Tööpakkumised

Tööpakkumised

Sinu karjäärivõimalus

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri olenparim@uusmaa.ee 

Oled tüdinenud palgatööst?
Tule ettevõtjaks Eesti juhtivasse kinnisvarabüroosse!

 • Oleme enam kui 25 edukat aastat tegelenud kinnisvara vahendamise, hindamise ja investeeringutega nii Eestis kui välisturgudel. Meie harukontorid on kõikides suuremates Eesti linnades.
 • Meil on tugev koolitussüsteem, mis treenib isikliku mentori juhendamisel alustaja professionaalseks maakleriks.
 • Meie meeskonnas töötab kõige rohkem “Eesti Aasta Maakleri” tunnustuse pälvinud eksperte.
 • Oleme tunnustatud kinnisvarabüroo Euroopas, Euromoney on 2009. ja 2010. aastal valinud Uus Maa parimaks kinnisvarabürooks Eestis! Oleme 2012. a 2013. aasta kõige pere- ja töötajasõbralikum kinnisvaraettevõte Eestis!

Töötajad räägivad

Ave Klaser, Atesteeritud konsultant, Viiekordne Aasta Käibekuninganna
Miks ma UUS MAA meeskonnaga liitusin? Väga hea sõbranna Margit Preegel soovitas mind, edasi tuli vestlus ja paari kuu pärast alustasin tööd.
Miks ma ikka veel UUS MAA Kinnisvarabüroos töötan? UUS MAA on tugev ja edukas tegija, seda näitab ka tänane olukord turul. Mulle meeldib minu töö ja minu kolleegid.
Kuidas saada UUS MAA meeskonna toel edukaks? Peab olema tugev soov teha oma tööd hästi ning saada oma ala professionaaliks.

Marina Hodus, atesteeritud konsultant, Uus Maa Aasta Alustaja 2007
Miks ma UUS MAA meeskonnaga liitusin? Kuna kinnisvara on mind alati huvitanud, siis tutvusin erinevate kinnisvarafirmade kodulehtedega. Uus Maa meeldis mulle kohe, ta oli teistest erinev ja sobis minu eluvaadetega.
Miks ma ikka veel UUS MAA Kinnisvarabüroos töötan? Ma olen siin olnud kaks aastat ja tõsiselt naudin oma kolleege ja Uus Maad tervikuna.
Kuidas saada UUS MAA meeskonna toel edukaks? Tuleb olla väga akiivne ja töökas, 100% pühendunud oma tegevusele.

Eve Kaunis, Atesteeritud konsultant, Kuuekordne Aasta maakler
Miks ma UUS MAA meeskonnaga liitusin? Täielik juhus. Mind huvitas kinnisvaraalane töö ja kuna UUS MAA otsis oma meeskonda töökaid ja tublisid maaklereid otsustasin kandideerida.
Miks ma ikka veel UUS MAA Kinnisvarabüroos töötan? Sest minu arvates on UUS MAA maailma parim kinnisvarafirma. UUS MAA tähendab minu jaoks kindlustunnet, tasemel töökultuuri, teist kodu ning lahedat seltskonda.
Kuidas saada UUS MAA meeskonna toel edukaks? UUS MAA perega liitudes peaks kaasa võtma töökuse, sihikindluse, stressitaluvuse ja oskuse väärtustada aega.

Uuri UUS MAA meeskonna tegemiste kohta meie uudiste alt või leia meid Facebookist!

Youtube: Uus Maa talendid VOL1. Tule ettevõtjaks!
Youtube: Uus Maa talendid VOL2 müügist ja Uus Maast.
Youtube: Uus Maa talendid VOL3 müügist ja Uus Maast.

