Laime Riisimäe

Laime Riisimäe

Nooremmaakler
Büroo: Tallinn
laime.riisimae@uusmaa.ee
+372 51 83 773

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen rõõmus, et leidsid tee minuni!

Uue kodu ostmine on inimese elus üks tähtsamaid otsuseid ja seda nii esimese kodu otsijale kui kogenud kolijale. Hea on töötada valdkonnas, kus saan olla abiks nii paljudele inimestele nende unistuste täitumise teekonnal.

Kogenud müügiinimesena oskan samastuda kliendi soovidega ning tean, et koostöö ja tihe kommunikatsioon viivad suurepärase tulemuseni. Professionaalsuse taotlus on olnud minu prioriteediks kogu mu karjääri vältel.

Kui oled müümas või üürimas kinnisvara, siis olen sinu usaldusisik sobiva ostja/üürilise leidmise teekonnal! Kui aga oled liikvel ostumõtetega, unistad uuest kodust või hoopis tulusast investeeringust, siis leian just sinule sobiva - unistuste elamise! Parim tehing on see, kui nii müüja kui ostja kogevad ühtmoodi heameelt ja rahulolu õnnestunud tehingust. Sellisel puhul olen ka mina oma tööga rahul ja rõõmus, et saan oma teadmiste, laia suhtlusvõrgustiku ja kliendibaasi abil oma klientidele kasulik olla.

Kuulumine Uus Maa meeskonda on suureks eeliseks! Minu seljataga töötab suur hulk professionaalseid ja klientidele pühendunud maaklereid. Ettevõtte tugev turundus, parimad hindajad, juriidiline tugi ning koostöö suurimate pankade, arendajate ja notaribüroodega tagab klientidele parimad tingimused.
Olen rõõmus, et saan teha tööd ja pakkuda parimat teenust oma klientidele Eesti professionaalseimas kinnisvarabüroos.

Koos loome imelise kodu või investeeringu leidmise kogemuse!

******************
Olen iloinen, että löysit tien luokseni!

Uuden kodin ostaminen on yksi elämän tärkeimmistä päätöksistä ja sitä se on sekä ensimmäisen kodin etsijälle kuin kokeneemmalle muuttajalle. Sen vuoksi olen innoissani, että työskentelen alalla, jossa saan olla avuksi niin monille ihmisille heidän unelmiensa täyttämisessä.

Kokeneena myynnin ammattilaisena osaan samaistua asiakkaan tarpeisiin, nautin yhteistyöstä ja kommunikoinnista. Asiantuntijuus ja sen myötä optimaalisen tuloksen saavuttaminen on ollut prioriteettinina kaikissa työtehtävissäni.

Jos olet myyjä ja etsit kiinteistöllesi ostajaa, olen luottoihmisesi, jotta löydämme kodillesi ihanteellisen ostajan. Jos olet ostamassa uutta kotia tai etsit investointikohdetta, etsin sinulle juuri sinulle sopivan kohteen. Ihanteellinen kauppa on se, jossa niin ostaja kuin myyjä ovat tyytyväisiä ja kokevat tehneensä hyvät kaupat. Tällöin koen onnistuneeni työssäni.
Olen iloinen, että voin antaa oman laajan verkostoni, joka koostuu niin virolaisista kuin ulkomaalaisista, asiakkaideni käyttöön.

Yhdessä toteutamme toiveesi!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Märts 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
44%
1005
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
6,3%
2119€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-3,8 kuud
5,4 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.