Pavel Kuusik

Pavel Kuusik

Nooremmaakler | UUS MAA | Peakontor
Büroo: Tallinn
pavel.kuusik@uusmaa.ee
+372 55687276

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen 11 aastat ühiskondliku tegevusega tegelenud Maardu linnas. Mind valiti kolm korda linnavolikokku ja töötasin 7 aastat Maardu Kultuurikeskuses algul projektijuhina ja seejärel direktori asetäitjana, kus korraldasin massilisi linnapühi, näiteks Maardu sügislaata ja linnapäeva. Sel aastal otsustasin oma tegevusala kardinaalselt muuta ja pühenduda millelegi uuele. Kinnisvaravaldkond oli minu jaoks huvitav pikka aega ning otsustasin liituda Uus Maa meeskonnaga, kuna antud büroo on turuliider ning igal maakleril on ettevõtte sees arengu- ja karjäärikasvu potentsiaali. Uus Maa tiimiga liitudes tundsin, et tegemist on nagu suure perega, kus kõik toetavad üksteist ja kõik on oma ala professionaalid.

Mulle meeldib inimesi aidata, neid õnnelikumaks teha ja nende probleeme lahendada. Maaklerina suudan oma klientide kinnisvara võimalikult tulusalt maha müüa või leida ostmiseks sobivaima eluaseme variandi.
Vabal ajal tegelen fotograafiaga ja kunstilise videograafiaga. Ma armastan reisida. Võtsin endale eesmärgiks joosta 2024. aasta sügiseks maraton.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Aprill 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-16,9%
687
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+0,2%
2771 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
-31,6%
134
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-5,7%
2332 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
-1,9%
1365
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+5,2%
387
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.