Laime Riisimäe

Laime Riisimäe

Maakler | UUS MAA | Peakontor | Kesk- ja vanalinn
Büroo: Tallinn
laime.riisimae@uusmaa.ee
+372 51 83 773
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen rõõmus, et leidsid tee minuni!

Uue kodu ostmine on inimese elus üks tähtsamaid otsuseid ja seda nii esimese kodu otsijale kui kogenud kolijale. Hea on töötada valdkonnas, kus saan olla abiks nii paljudele inimestele nende unistuste täitumise teekonnal.

Kogenud müügiinimesena oskan samastuda kliendi soovidega ning tean, et koostöö ja tihe kommunikatsioon viivad suurepärase tulemuseni. Professionaalsuse taotlus on olnud minu prioriteediks kogu mu karjääri vältel.

Kui oled müümas või üürimas kinnisvara, siis olen sinu usaldusisik sobiva ostja/üürilise leidmise teekonnal! Kui aga oled liikvel ostumõtetega, unistad uuest kodust või hoopis tulusast investeeringust, siis leian just sinule sobiva - unistuste kodu! Parim tehing on see, kui nii müüja kui ostja kogevad ühtmoodi heameelt ja rahulolu õnnestunud tehingust. Sellisel puhul olen ka mina oma tööga rahul ja rõõmus, et saan oma teadmiste, laia suhtlusvõrgustiku ja kliendibaasi abil oma klientidele kasulik olla.

Kuulumine Uus Maa meeskonda on suureks eeliseks! Minu seljataga töötab suur hulk professionaalseid ja klientidele pühendunud maaklereid. Ettevõtte tugev turundus, parimad hindajad, juriidiline tugi ning koostöö suurimate pankade, arendajate ja notaribüroodega tagab klientidele parimad tingimused.
Olen rõõmus, et saan teha tööd ja pakkuda parimat teenust oma klientidele Eesti professionaalseimas kinnisvarabüroos.

Koos loome imelise kodu või investeeringu leidmise kogemuse!

PANE MINU TEADMISED OMA KINNISVARA HEAKS TÖÖLE
Võta ühendust, kui soovid müüa või üürile anda oma kinnisvara!

*Kinnisvaramaakler Laime Riisimäe
#maakler_laime
******************
KESKUSTELEN KIINTEISTÖJEN MYYNNISTÄ JA VUOKRAUKSESTA SINUN KIELELLÄSI
Otathan yhteyttä jos tarvitset apua Virossa!

Olen iloinen, että löysit tien luokseni!

Uuden kodin ostaminen on yksi elämän tärkeimmistä päätöksistä ja sitä se on sekä ensimmäisen kodin etsijälle kuin kokeneemmalle muuttajalle. Sen vuoksi olen innoissani, että työskentelen alalla, jossa saan kiinteistövälittäjänä olla avuksi niin monille ihmisille heidän unelmiensa täyttämisessä.

Kokeneena myynnin ammattilaisena osaan samaistua asiakkaan tarpeisiin, nautin yhteistyöstä ja kommunikoinnista. Asiantuntijuus ja sen myötä optimaalisen tuloksen saavuttaminen ovat kiinteistövälittäjän prioriteetejä.

Jos olet myyjä ja etsit kiinteistöllesi ostajaa, olen luottoihmisesi, jotta löydämme kodillesi ihanteellisen ostajan. Jos olet ostamassa uutta kotia tai etsit investointikohdetta, etsin sinulle juuri sinulle sopivan kohteen. Ihanteellinen kauppa on se, jossa niin ostaja kuin myyjä ovat tyytyväisiä ja kokevat tehneensä hyvät kaupat. Tällöin koen onnistuneeni työssäni.
Olen iloinen, että voin antaa oman laajan verkostoni, joka koostuu niin virolaisista kuin ulkomaalaisista, asiakkaideni käyttöön.

Luota kokemukseen.Ota minuun yhteyttä!
#maakler_laime

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Mai 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-33,4%
630
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-2,9%
2908 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,7%
-0,2pp
Korteritehingute arv Tartus
-21,9%
143
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-8,5%
2361 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,4%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.