Kristel Janno

Kristel Janno

Maakler | UUS MAA Maakri | Põhja-Tallinn
Büroo: Tallinn
kristel.janno@uusmaa.ee
+372 5347 0555
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa toreda kollektiiviga 2012 a sügisel, kuhu jõudsin pärast 17a müügikarjääri kahes järjestikuses suurfirmas (AS Ekspress Hotline ja AS Äripäev). Need aastad andsid mulle hindamatuid kogemusi keerulistes ja õpetlikes läbirääkimistes erinevate inimtüüpidega - kõike seda saan nüüd edukalt rakendada kinnisvara-alases töös, mis on minu kirg!

Minu peamine tööpiirkond Uus Maas on populaarne ja perspektiivikas Põhja-Tallinn. Mulle väga sobib see, kuna olen ka ise elanud üle 20 a Kalamajas ja armastan oma kodukohta. Vahendan nii müüki kui ka üüri ka Tallinna teistes piirkondades.

Oma töös pean oluliseks pühendumist, eesmärkide püstitamist ja täitmist, ajaplaneerimist, pidevat õppimist ning teadmist, et ka kõige raskemates olukordades on võimalik leida lahendus! Pean iseenesestmõistetavaks püüdu töötada end parimate sekka ja seal püsida. Olen veendunud, et kui inimesele on antud võime ja ta on omandanud oskused, siis peab neid parimal viisil kasutama.

Võin julgelt öelda, et mul on vedanud elukutsega, tööandjaga ja vahvate kolleegidega. Uus Maas on mul mitmeid tublisid eeskujusid, kellelt õppimisele olen ülimalt tänulik. Oma missiooniks pean olla motiveerivaks eeskujuks ka algajatele maakleritele. Olen õnnelik inimene, sest armastan oma tööd ja iga minu päev erineb eelmisest. Saan palju head energiat sellest, kui olen endast parimat andes taganud klientide rõõmu ja rahulolu.

Parimaks komplimendiks pean, kui kliendid mulle ütlevad, et ma teen oma tööd südamega, sest nii see tõesti on.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Märts 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,5%
581
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
0,7%
2785 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,1pp
Korteritehingute arv Tartus
-30,9%
132
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-3,1%
2412 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,3%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.