Koolitused

UUS MAA pakub põhjalikku, laiapinnalinnalist ning detailideni viimistletud koolitusprogrammi, mis annab uutele talentidele suurepärase kasvupinna. Lisaks põhjalikele erialastele teadmistele edukaks karjääriks kinnisvaras, treenib programm ka müügi- , suhtlus- , ning laiapõhist eneseteostusoskust. Maakleritöö on andnud võimaluse värskeks ja väga kasumlikuks eneseteostuseks äärmiselt erineva taustaga inimestele. Lisaks põhjalikule programmile juhendab oskuslik UUS MAA mentor igat uut meeskonnaliiget tervelt neli kuud.

Iganädalased koosolekud

Teisipäeva hommikud on UUS MAA’s värskete mõtete ja ideede jagamise päralt. Hommikune üldkoosolek võimaldab vahetada meeskonnaliikmetega tagasisidet, kuulata asjalikke ettekandeid ning minna uute ideedega ühtse üksusena edasi veelgi tõhusama homse poole.

Nooremmaaklerite koolitus Lendstart

Kõik UUS MAA värsked meeskonnaliikmed on esmalt kas nooremmaaklerid või hindaja assistendid. Esimese paari kuu vältel on meie värsketel liikmetel võimalus osaleda alustavate töötajate koolitusel. Kolme koolituspäeva jooksul viivad meie staašikamad liikmed uustulijad põhjalikult kurssi kõigi kinnisvara puudutavate teemadega, alates müügist kuni ehituslike ning juriidiliste nüanssideni.

Müügiguru

Nelja kuu möödumisel alustamisest on võimalus osaleda Müügiguru koolitusel, mida viib läbi UUS MAA omanik ning juhatuse esimees Jaanus Laugus. Tema tunneb UUS MAA edukaks müügiguruks saamist isiklikult ja rohujuure tasandil. Jaanus alustas 1994. aastal maakleri assistendina ning on kõiki selle töö aspekte tundma õppides kasvanud ettevõtte juhiks ja omanikuks. Loe edasi

Üldkoolitused

Kevadel ning sügisel koguneb terve UUS MAA meeskond kogu päeva kestvale üldkoolitusele. See kaks korda aastas aset leidev sündmus on tõeline motivatsiooni ning värskete teadmiste puhang kõigile UUS MAA töötajatele. Üldkoolitused on alati keskendunud päevakorralistele teemadele ning muidugimõista ei puudu ka kõrge meelelahutuslik väärtus üheskoos meeskonnaüritustega. Loe edasi

Korduma kippuvad küsimused maakleriks kandideerimisel

Millised on tingimused kandideerimiseks?

Uus Maa on arenev ja paindlik Eesti ettevõte. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid tingimusi hariduse, töökogemuse ja oskuste osas. Pigem on meie jaoks tähtis kaasata oma meeskonda inimesi, kes on proaktiivse suhtumisega ning jagavad meie väärtusi: ületame kliendi ootusi, väärtustame oma inimesi ning meeskonnatöös peitub meie jõud ja ühtsus. Kui Sa jagad meie kolme põhiväärtust, pane oma CV meie poole teele aadressil olenparim@uusmaa.ee, sest headele inimestele on meil alati väljakutseid pakkuda!

UUS MAA on paindlik ettevõte mis on pidevas arengus. Kandideerimisel ei ole me seadnud rangeid eeltingimusi hariduse, töökogemuse ja erialaste oskuste osas. Meile on oluline kaasata oma meeskonda inimesi kes on tegijad, kellel on pealehakkamist, isu saavutuste järele ning kes jagavad meie ühtseid väärtusi – ületada klientide ootusi, väärtustada oma meeskonnaliikmeid ning kes mõistavad meeskonnatöö ühtsuse jõudu. Kui Sulle tunduvad need väärtused sümpaatsed, siis ootame sinu CV’d aadressil olenparim@uusmaa.ee

Headele inimestele on meil alati pakkuda nii väljakutseid kui ka väärilist tasu.

Kas maakleri tööks on autot vaja?

