Meie pikaaegse kogemusega nõustajad aitavad teid suuremate ja väiksemate investeerimisprojektidega, alates idee strateegilisest planeerimisest kuni maksimaalselt kasumliku lõpptulemuseni. Selleks võib olla nii rahavoogu tootev ärikinnistu kui edukalt müüdud maa või hooned. Meie poole pöördudes lähtume alati teie individuaalsetest soovidest ja esmakonsultatsioon on tasuta.

Olles aastakümneid Eesti juhtiv kinnisvarabüroo, omame kõige värskemat ja detailsemat ülevaadet turust ning ulatuslikku kontaktivõrgustikku. Usume, et meie põhjalik ja aktiivne lähenemine, integreeritud teenused ja sujuv protsess on nurgakiviks meie headele tulemustele ning aluseks usaldusväärsetele ja kauakesvatele suhetele klientidega.

Kui oleme esmakohtumise järel otsustanud koostööd alustada, töötame välja teile kõige sobivamad ja suurema tulupotentsiaaliga investeerimislahendused. Kaasame igasse koostöö etappi oma valdkonna parimad spetsialistid, alates nõustajatest ja hindajatest kuni analüütikute ja maakleriteni. Meie professionaalsete maaklerite võrgustikku kuulub pea 200 maaklerit üle Eesti, millest tulenevalt oleme põhjalikult kursis nii turu hetkeseisu kui uute trendidega ning suudame tagada usaldusväärsed prognoosid tulemuslikeks investeeringuteks. Soovi korral aitame teil leida ka täiendavaid finantseerimisvõimalusi ja nõustame teid ka tehingu järgselt.

Võta ühendust meie konsultantidega, et broneerida aeg esmakohtumiseks:

Danel Talpsepp
Ärikinnisvara nõustamise, investeeringute juhtiv konsultant
Danel.Talpsepp@uusmaa.ee
+372 56 667 437

Kristjan Ploompuu
Ärikinnisvara juhatuse liige
Kristjan.Ploompuu@uusmaa.ee
+372 5683 2434

Hiljutised publikatsioonid:
www.aripaev.ee/saated/2020/07/24/maakler-kinnisvara-kaiakse-vaatamas-aga-ei-osteta
www.aripaev.ee/raadio/episood/tallinna-muuakse-kvartalite-kaupa