Gert Nõgu

Gert Nõgu

Kinnisvaramaakler
Büroo: Tallinn, Uus Maa City
gert.nogu@uusmaa.ee
+372 5646 3199

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Aastate jooksul olen sattunud erinevate ametite peale - autojuht, müügimees, ehitusvaldkond jm. Gümnaasiumis õppisin meediaklassis, mis tekitas minus huvi ka fotograafia vastu. Alustasin fotograafina üsna juhuslikult, kuid praeguseks olen pea 12 aastat sellega tegelenud. See amet on mind viinud kokku suure hulga inimestega ning andnud võimaluse osa saada mitmetest ägedatest ja ootamatutest olukordadest. Fotograafina olen kätt proovinud täiesti erinevates suundades alustades pressist, klubidest kuni erapidude ja suurte üritusteni välja. Selline lai haare on aastate jooksul minus arendanud suhtlemisoskust. Pean enda juures suureks plussiks enesekindlat ja julget lähenemist inimestele. Usun, et sellega tekitan inimestes usaldust enda vastu ja minu priorteediks on, et kliendid tunneksid end kindlalt ja mugavalt.


Erinevates ametites kätt proovides, olen ikka mõtisklema jäänud, kas tegemist on sellega, millega päriselt soovin tegeleda. Oma pisikese perega sobivat pesa otsides olen kokku puutunud paljude maakleritega. Nähes kuidas ja mida nad teevad siis tekkis suurem huvi sama ameti vastu. Analüüsides erinevate maaklerite meetodeid, õppisin kiiresti avastama nende tugevusi ja nõrkusi. See pani mind nägema, et olen võimeline seda tööd tegema paremini kui mõni neist. Mõeldud - tehtud! Uus Maa City võttis mind oma imelisse meeskonda vastu 2020. detsembris.
 Mulle meeldib, et meie meeskonnas on sihid kõrgel ja klienditeenindus on kõrgetasemeline. Just neid väärtusi soovin ka oma klientidele pakkuda.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Kontori asukoht

August 2022 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga
Korteritehingute arv Tallinnas
1,2%
873
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
1,1%
2771 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
22%
272
Korteritehingute mediaanhind Tartus
9,2%
2352 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
9,2%
1008
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
14,5%
347
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.