Teeme asju teistmoodi

Blogis: Hanni Niidas, Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusspetsialist

Käesoleva aasta sügis on uusmaakatele põnev olnud, nimelt lõime Uus Maa sidusteenustele uued imagopildid. Piltide stseenide välja töötamisel osales kogu meeskond, edasi olid kõik turundusosakonnale abiks, et leida vajalikud rekvisiidid ning sobivad kohad fotode jäädvustamiseks.

Palju elevust tekitas ka see, et kõikidel fotodel on eranditult meie oma töötajad või siis nende lapsed. Fotode loomisele ja parima pildi otsimisele elasid kõik kaasa ning tulemus on super. Kõigil uusmaakatel on tunne, et uued imagofotod peegeldavad Uus Maa vaimsust ja meelsust – tahame olla oma ala professionaalid, ületada klientide ootusi ning anname panuse sellesse, et meie meeskonnas valitseks sünergia.

Siin on kaks jäädvustust sellest, kuidas tehti Uus Maa Investi ja Uus Maa Kolimisteenuste pilte. Uus Maa Invest ostab kinnisvara, pildil on kliendi rollis elamispindade osakonnajuhataja Elari ja Uus Maa Investi rollis Lääne-Tallinna piirkonnavanem Andrus.
Uus Maa Invest10218_176682461788_516291788_3765528_1041155_n
Kolimisteenuste imagofotol on kliendi rollis Kesklinna piirkonnavanem Eve ning kolijate rollis meie tublid kolimismaaklerid Magnus, Margus ja Argo. Muuseas Uus Maa Kolimisteenuses on ainuke firma Eestis, kus kliendi kolimise juures on kolimismaakler, kes kolimise algusest lõpuni on kliendi vara juures ning jälgib, et kõik kulgeks turvaliselt ja eesmärgipäraselt.
image003
Siin on meie hindamisteenuse ja energiamärgise väljastamist kuvav foto, kus hindaja rollis on meie Kätlin, nooremhindaja, ning kliendirollis on Paula, Kesklinna piirkonna konsultandi Margiti tütar.
10218_176682456788_516291788_3765527_4843031_n
Uus Maa Ehitus on abiks remondi ja ehitustöödes. Fotol on kliendi rollis meie personalijuht Ülane, kes soovib omale jaapani stiilis kodu. Lauri ja Alexander on Uus Maa Ehituse ehitajad, kes on igati abiks Ülasele jaapanipärast kodu looma.
image002
Meie vahendusteenuse fotol on Uus Maa hea sõber Memm ning Põhja-Tallinna piirkonnavanem Marina. Käesoleva foto jäädvustamine ning sobiva lõpupildi valimine tekitas palju rõõmu ning elavust, kõik olid ühel meelel, et Memme kaasamine meie teenuse kuvamisse on armas ning annab edasi meie soovi olla kõigile igati abiks kinnisvara küsimustes.
image001