Korter

Soovin üürida

Lääne-Harju vald, Kloogaranna küla

Ema ja poeg soovivad üürida 2 või 3 toalist korterit pikemaks ajaks. Korteri asukohaks kas Klooga või Paldiski.

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
83 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

1-toaline korter Kesklinna, Põhja-Tallinna piirkonnas. Puumaja või Staliniaegne maja. Hinnapiir 83 000 EUR valmis korteri puhul. Remonti vajava korteri puhul peaks hinna sisse mahtuma remondikulu.

Ei sobi paneelmaja või 4kordsed telliskivimajad (Hruštšovka tüüpi majad).

Kontakt: Margus Mölder, margus.molder@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
200 000 €

Soovitakse osta uut või uuemat 1-korruselist üksikelamut Tartu lähiümbrusesse (Haaslava piirkonda pakkumisi mitte teha). Elamus peaks olema 4-5 tuba, saun, panipaik ja võimalusel garaaž.

Kontakt: Janek Saarepuu, +372 744 114, janek.saarepuu@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Paar (30+) otsib kahe magamistoaga ruumikat korterit (80+, hea kui 90+) üürimiseks 3ks kuuks, kui korter väga meeldib, siis 6-12ks kuuks. Tingimused on läbiräägitavad. Eestis töötavad spetsialistidena heas firmas.
Sissekolimisaeg 15.aug, võib ka veidi varem
Eeslarve 1500€ koos kõikide kuludega (mida vähem, seda parem)

Olemas peaks olema:
-kaks magamistuba
-suur mugav voodi
-dušš
-pesumasin
-hea köök (tehakse palju süüa)
-kiire internet on VÄGA oluline
-modernne ja korras korter koos roheluse (meeldib ka Rotermanni)
-hea ühendus linnaga
-nõudepesumasin
-saun ja või vann
-suur gaderoob ja pigem mitu, et asju mahutada
– oleks tore, kui olemas oleks terrass või rõdu koos laua ja toolidega

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Tallinn, Kesklinna linnaosa

Eelistatult kahetoaline korter kesklinnas (ehitusaasta võiks olla 2010-2020, mitte esimene/teine korrus.

Kontakt: Külli Samarüütel, kylli.samaryytel@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
90 000 €
Viimsi vald

Klient otsib 2-toalist korterit Viimsi keskuses.
-Heas seisukorras.
-Alates 50 ruutmeetrit
-Hind kuni 90 000 eurot.

Vaatame üle kõik pakkumised!

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Majutus
Soovid

Soovin üürida

Tallinn

Otsin kliendile (ehitusfirma) 10 kuni 30 toaga üürimaja Tallinnas, mida saaks kasutada hosteli-tüüpi majutusasutusena. Majutuskoha peamine sihtgrupp on töölised. Kõik pakkumised on teretulnud.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
700 € — 800 €
Tallinn
Kontakt: Triin Sõro, +372 627 2600, triin.soro@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
250 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa
Kontakt: Triin Sõro, +372 627 2600, triin.soro@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
40 000 €
Tartu linn, Tartu linn, Kesklinn

Soovitakse osta 1-2-toaline heas korras/renoveeritud korter Tartu kesklinna piirkonnas hinnaga kuni 40 000 eur.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 744 1144, heilin.reimand@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
137 €

Klient on maja otsingul, mis võiks jääda maksimaalselt 30 minuti autosõidu kaugusele Tallinnast. Hindavad väga privaatsust ja vaikust. Soovivad, et maja oleks heas seisukorras, kus võiks olla minimaalselt 2 magamistuba. Hinnapiir 137 000€.

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Otsin kliendile maja/paarismaja Harjumaal, kuni 25 km raadiuses Tallinnast.

– eelarve kuni 210 000€.

– vähemalt 3 magamistuba;

– ehitusaasta max 10a. vana;

– terass; – saun; – krunt 1000-2000m2; – ökonoomne küttesüsteem

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee