Martin Tilk

Martin Tilk

Nooremmaakler
Büroo: Tallinn
martin.tilk@uusmaa.ee
58505842

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen terve elu endale sisendanud, et tuleb teha seda, mis sind päriselt õnnelikuks teeb. Uus Maa sõbralik ja elurõõmus keskkond on täpselt üks neist, kus tööisu ei kaogi ära ning alati säilib ka professionaalsus. Olen alati tahtnud teha kõike võimalikult kõrgel tasemel, seepärast ongi Uus Maa kinnisvarabüroo ainuõige valik. Minu selja taga on tipptasemel meeskond, kelle abil ei jää ükski kliendi küsimus vastuseta.

Vabal ajal tegelen usinasti spordiga. Andke kätte pall või discgolfi ketas, üritan igal juhul seda ühiste eesmärkideni lennutada - nii ka maakleritöös, kõik takistused on ületamiseks ja kõik eesmärgid täitmiseks. Sport on teinud minust meeskonnamängija. Jalgpallis lööd värava terve meeskonnaga, kliendi kodu müüd terve Uus Maaga - koostöö on minu jaoks üks tähtsamaid väärtusi.

Minu eesmärk on olla kliendile usaldusväärne ja pakkuda professionaalset ja paindlikku teenust. Olen sihikindel, töökas ja leian alati probleemidele lahenduse.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Juuli 2022
Korteritehingute arv Tallinnas (muutus aastaga)
14,8%
861
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (muutus aastaga)
28,6%
2801 €/m²
Korteritehingute arv Tartus (muutus aastaga)
5,6%
221
Korteritehingute mediaanhind Tartus (muutus aastaga)
20%
2155 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinn (muutus kuuga)
8,5%
923
Pakutavate üürikorterite arv Tartu (muutus kuuga)
5,6%
303
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.