Eleri Kerde

Eleri Kerde

Uus Maa FIVE STARS juht/kinnisvaramaakler (KMR 69699)
Büroo: Tallinn
eleri.kerde@uusmaa.ee
+372 51 31 009

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

2021. aasta novembri asutasin oma Uus Maa frantsiisi Uus Maa FIVE STARS. Meie kontori leiad Rotermanni kvartalist. Oled alati meile külla oodatud vestlema kinnisvara teemadel. Oma meeskonnaga pakume viie tärni väärilist teenust, aidates Sul valida uut kodu, müüa parima hinnaga korter või hoopis leida võimalus investeerida kinnisvarasse.
Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2015. aasta sügisel. Eelnevalt olin 4 aastat Kinnisvara turul juba töötanud. Minu piirkondadeks on kogu Tallinn ja oma kodukanti Viimsit tunnen läbi ja lõhki. Olen ise elanud alati oma majas ja seega olen kohe algusest peale ka spetsaliseerunud majade müügile ja pigem kallimale kinnisvarale. Oma piirkonnaks pean ka Haapsalu ja Lääne-Nigula valda, kus lapsest saati sai suveti puhkamas käidud ja soetatud suurena ka suvekodu.
Pean ennast õnnelikuks inimeseks, sest mul on armastav perekond, unistuste kodu ja töö, mis mind ennast paelub ja motiveerib. Kinnisvara turg on põnev ja võimaldab kohtuda erinevate inimeste ja olukordadega, mida elu ette toob.

Oma eesmärgiks olen seadnud saada aina paremaks, lihvides oma oskuseid õppides parimatelt, osaledes pidevalt koolitustel ja kursustel ning olles pidevalt kursis muutustega kinnisvaras.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Juuli 2022
Korteritehingute arv Tallinnas (muutus aastaga)
14,8%
861
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (muutus aastaga)
28,6%
2801 €/m²
Korteritehingute arv Tartus (muutus aastaga)
5,6%
221
Korteritehingute mediaanhind Tartus (muutus aastaga)
20%
2155 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinn (muutus kuuga)
8,5%
923
Pakutavate üürikorterite arv Tartu (muutus kuuga)
5,6%
303
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.