Erki Sepa

Erki Sepa

Maakler | UUS MAA | City | Juhatuse liige
Büroo: Tallinn
erki.sepa@uusmaa.ee
+372 5645 5085

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Uus Maa City Aasta Maakler 2022
Uus Maa City Käibekuningas 2022
Uus Maa Aasta Maakler 2020 III koht.
Uus Maa Käibekuningas 2020 II koht
Uus Maa City Aasta Maakler 2020

Maaklerina tuleb mul ennast alati iseloomustada ja müüa, kuid kõige paremini teevad seda minu eest rahulolevad kliendid ja saavutatud tiitlid.
Ennast lühidalt kirjeldades mainiksin esimese asjana, et olen ülimalt töökas. Selle tõestuseks on mul ette näidata ka mitmed parima maakleri tiitlid, mida olen eelkõige tänu töökusele ja pühendumusele kogunud.

Aastatega olen omandanud lugematul hulgal teadmisi ja kompetentsi ning seda nii kinnisvarabüroo omaniku ja tiimi juhina kui ka aktiivselt tegutseva maaklerina. Olles ise nii läbi ja lõhki kinnisvara teemades sees, olen alati kursis kõigega, mis kinnisvara maailmas toimub ja oskan seeläbi alati olukordi realistlikult hinnata. Lisaks hindan ma kõrgelt meeldivat klienditeenindust ja annan alati endast kõik, et minu kliendid saaksid ainult parima kogemuse osaliseks.
Suurepärane suhtlusoskus ning teadmised, kuidas protsessi võimalikult ladusalt juhtida on mulle loomuomased.

Kui alustav maakler teeb oma esimese tehingu umbes poole aastaga, siis minu teekond maaklerina algas 2013 aastal vägagi edukalt – tehes tehingu juba 9. tööpäeval ning tundsin kohe ära, et see on minu kutsumus.
Samasugune huvi teha tehinguid kiirelt ja edukalt on minus säilinud. Naudin oma tööd - nii tempokust kui suhtlemist ja selle töö müügi poolt ning teen seda kõike siiani säravate silmadega. Edukad tehingud on minu kütus, mis mind aina edasi viib.

Endises büroos, RE/MAX City’s, pidasin samuti omanikuna oluliseks ka eeskujuks olemist. Seda näitavad ka tiitlid, mida pälvisin nii 2014., 2015., 2016.,2018 kui ka 2019. aastal - mil saavutasin RE/MAX Estonia võrgustikus aasta parima maakleri tiitli.

Aastast 2020 liitusime kogu kontoriga Eesti vaieldamatu turuliidri Uus Maa kaubamärgiga kus rakendame kõiki kasulikke teadmisi, et oma kliente veelgi paremini teenendada. Meie kontor kannab nüüd nime Uus Maa City ja asume endiselt Ülemiste City's aadressil Lõõtsa 12, Tallinn.

Olen alati olnud arvamusel, et kinnisvara võib müüa igaüks, kuid mina ei müü lihtsalt kinnisvara, minu jaoks on tegemist kodudega ja kodusid müüakse inimeselt inimesele!
Eesmärk seda tehes on pakkuda personaalset lähenemist, kõik me oleme erinevad ja seda tuleb arvestada. Samal ajal ei tohi unustada, et peamine on ka kiirus ja kasumlikkus. Elu on näidanud, et suure pühendumise ja südamega tehtud töö kannab ja selle suhtumisega tuleb ka edu!

Rõõm on tõdeda, et tihtipeale olen saanud tagasiside, et ületan inimeste ootusi. See on kõige motiveerivam tasu minu töös. Ja tulemused kõnelevad enda eest – klientuur on kasvanud orgaaniliselt, vajaduseta end ise reklaamida. Kolleegid on öelnud, et mind iseloomustab tugev tööeetika ning ka teistelt austuse, usaldusväärsuse ja professionaalsuse nõudmine. Tühjad hinnalubadused ei kuulu minu teenuse hulka!
Tehes minuga koostööd, võta teadmiseks, et see pole paljas lubadus - olen
Sinu jaoks alati olemas ja seda nii täna kui ka kümne aasta pärast.

Kliendid on mind iseloomustanud järgmiselt:

Erki on oma eriala täielik spetsialist. Kui spordis on vaja professionaalsust, siis seda kindlasti ka maakleri erialal. Erkiga on sujunud kõik tehingud väga kiirelt ja mugavalt. Ta on väga hea suhtleja, mis teeb temaga koostöö väga kiiresti lihtsaks ja avatuks. Soovitan soojalt- kui on vaja abi kinnisvaraga, siis võta ühendust Erkiga!
(Magnus Kirt)

Olen äärmiselt rahul. Teenindamine oli väga kõrgel professionaalsel tasemel. Kohusetundlik, korrektne, viisakas, hooliv. Olen maaklerit soovitanud teistele.
(Arkadi Popov)

Jäime perega väga rahule - ääretult professionaalne ja abivalmis maakler. Ainult positiivsed emotsioonid.
On maja ehituse, projektide ja ümbruskonnaga kursis. Kuulab, abistab ja lahendab asjad ära kiirelt ning professionaalselt.
(Jüri Butsakov)

Teenusega olen väga rahul. Andsin Erkile teada oma soovist korterit müüa ja 2 nädalat hiljem kinnitati notaris broneering. Selle aja jooksul leidis Erki ostja, leidis hindaja, tegeles eelmise omaniku tegemata jätmisega, mis puudutas renoveerimistöödega kaasnevat bürokraatiat (mis sai ka koheselt lahenduse). Kõigele lisaks leidis lahenduse IT probleemidele, mis notari kaugtõestuse peaaegu nurjas. Mees on nagu maaklerite õpikunäide!
(Kristjan Kaup)

Olen väga rahul, soovitan tuttavatele. Ühtegi etteheidet ei ole, parim. Kõik meeldis. Suurepärane koostöö, väga abivalmis ja nõuandev. Asjalik, konkreetne ja oma ala tipptegija, kes oskab aidata ja suunata.
(Karin Viikmaa)

Soovitaksin maaklerit teistele. Ütleksin, et jube kiire ja asjalik maakler. Peab olema valmis sellega, et müüb objekti maha ulme kiirusega.
(Airika Andreste)

Suurepärane töö maakleri poolt, kiire protsess ja suurepärane info jagamine vahe etappides. Ilma Erki abita poleks me suutnud eramut nii kiirelt müüa! Väga rahul oleme teenusega.
(Anne-Mai P.)

Erki oli väga esinduslik ja sõbralik ning oli suureks toeks kogu müügiprotsessi jooksul.
(Ann Turan)

Oli väga tore koostöö, aitäh usalduse ja toetuse eest! Minu austus sinu vastu, kuna teed oma tööd südamega!👍
(Heli)

Kui see Sind kõnetas ning vajad abi kinnisvaras siis võta julgelt ühendust ja räägime lähemalt!

Erki Sepa
56455085
erki.sepa@uusmaa.ee
Uus Maa City

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Aprill 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-3,8%
676
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
3,4%
2894 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,2pp
Korteritehingute arv Tartus
16,9%
152
Korteritehingute mediaanhind Tartus
18,8%
2769 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,4%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.