaelamu boksi, suuremat korterit terrassiga Rae vallas. Hind max 240 000

Kontakt: Kadri Ojamets, +372 53 229 163, kadri.ojamets@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
60 000 € — 65 000 €
Tartu linn, Annelinn,Karlova,Kesklinn,Vaksali,Ülejõe

Soovid korteri osas oleksid järgmised Hind kuni 65 000€, 2-4 korrus. Annelinna esimene pool või mõni muu mõnus rajoon Tartus. Võimalusel vanniga, aga lepin ka dušiga, võimalusel rõduga, aga saab ka ilma hakkama. Korteri seisukord selline, et saaks kohe sisse kolida, kuna remontimise võimalust ei ole.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
30 000 €
Kastre vald

Soov osta hoonestamata või hoonestatud kinnistu, kuhu on võimalik ehitada elamu. Elektri ja vee olemasolu ei ole oluline. Asukoht kuni 10km Tartust, ligipääs hea.

Kontakt: Marika Raud, +372 513 8718, marika.raud@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
20 000 €
Harku vald

Naisterahvas otsib oma eakale emale 1-toalist korterit 1. korrusel keskküttega Harjumaal. Kindlasti vajalik hea transpordiühendus! Köök ja tuba olgu eraldi. Tegemist aheltehinguga, nii kui müüb oma 2-toalise korteri Kuldnoka tänaval ära, saab uue osta.

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
3 000 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Klient otsib rahavooga kaetud kaubanduspindasid. Pigem kesklinn või aktiivsed piirkonnad, kus on oodata kapitalikasvu. Eelarve kuni 3 miljonit.

Kontakt: Erik Kallas, +372 501 5413, erik.kallas@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
65 000 € — 90 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Rõdu, parkimiskoht, alates 2. korrus, kõrgema puhul lift oluline, valmis sissekolimiseks.

Kontakt: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
65 000 € — 90 000 €
Tallinn, Kristiine linnaosa

Rõdu, parkimiskoht, alates 2. korrus, kõrgema puhul lift oluline, valmis sissekolimiseks.

Kontakt: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
65 000 € — 90 000 €
Tallinn, Mustamäe linnaosa

Kontakt: Kaisa Anion, +372 5342 7880, kaisa.anion@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa,Põhja-Tallinna linnaosa

Klient otsib aktiivses piirkonnaks restoraniks üüripinda. Köögi osa ca 40 ruutmeetrit. Eelistatud Noblessneri või kesklinn. Vanalinn ei sobi.

Kontakt: Erik Kallas, +372 501 5413, erik.kallas@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
300 000 €
Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Paar väikese lapsega otsib Kalamajja 4-toalist korterit majja, mis pole vanem kui 10 aastat. Korter võib vajada remonti. Eelarve 300 000. Hetkel müüvad Kalamajas 2-toalist korterit.

Kontakt: Nataly Koppel, +372 55 588 217, nataly.koppel@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
150 000 €
Tallinn

Soov osta 3-toalist korterit rõduga. Eelistatud piirkonnad on Mustamäe, Telliskivi või Uus-Maailma.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
280 000 €
Tallinn, Pirita linnaosa

Soov osta maad 1-2ha Viimsisse, Laaneotsa teele.

Kontakt: Maia Karro, +372 51 88 883, maia.karro@uusmaa.ee
Muu

Soovin üürida

Hind
6 000 €
Tallinn

Otsin hea taustaga üürikliendile kaasaegset üürikodu Tallinnas. Perekond (ema, isa, 3 last (9, 11, 13 a.) ning nendega koos elav lapsehoidja) on kolimas Torontost Tallinnasse, üüriperiood alates 1 aasta. Sobiv üürikodu on nende jaoks: Vähemalt 5-toaline Minimaalselt 2 vannitoaga Võib sobida ka 2 samas hoones ja lähedal asuvat korterit Kliendi eelarve kuni 6000€

Kontakt: Elena Tomson, +372 56 220 777, elena.tomson@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
80 000 €
Tallinn

Pakkumised saada e-meilile Thower@bk.ru

Kontakt: Jelena Plahhova, +372 5300 9591, jelena.plahhova@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
130 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Otsin kliendile (noor pere lapsega) Haabersti või selle lähiümbruse uusarendustesse 3 t korterit korterit, hinnaga kuni 130 000 eur. Ost finantseeritakse osaliselt olemasoleva kodu müügist + laen (Luminor)

Kontakt: Kadri Mätlik, +372 56600450, kadri.matlik@uusmaa.ee