Investor Urmas ostis äripinna Noblessneris

Noblessner - Investor Urmas
Noblessneri kvartal, Peetri 7 – Investor Urmas

Investor Urmas teab, et kinnisvara puhul on kolm kõige olulisemat aspekti asukoht, asukoht ja veel kord – asukoht. Just seetõttu valis ta oma esimeseks investeerimisobjektiks äripinna Noblessneri kvartalis Põhja-Tallinnas.

Äsja notarist saabunud Urmas sõnas, et asukoha valikul peab vaatama perspektiivi, mitte ainult tänast päeva. „Mind paelub üha enam Tallinna Kuldne Miil, mille osaks on ka Noblessneri kvartal. See on piirkond, kuhu tekib tuleviku Tallinn – moodne linnakeskkond, mis väärtustab ajalugu ja merd. See on koht, kus tasub positsioonid sisse võtta!“

Vara valikul oli Urmase jaoks oluline, et hoone või pind oleks universaalne ning sobiv erinevatele äridele ja tegevusaladele. Luges ka esteetiline pool – ajalooline ja imposantne paekivihoone renoveeritakse põhjalikult ning kõik on kooskõlas muinsuskaitse nõuetega.

Kindlasti tekkis lugejal küsimus, kas Urmas kriisi ei karda? Vastus on lihtne – Urmas on julge ja järgib iidset investeerimise põhimõtet „müü siis, kui fanfaarid hüüavad ja osta siis, kui veri tänavatel.“ Lisaboonuseks oli müüjapoolne valmidus pakkuda head diili.

Ostetud pind on üldpinnaga 40m2, mille planeeritavaks üüritootluseks on 8%.

Kes on Investor Urmas ja millega ta täpsemalt tegeleb? Loe lähemalt SIIT.