Kutty Kass

Kutty Kass

Maakler | UUS MAA Arena
Büroo: Tallinn, Arena
kutty.kass@uusmaa.ee
+372 508 1900

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 33093
Olen olnud seotud kinnisvaravaldkonnaga alates aastast 2004. Minu kogemused hõlmavad laia valikut valdkondi, sealhulgas kinnisvaraarendust, -ehitust ning -müüki. Enne kinnisvaraga tegelemist olen töötanud erinevates teenindussektorites, mis on minust teinud mõistva ja hea suhtleja.
Minu karjäär kinnisvara maaklerina sai alguse 2008. aastal, mil liitusin Remaxi kinnisvarabürooga. Tollane kogemus on mind inspireerinud ja motiveerinud kogu minu karjääri vältel. Minu tugevus on inimestega suhtlemises ja ma pean ausust ning avameelsust oma töös äärmiselt tähtsaks. Tänu pikaajalisele kogemusele kinnisvaraäris suudan anda objektiivse ja kiire hinnangu Teie kinnisvarale. Samuti olen aastaid kaasa löönud eramajade ehitustegevuses, mis on andnud mulle hea ülevaate ja arusaamise erinevatest majatüüpidest, ehituskvaliteedist ning oskuse leida vajaminevat infot teatud objektist. Aastakümnetega on tekkinud kümneid ja kümneid kliente kelle vara haldamisega teatud moel tegelen ja see on omamoodi väljakutse mida naudin! See on elustiil ja Sa kas naudid seda või mitte. Mina naudin!
Ma armastan oma tööd kirglikult ja Soovin, et see kunagi otsa ei saaks😊 Minu eesmärk on pakkuda klientidele parimat võimalikku kinnisvarateenust, olles samal ajal professionaalne, kogemustega ning valmis vastu võtma uusi väljakutseid. Uus Maaga liitusin eelmine aasta ja olen oma valikuga väga rahul!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, Eesti

Märts 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,5%
581
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
0,7%
2785 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,1pp
Korteritehingute arv Tartus
-30,9%
132
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-3,1%
2412 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,3%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.