Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 0.01 m2

Asukoht

Aadress: Ilmarise tn, Uueveski, Viljandi linn, Viljandi maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 36 / 660
Pindala: 0.01 m2

Unistus rahulikust, turvalisest ja looduskaunist, ent kesklinna lähedasest elupaigast Viljandis pole enam pelk unelm, vaid homne reaalsus.

www.ilmarisekodud.ee

EHITUS KÄIB.

Siia kaarjate puiesteede ja avarate rohealadega rikastunud Uueveski linnaosa algusesse kesklinna vahetusläheduses asuvale Ilmarise tn 10 krundile kerkib kümne korteriga kaasaegne energiatõhus A-klassi korterelamu.
Energiasäästlik, mugav ning omanäoline kodu Viljandis!

Esteetiliselt kaunis elamus on pakkuda avarad ning hubased kodud.

Valikus on kahe-, kolme- ja neljatoalised rõdu (-de) või terrassiga korterid.

Iga korteri juurde kuulub sisehoovis kindel parkimiskoht ning eraldi panipaik elamu I korrusel.
Panipaigas on mugav hoiustada kelke, rattaid ja muudki, sest panipaikade ruumi on tagatud sissepääsud nii hoonest seest kui otse õuest.
Funktsionaalse planeeringuga korterites on lisaks unistuste rõdule või terrassile avarad pesuruumid, ratsionaalselt lahendatud esikud, lahedalt ruumi köök-elutubades, küllaldaselt põrandapinda garderoobkappide paigaldamiseks magamistubadesse ning mitmeski koguni sahver või koduhoiuruum.
Elamu suured klaaspinnad tagavad rohkelt loomulikku valgust siseruumidesse ning rõdusid ja terrasse saab kasutada eluruumi laiendustena nautimaks kauneid parasvöötme aastaaegu.

Viljandi linna hetkel ainukese teadaoleva uue ehitatava A-energiAklassiga korterelamu küttekulud saavad vastavalt energiatõhususele olema madalad ja stabiilsed. Elamu on varustatakse tõhusa kaugküttega – roheline ning soodne. Mõnusa sisekliima ja värske õhu tagab korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon. Lisaks toodavad katusele paigaldatavad päikesepaneelid osa vajaminevast elektrienergiast.

Vaid 5minutilise jalutuskäigu kaugusel põhjapoole asub Viljandi tsentrum – Centrumi kaubanduskeskus, Uku kaubanduskeskus, bussijaam ja vaid 2 minutilise jalutuskäigu kaugusel asub kõrghaljastuse keskel Lastepark, ka Waldorfkooli õppehoone. Veidi kaugemal Kesklinna Kool, Huvikool, Muusikakool, Kunstikool ja Uueveski oru terviserajad.

Tunned huvi – võta ühendust meie maakleritega

Li Otsing – +372 526 3317, li.otsing@uusmaa.ee
Kersti Kukk – +372 5667 0886, kersti.kukk@uusmaa.ee

Täpsemalt:

EHITUSINFO
Vundament – lintvundament, täisbetoneeritud betoonplokk
Välis- ja kandvad seinad – täisbetoneeritud betoonplokk
Vahelaed, trepid – monteeritavad raudbetoonelemendid, Vahelagedel sammumüra isolatsioonikiht ja valatud betoonplaat
Siseseinad – metallkarkassil kipsseinad
Katus – profiilplekk Classic (tumehall)
Fassaad – puitfassaad (tumepunane, tumehall, hallikasvalge)
Aknad – kolmekordse klaaspaketiga PVC Aknad (raam väljas tumehall, siseruumis valge)
Uksed – väliuksed alumiiniumkonstruktsioonis klaasuksed, korterite uksed- puituksed, siseuksed valikus valge tahveluks (HELGE) või sile spoonuks (SUME)
Rõdud, terrassid
Kinnised rõdud – klaasist rõdupiirded (õrn hall toon), ülemised rõduklaasid, metalldetailid (tumehall), rõdupõrand PVC kate
Terrassid ja avatud rõdud – metallist rõdupiirded, terrassilauast rõdupõrandad.

