Leena Kreitner

Leena Kreitner

Uus Maa Capital Juhatuse liige/Kinnisvara vanemmaakler TASE 6
Büroo: Tallinn, Uus Maa Capital
leena.kreitner@uusmaa.ee
+372 52 603 63

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Kinnisvaraga seotud küsimused leiavad kiire ja professionaalse lahenduse!

Oma karjääri jooksul olen kokku puutunud väga erinevate valdkondadega: pangandus, reisikorraldus, sport, huviharidus, kultuur, noorsootöö, haldus, turundus, jaekaubandus. See kõik on andnud mulle palju: suure kogemuse, mida ei saa ei raha eest osta ega kõrvalt õppida, enesekindluse ning julguse olla see, kes ma täna olen. Ma pean ennast heaks suhtlejaks, olles samas ka hea kuulaja ning positiivne inimene.

Kinnisvaravaldkonnas tegutsen 2010.aastast alates. Tänaseks olen saavutanud kutselise maakleri kõrgemat 6.taset.
10 aasta jooksul on muutunud kinnisvaraturg, kliendikäitumine ja eelistused, kuid kõige rohkem on märgata muutust klienditeeninduse valdkonnas, selle kvaliteedis ja innovatiivsetes lahendustes.
Kliendid eelistavad ja otsivad täna usaldusväärset eriala asjatundjat, kes esindaks tema huve ja oleks abiks vajalikke teadmistega.

Täna olen Uus Maa frantsiisi omanik ja Uus Maa Capital nime all tegutseva kinnisvarabüroo üks juhtidest. Võin julgelt väita, et kinnisvaraalane töö ning professionaalne klienditeenindus on saanud minu elustiiliks ja hobiks, mida igapäevaselt harrastan!

Kliendid minust:

"Leena abiga leidsin ma uue omaniku oma Tallinna korterile ja suurepärase uue kodu Tartusse. Leena professionaalsust iseloomustab tema poolt tehtu - ta võttis enda kanda kogu asjaajamise (müügikuulutus, huvilistega suhtlemine ja korteri näitamine, hindamine jms) ning minu ainukeseks vaevaks oli sõna otses mõttes kokkulepitud ajal notari juurde minek. Leena tõhususest kõneleb hästi tõsiasi, et vana kodu müük ja uue soetamine toimusid üheaegselt mõni päev rohkem kui kuue nädalaga. Sealjuures toimus kõik Leenale omasel heatujulisel ja huumoriga vürtsitatud näiliselt kergel, kuid tegelikkuses täiuslikust püüdleval moel. Leena on oskuslik ja vilunud maakler, kes on oma klientidele pühendunud. Ma soovitan teda julgelt oma lähedastele ja sõpradele ning saan ikka tänulikku tagasisidet."
Indrek

"Väga meeldiv on kogeda sellist toredat ja hoolivat koostööd. Pannes käe südamele, võin vanduda, et olete esimene maakler minu kinnisvara karusellis kes sellisel viisil oma klientide eest hoolt kannab. Niiviisi on meeldiv asju ajada.

Soovin veelkord Teid tänada ja kiita taevani."
Ardo

"Eelmisel nädalal ostsin omale esimese kodu, milles Leena suuresti abiks oli.
Kogu protsess oli tugevalt toetatud ja juhitud Leena poolt. Kõikidele küsimustele sain kiired vastused. Samuti oli temapoolset initsiatiivi protsessi kiirendamiseks ja hõlbustamiseks.
Leena oli professionaalne, sõbralik, abivalmis ja hingega juures.
Aitäh Leenale minu esimese kodu ostmise meeldivaks tegemise eest!"
Triin

Rahulolevad kliendid on minu suurim võit ja edu võti!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

August 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
14,3%
718
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
6,1%
2154 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-13,8 kuud
5,6 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
6%
0,1pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.