Sergei Zahharov

Sergei Zahharov

Pirita büroo kutseline maakler (KKM 180432)
Büroo: Tallinn, Pirita
sergei.zahharov@uusmaa.ee
+372 5683 3391
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Uus Maa meeskonnaga liitusin 2013 aasta esimesel poolel. Väljakutse kinnisvaravaldkonnas pakub mulle suurt huvi. Kiire õppijana olen tugeva ja kogenud meeskonna toetusel omandanud hulga teadmisi ja saanud väga head praktikat.

Minu senine 8 aastane juhtimis- ja pangandusalane töökogemus Danske Bankis ning majandusalane haridus saab olema Uus Maa klientide teenindamisel üheks lisaväärtuseks. Saan kliendile pakkuda tuge ja olla abiks kasutades tänaseks omandatud finantsalaseid teadmisi.

Leian, et kõige edukam koostöö kliendiga põhineb vastastikusel usaldusel ja austusel, mis tuleb kõigepealt ära teenida ning mida tuleb hiljem hoida. Kinnisvaramaakler on teenindaja - see on roll milles mina saan muuta maailma just selle kaudu, mida inimestele jagan: lahendusi, võimalusi, emotsioone. Oma töös lähtun eelkõige kliendi vajadusest!

Sinul on vajadus, minul on lahendus!

Tegelen Tallinna ja Harjumaa piirkonna eluruumide ja äripindade üürimise ning müügiga. Lisaks pakun objekte Venemaa turule.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Oktoober 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
12,6%
1045
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
8,5%
2271 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-5,9 kuud
6,6 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
6%
0,1pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.