Korter

Soovin osta

Hind
120 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient otsib kahe toalist korterit kesklinnas või selle lähedal. Eelarve kuni 120 000 eurot. Võiks olla ka parkimisvõimalus ning korter peaks olema renoveeritud ja eelistatum on renoveeritud või uuemapoolsem maja.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
400 000 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Klient soovib osta 4-5 toalist korterit vanalinnas. Oluline on katuseterrassi, kahe vannitoa olemasolu. Klient peab tähtsaks ka valgusküllasust. Ideaalis Sulevimägi või Pikk tn.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Elamumaa

Soovin osta

Tallinn

Ostan detailplaneeringuga ridaelamu või korterelamu ehitamiseks sobiliku kinnistu Tallinnas või selle lähiümbruses.

Kontakt: Krista Hansmitt, krista.hansmitt@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
600 €
Tallinn

Ema 5-aastase tütrega otsib Kristiinesse 2-toalist möbleeritud üürikorterit. Oluline parkimiskoht. Hind kuni 600 eurot kuus.

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
500 €

Klient otsib 2-toalist üürikorterit Tallinnas või lähiümbruses.
Oluline on, et oleks lubatud aastane laps ja hästi kasvatatud koer (mops). Parkimiskoht ka vajalik.
KIIRE!

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
50 000 €
Tallinn, Haabersti linnaosa

Välja arvatud Järve otsa ja Astangu

Kontakt: Kristiina Puzõrjova, kristiina.puzorjova@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
55 €
Tallinn, Mustamäe linnaosa

Klient soovib osta 2-toalist korterit Mustamäele või Põhja-Tallinnasse. Hinnapiiriks 55 000€

Kontakt: Anu Hinrikus, +372 627 2600, anu.hinrikus@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
150 000 € — 200 000 €
Tallinn

Klient otsib 3-4 toalisst korteit, mis asuks Kadriorg-Kesklinn_Pirita piirkonnas. Pindala min 75 m2-100 m2.

Kontakt: Eveli Lindell, +372 627 2600, eveli.lindell@uusmaa.ee
Soovid
Teenindus

Soovin üürida

Hind
1 400 €
Tallinn, Kesklinna linnaosa

Otsin kliendile (eesti moedisainer) sobivaid ruume disainerrõivaste kaupluse jaoks. Pindala 40 kuni 70 m2. Enim huvipakkuvad asukohad: Südalinn, Rotermanni, Kadriorg. Äripind peab soovitavalt olema vitriinakendega, sissepääs tänavalt ja lähedal parkimise võimalus. Üürihind võiks jääda piiridesse 1200€ + km.

Kontakt: Elena Tomson, elena.tomson@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Tallinn, Nõmme linnaosa

3 toaline
Eelistatud piirkond: Laagri, Pääsküla, Nõmme, Kristiine, Mustamäe
Uus või kuni 5a vana
Terass (kui 1k) või (suurem) rõdu
Parkimine (soovitavalt 2 kohta)
Sauna olemasolu on boonus, aga mitte tingimus
Panipaik võiks olla (rattad, suusad jne.)

Kontakt: Külli Samarüütel, kylli.samaryytel@uusmaa.ee
Korter

Soovin osta

Hind
120 000 €
Tallinn

Klient otsib uut kodu.
-Minimaalselt 36 ruutmeetrit,
-vähemalt kaks tuba
-max hind 120 000 eurot,
-Kesklinn, Kristiine, Põhja-Tallinn, Kadriorg.
-uusarendus, uus, heas korras või renoveeritud
Tänud ette, vaatame üle kõik pakkumised!

Kontakt: Kristiina Aderov, kristiina.aderov@uusmaa.ee
Korter

Soovin üürida

Hind
350 € — 500 €
Kambja vald, Ülenurme alevik

Soovitakse üürile võtta 3-4-toaline korter või ridaelamu Ülenurmes või Tõrvandis.

Kontakt: Heilin Reimand, +372 744 1144, heilin.reimand@uusmaa.ee