TEHNOSÜSTEEMID
Vesi ja kanalisatsioon – hoone ühendatakse Viljandi linna tsentraalse vee- ja kanalisatsiooni võrguga. Kaugloetavad veearvestid igas korteris.
Küttesüsteem – hoone ühendatakse Viljandi linna kaugküttevõrku. Korterites vesipõrandaküte.
Ventilatsioon – hoonesse rajatakse korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon. Agregaadid paigutatakse pesuruumi ripplae peale või koduhoiu ruumi seinapeal.
Jahutus – korteritesse luuakse jahutusagregaadi paigaldamise võimalus. Korterites 8,9 ja 10 saab olema jahutusagregaat paigaldatud
Elekter ja nõrkvool – elektri- ja nõrkvoolukilbid rajatakse korterite esikutesse. Süvistatud valgustid paigaldatakse esikutesse, hoiu- ja pesuruumidesse.
Päikesepaneelid – hoone katusele on paigaldatakse päikesepaneelid võimsusega 13kW
Energiaklass projekteeritud – A

SISEVIIMISTLUS
Siseviimistluse osas on võimalik valida kahe paketi vahel. Pakett HELGE pakub valkja tammeparketiga kaetud põrandakatte ning hallides toonides plaatide ja valgete tahvelsiseustega põhjamaisemat hingust. Pakett SUME võimaldab luua naturaalsemat tooni tammeparketti ning spoonkattega siseuste näol pehmema siseviimistluse varjundi. Uuri täpsemalt maakleritelt.

ARENDAJAST
Ilmarise Kodude arendaja on kvaliteedile pühendunud usaldusväärne partner, kelle tööna on valminud paarismaju, ridamaju ja väiksemaid kortermaju sh Sikupilli Kodud Tallinnas, Uuesalu Majad Rae vallas ja Kalevi 32 korterelamu Tartus.
Arendajast loe lähemalt:
https://majandus.postimees.ee/7950646/tartal-grupp-meie-edu-voti-peitub-usaldusvaarsuses-ja-stabiilsuses?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=share-buttons&utm_content=7950646

MÜÜGITINGIMUSED

• Võlaõiguslik müügileping (VÕL)
Ehitusjärgus korterelamusse korteri Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku täpsed müügitingimused (korteri valmimise tähtaeg, ehituses ja siseviimistluses kasutatavad materjalid, erikasutusõigused panipaigale, rõdule, terrassile ja parkimiskohale). Võlaõigusliku müügilepingu sõlmimisel tasub ostja 10% ostuhinnast.

• Asjaõigusleping omandi üleandmiseks
Korterelamu ja korterite valmimise järgselt sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping, millega antakse ostjale üle korteri omand. Ostja tasub 90% korteri müügihinnast ning saab valminud korteri võtmed ja valduse.

Müügihinnas sisaldub:
• Eraldi kortermaja I korrusel asuv panipaik suurusega ligikaudu 3,2 m2
• Üks kindlaks määratud parkimiskoht sisehoovis
• Korteri küljes asuv rõdu (-d) või terrass
• Korteri siseviimistlus vastavalt pakutud/valitud siseviimistluspaketile
• Tehnovõrkude rajamise ja liitumise tasud (vesi ja kanalisatsioon, kaugküte, elekter, ventilatsioon, III korruse korterite jahutussüsteem, I-II korrusel korteripõhiste jahutusagregaatide paigaldamise valmidused)
• Valmidus side- ja kaabeltelevisiooni teenusega liitumiseks (liitumistasu ei sisalda)
• Käibemaks

Müügihind ei sisalda:
• Notariaalsete lepingute sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu (tasub Ostja)
• Mööblit, köögimööblit (v.a. siseviimistluse paketis sisalduv santehnika)
• Andmeside, telefoniside ja kaabeltelevisioonivõrguga liitumise liitumistasusid
Valmimine – maja valmib 2025.a suvel.

Ole julge ning tee oma valik, et juba 2025.aasta suvel nautida kesklinnalähedast mugavat samas rahulikku ning rohelist elukeskkonda kaasaegses kodus Ilmarise tänaval!

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).