Eleri Kerde

Eleri Kerde

Kadrioru büroo maakler (KMR 69699)
Büroo: Tallinn, Kadriorg
eleri.kerde@uusmaa.ee
+372 51 31 009

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Kadrioru Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2016. aasta sügisel, alustades tööd meeldivas 7-liikmelises büroos Kadrioru. Eelnevalt olin 2 aastat Kinnisvara turul töötanud. Minu piirkondadeks on Tallinnas Kadriorg, Kesklinn, Vanalinn ja Pirita. Oma kodukanti Viimsit tunnen läbi ja lõhki. Siin on mul palju tuttavaid ja tänu sellele ka alati mõni uus pakkumine, mis pole veel avalik või ei soovita müüa avalikult.
Minu eripäraks on, et aitan Sul ka enne profipiltide tegemist sättida kodu. Tänu sellele olen saanud ka Kinnisvara Ingli tiitli. Meie bürool on head kontaktid pankadega, mis tõttu saan aidata läbirääkimistel laenusaamisega ja muude juriidiliste küsimuste korral, mis tunduvad keerulised.

Pean ennast õnnelikuks inimeseks, sest mul on armastav perekond, unistuste kodu ja töö, mis mind ennast paelub ja motiveerib. Kinnisvara turg on põnev ja võimaldab kohtuda erinevate inimeste ja olukordadega, mida elu ette toob.

Oma eesmärgiks olen seadnud saada aina paremaks, lihvides oma oskuseid õppides parimatelt, osaledes pidevalt koolitustel ja kursustel ning olles pidevalt kursis muutustega kinnisvaras.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Kliendid minust

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Jaanuar 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
2,8%
757
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
14,2%
2201€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
+0,4 kuud
8,9 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.