Uus Maa laienes Kagu-Eestisse

Uus Maa laienes Kagu-Eestisse

Uus Maa Kinnisvarabüroo frantsiiside perekonnaga liitus peamiselt Kagu-Eesti 11 vallas tegutsev Uus Maa Eleven.

„Meie eesmärk on pakkuda lõuna-eestlastele täiemahulist kinnisvarateenust nii vahenduse, hindamise kui ka konsultatsiooni osas,“ selgitas Uus Maa Eleveni juhatuse liige Christina Luhamets. „Miks Uus Maa? Olen 15 aastat antud valdkonnas tegutsenud ning näen hästi, et suure tegija koosseisus saame teenuse taset veelgi kõrgemale viia,“ lisas ta.

Uus frantsiis tegutseb kogu Lõuna-Eestis. „Nimi Uus Maa Eleven tulenebki sellest, et hõlmatakse 11 erinevat valda: Võru, Rõuge, Antsla, Setomaa, Valga, Tõrva, Otepää, Põlva, Räpina, Kanepi ja Elva. Lõuna-Eesti piirkonna kinnisvaraturg on küllaltki aktiivne ja investorite seas populaarsust koguv ning ka hinnad jätkavad tõusvas trendis. Üüritootlused antud piirkonnas on head ning nõudlus suur,“ kirjeldas Luhamets.

„Meie sooviks on olla kliendile lähedal ja katta ühtlaselt kogu Eesti vajadus kvaliteetsete kinnisvarateenuste järele,“ kommenteeris laienemisotsust Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse esimees Jaanus Laugus. „Võru kontori avamine ja sobiva professionaalse partneri leidmine Lõuna Eestis on taaskord sammuke lähemale meie eesmärgi suunas laieneda kõigisse Eesti regioonidesse.“

Uus Maa Elevenis töötab kolm maaklerit. Frantsiisi kontor asub ajaloolises tuletõrjemajas Võru peaväljakul aadressil Seminari 3.