Korter

Soovin osta

Hind
130 000 €
Harku vald, Tiskre küla

OSTUSOOV! TISKRE või KAKUMÄE!
Hind: kuni 130 000€

📌 Otsin kliendile 2-3-toalist korterit.

📌Omadused:
🔹Asukoht: Tiskre (lemmik on Hansu ja Taludevahe); Kakumäe.
🔹Ehitusaasta al 2004.
🔹Suurus: 2-3 tuba, alates 45m2+
🔹Lisad: rõdu või terrassi olemasolu; parkimiskoht (või
tasuta parkimine maja läheduses). Korteris peab olema vähemalt üks suur ja korralik kapp/garderoob.
Eelistatud on avatud köögiga korterid.
Nõudepesumasin!
🔹Ülalpidamiskulud: Kommunaalid võiksid jääda talvel kuni 150-190 ja suvel +/- 100€.

🔹Värvidest meeldivad heledad, valged või hallid toonid.
🔹Köök/ wc- ja vannituba korralikud.

ℹ️Ootan pakkumisi: ✆ +372 511 0226 | 📩 katrina@uusmaa.ee

Kontakt: Katrina Belogorodtseva, katrina.belogorodtseva@uusmaa.ee
Muu

Soovin osta

Hind
250 000 € — 1 000 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile renoveerimist vajavat korterelamut Tallinna kesklinnas, Põhja-Tallinnas või Kristiines.

Kontakt: Margit Sild, margit.sild@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
150 000 €
Pärnu linn, Pärnu linn

OSTUSOOV:
Uuselamu Pärnu linnas.
Vähemalt 4 tuba.
Eelistatud piirkond Ülejõe (Ehitajate tee ümbrus), Rääma.
Hind kuni 150000.- eurot.

Kontakt: Anneli Veinsteins, anneli.veinsteins@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
95 000 €
Pärnu linn, Pärnu linn

OSTUSOOV:
Vähemalt 3-toaline heas korras keskküttega korter Pärnu linnas.
Piirkonnaeelistust ei ole.
Hinnapiir 95000.- €.

Kontakt: Anneli Veinsteins, anneli.veinsteins@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
85 000 €
Tallinn

Klient otsib korterit, aga avalikus pakkumises teda kahjuks miski ei kõnetanud.
Kas kellelgi on äkki tulemas müüki antud kirjeldusele vastavat korterit:
-piirkond Kesklinn, Südalinn, Põhja-Tallinn

– majatüüp kivimaja/paneelikas (eelistatud) aga võib olla ka heas seisukorras puitmaja

– korrus alates 2 (eelistatud)

– toalisus alates 2

– kütteliik kõik peale ahjukütte (viimane juhul kui on gaasile lisamise võimalus väga ok, sest kamin on väga meelepärane lisa)

– hind kuni 85 000 €

Vaatame üle kõik pakkumised!

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
150 000 € — 160 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa, TUVI TN

OTSIN KLIENDILE 2- TOALIST KORTERIT TUVI TÄNAVA, MERKO MAJADESSE.

Kontakt: Kairi Vanem, +372 6272600, kairi.vanem@uusmaa.ee
Maja

Soovin osta

Hind
25 000 €

Soovitakse osta suvemajaks vanemat talu kohta Tartu maakonnas (Tartu linna piirist kuni 40 km). Majas võiks olla 3 tuba ja köök.

Kontakt: Janek Saarepuu, +372 744 114, janek.saarepuu@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
97 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

kriteeriumid:
– kindlasti maja viimasel korrusel
– kesklinnale võimalikult lähedal (välistatud on Lasnamäe, Mustamäe, Viimsi, Pirita, Nõmme, Haabersti, Õismäe, Pelguranna)
– võimalikult madalate kommunaalkuludega
– toimiv ühistu
– sanitaarremont oleks tehtud
– korteriomand, mitte kaasomand
– paneelmaja puhul välisfassaad kas soojustatud või plaanis remontida

Eelistustest:
– pigem mitte ahiküttega aga kui on ahiküttega, siis võiks olla kombineeritud mõne teise küttega
– korter võiks olla maja servas
– eelistatult kivimaja
– piirkonnad: kesklinna ümbrus, Uus Maailm, Kalamaja, Veerenni, Pelgulinn, Raua, Lilleküla, Kitseküla

Kontakt: Nele Aas-Valleriani, nele.aas-valleriani@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
150 000 €
Rae vald, Järveküla

Ostuklient otsib 4-toalist korterit eelistatult Järvekülla, aga sobivad ka Peetri (maanteest Ülemiste järve poole), Saue, Tabasalu, Harku.
Oluline on:
* privaatsus
* rõdu, pigem terrass
* korteri väline panipaik
* vähemalt üks parkimiskoht
* sobivad nii uusarendus kui teise ringi pakkumised
* 150 000 eur

Kontakt: Nele Aas-Valleriani, nele.aas-valleriani@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
2 500 €
Tallinn

Kliendid kahe suurema koera (ei haugu ega tekita teisi probleeme) ja poole aastase beebiga otsivad kolmetoalist korterit, kus eelistusteks on:

* eelarve 2500€ + kommunaalid
* merevaade,
* saun,
* rõdu,
* parkimiskoht,
* lift,
* kliimaseade,
* toonid (valge, hall, must…),
* kõrge kortermaja, eramaja, paarimaja,
* uuem maja kui 2010,
* koerad lubatud

Kõik pakkumised on teretulnud!

Kontakt: Angela Taro, angela.taro@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
600 €
Tartu linn, Tartu linn

Soovitakse üürida Tartu linnas pikemaks perioodiks 2-3 toaline väga heas korras korter uues või renoveeritud majas.
Üürihind kuni 600€/kuu.

Pakkumised on teretulnud!

Kontakt: Marika Raud, +372 744 1144, marika.raud@uusmaa.ee
Ladu

Soovin üürida

Hind
2 500 €
Tartu linn, Tartu linn, Ropka tööstusrajoon

Soovitakse üürile võtta lao/teeninduspind tartus Ropka tööstuspiirkonnas. Suurus kuni 500m2. Vajalik hea asukoht ja heas seisus hoone.

Kontakt: Gundo Roosve, +372 744 1144, gundo.roosve@uusmaa.ee