Olga Rekkaro

Olga Rekkaro

Maakler | UUS MAA Pirita
Büroo: Tallinn
olga.rekkaro@uusmaa.ee
+372 5347 4482

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Ligi 20 aastat kogemust kinnisvara valdkonnas

Uus Maa Kinnisvarabürooga liitusin 2005 aastal.

Peaaegu kümne aasta jooksul tegutsesin atesteeritud elamispindade kinnisvaramaaklerina. Selle aja jooksul jõudsin saavutada mitmel korral koha edukate maaklerite edetabelis.

Kümnendat tööjuubelit Uus Maas ei jõudnud tähistada, sest võtsin vastu uue väljakutse Swedbanki laenuhalduri ametis 2014 aastal. Pangas sain muuhulgas põhjalikult tuttavaks kinnisvara tagatisel laenamise protsessiga.

2016. aastal pakkus kinnisvara valdkond mulle müügikonsultandi töökoha Euroopa juhtiva elamuarendaja juures. Seal aitasin seitsme aasta jooksul korraldada uute kodude ostuprotsessi alates plaanist kuni võtmete üleandmiseni.

Praeguseks olen uuesti liitunud Uus Maa Pirita Bürooga. Siin on eriline töökultuur, siin on äärmiselt motiveeritud kolleegid, siin on kolleegidest saanud parimad sõbrad. See on elustiil, mis paneb silmad särama.

Kliendirõõm kui tehing on õnnestunud - see on liikuma panev jõud, mille pärast mina olen siin teie jaoks olemas. Suur tänu usalduse eest!

Minu pikaajaline kogemus kinnisvaramaastikul on andnud mulle kindluse, et suudan käsitleda erinevaid väljakutseid ning pakkuda professionaalset tuge kogu kinnisvaratehingu protsessi vältel. 

Kui otsite usaldusväärset kinnisvaramaaklerit, kes suudab saavutada teile parimad tulemused, siis võtke minuga ühendust.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Aprill 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-3,8%
676
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
3,4%
2894 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,2pp
Korteritehingute arv Tartus
16,9%
152
Korteritehingute mediaanhind Tartus
18,8%
2769 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,4%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.