Jaanus Laugus

Jaanus Laugus

Partner, juhatuse esimees
Büroo: Tallinn
jaanus.laugus@uusmaa.ee
+372 501 7040
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Töötan kinnisvarasektoris juba 1994. aastast. Uus Maa Kinnisvarabürooga liitusin aasta hiljem. Olen teinud läbi karjäärikadalipu - maakleriõpilasest tippjuhiks ja omanikuks.

Mulle meeldivad ambitsioonikad inimesed kes on ausameelsed, teevad tööd südamega, pühendunult ja on järjekindlad. Inimesed, kellele meeldib pidev areng ja uued väljakutsed. Just need on väärtused, millest püüan ka ise kinni pidada.

Ettevõtte Uus Maa tegemine on olnud minu suur kirg. Olen selle ettevõttega koos arenenud ja kasvanud ka inimesena. Teenuste pakkumine kinnisvaras on peen kunst. Siin on olulised hoolivad inimsuhted, teadmised ja nutikus. Heaks kinnisvaraspetsialistiks ei sünnita vaid õpitakse... aastatega. See on väga spetsiifiline ala, mis nõuab kogemust ja teadmisi.

Olen Uus Maa teenuste juhtimise kõrvalt käivitanud edukalt ka kinnisvarainvesteeringute ja arendusosakonna Uus Maa Invest. Uus Maa Investis tegeleme tulusate investeerimisvõimaluste otsimisega ja nende teostamisega Eestis ning Hipsaania lõunarannikul.

Tunnen uhkust Uus Maa mitmete rahvusvaheliste ning kohalike tiitlite ja tunnustuste üle! Eriti teeb rõõmu meie ettevõtte järjepidev jõudmine Eesti töötaja- ja peresõbralike firmade top 10 hulka
Hariduselt olen jurist. Olen õnnelikus abielus. Abikaasa, Rutt, on läbi aastate minu parim sõber ja elu armastus. Olen kahe armsa tütre isa.

Pean lugu mõtteterast: "Usud, et sa suudad, või usud, et sa ei suuda, tõenäoliselt on sul mõlemal juhul õigus."

Lisaks kinnisvarale on minu hobideks sport ja lugemine.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Aprill 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
124,2%
1020
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
6,1%
2113€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-3,8 kuud
5,4 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.