Margit Toiger

Margit Toiger

Nooremmaakler | UUS MAA | Peakontor | Kesk- ja vanalinn
Büroo: Tallinn
margit.toiger@uusmaa.ee
+372 56569054

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Kodu on koht, kus kõik on oluline ja eriline, kust kõik saab alguse. Kodu peegeldab seda, kes me oleme ja mida väärtustame. Iga uus kodu on uus algus, uus võimalus. Luba Uus Maal luua Sinu uus algus ja leida Sulle uus kodu.

Ka minu uus algus sai alguse Uus Maas. Enne seda kulgesid minu tööpäevad aastaid finantsjuhtimise ja panganduse radadel. Töökuse, aususe, pühendumise ning lahendustele orienteerituse sain kodust kaasa. Tehnikaülikooli ärikorralduse magistrikraad lõi võimalused suunduda tööle mistahes ärivaldkonda. Töötamine Eesti suurettevõtetes juhtivatel ametikohtadel tugevdas veelgi sihikindlust seatud eesmärkide saavutamiseks ning andis hindamatud kogemused väga erinevate olukordade ja väljakutsetega toimetulemiseks. Kõige enam sai selgeks aga see, et tõeliselt väärt tulemused saavutatakse vaid koos suurepärase meeskonnaga ja et kõige olulisemad on alati inimesed – kliendid, kolleegid, lähedased.

Olen väga uhke ja tänulik, et mul on võimalus kuuluda Eesti parimasse kinnisvaratiimi ning ammutada teadmisi oma ala tõelistelt asjatundjatelt. Üheskoos leiame parimad lahendused igale kinnisvaraprobleemile.
Sa ei pea muretsema, kuidas teha oma kodust ilusaid fotosid või lappama tundide kaupa kinnisvaraportaalides kuulutusi, kohtuma paljude võõraste inimestega ega juurdlema seadusandluse pidevalt muutuvate juriidiliste nüansside üle. Saad usaldada kõik kinnisvaraga
seotud teemad Uus Maa professionaalide hoolde ja nautida meelerahu.

Minu tööpiirkonnaks on vaimustavalt mitmekülgne Tallinna kesklinn, kus kohtuvad ajalooline arhitektuur ja modernsed lahendused, vana aja hõng ja tänapäev.

Kas teadsid, et vanalinnas tuleks käia pea kuklas, et näha kõrgematel korrustel ning katuse servades paiknevaid skulptuure ja kaunistusi? Või et paljudel uutel kortermajadel on juba päikesepaneelid
katusel?

Oled unistanud üle linna vaatega terrassiga kodust? Igatsed pehme meretuule paitust ja hunnituid päikseloojanguid silmapiiril? Või hoopis hubast ajaloolist korterit pargi veeres? Kõik on võimalik!

Võta minuga ühendust ja luba mul aidata kirjutada uus ja helge peatükk Sinu tuleviku mälestusteraamatusse.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Aprill 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-16,9%
687
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+0,2%
2771 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
-31,6%
134
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-5,7%
2332 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
-1,9%
1365
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+5,2%
387
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.