Ühel meie tippmaakleril pole autojuhilubegi. Auto sageli hõlbustab töötamist, kuid see ei ole kindlasti eeltingimuseks tippu tõusmisel. Meie meeskonnaliikmeid iseloomustab oskus leida väljakutsetes võimalusi, mitte takistusi.

Kas vene keele oskus on väga oluline?

Vene keelt on mõnedes Tallinna piirkondades tarvis enam kui teistes. Vene keelt vabalt või vähemalt hästi kõnelev kandidaat on igas müügi- ja teenindusettevõttes avasüli oodatud, kuid keele mitteoskamine kinnisvarakarjääri alguses ei ole kindlasti takistus. Paljud on alustanud minimaalse keeleoskusega ning oskavad tänaseks edukalt venekeelse kliendiga kinnisvarateemadel suhelda. Kindlasti on oluline valmisolek õppida ja suhtlemisbarjääri puudumine.

Kas eelnev töökogemus on vajalik?

Eelnev kogemus pole määrav, küll on aga oluline soov õppida ja pidevalt ennast arendada. Kõik alustajad läbivad algajate koolituse ning iga uus meeskonnaliige saab oma juhendaja, kes esimese poole aasta jooksul suunab ja koolitab teda igapäevaselt. Meie meeskond on abivalmis ja aastatega kujundatud mentorprogramm teeb sisseelamise imelihtsaks. Näiteks kaasatakse alustajad maaklerid esimesel võimalusel kohtumistele, koos minnakse notarisse, lepinguid sõlmima, objekti näitama ja kaardistama. Kõik see loob laitmatu pinnase, mille pinnalt alustada oma karjäärilendu kinnisvaras.

Kui palju ma palka saan?

Palganumber oleneb täiesti Sinust. UUS MAA on kinnisvaraturul olnud üle 25 aasta ja me teame täpselt, kuidas kinnisvaraäris tippu jõuda. Sinu töökusest ja õppimisvõimest sõltub ka sinu töötasu. Meie inimestele meeldib saada tasu vastavalt oma tulemustele ning võimalus teenida mitmekordset Eesti keskmist palka. Oma töötajatele pakume ka mitmeid soodustusi nagu telefoni- ja parkimiskulude osaline kompenseerimine, tasuta lõunad, tasuta ettevõttesisesed koolitused ning lisaks katame osaliselt ka täiendavaid koolituskulusid. Inimesed on meie suurim väärtus ning me oskame neid väga hästi hoida.

Kas Uus Maas on võimalik koolipraktikat sooritada?

Paku välja oma ideed ja lepime kokku, kuidas saame olla abiks Sulle lõputöö kirjutamisel või kooli jaoks praktika sooritamisel! UUS MAA võimaldab rakendada koolis õpitut ka reaalses elus. Meil on paindliku graafikuga töö, mis võimaldab stressivabalt ühildada töö- ja koolielu. Eriti on meile praktikale oodatud majandust, kinnisvara või ehitust õppivad tudengid, kuid oodatud on kõigi erialade noored spetsialistid. Loe praktikavõimaluste kohta lähemalt järgmisest peatükist.

Praktikahuvilistele

UUS MAA – midagi enamat kui kohv ja koopiad.

Usume, et praktikal on hindamatu väärtus ülikoolis õpitu rakendamisel. UUS MAA Kinnisvarabüroos on võimalik praktikat sooritada erinevate erialade üliõpilastel, meie juures on võimalik tutvuda lisaks maakleri ja hindaja tööle nii sekretäri-, personali- kui ka raamatupidamistöö igapäevaeluga, samuti saab sooritada põhjalikku turunduspraktikat.

Hetkel me praktikat ei tasusta, kuid anname endast parima, et saaksid kasuliku kogemuse ning tõelistele talentidele leiame praktika lõppedes oma meeskonnas alati ka hästi tasustatud positsiooni.

Praktikakoha taotlemiseks tuleb saata:

 • CV
 • Motivatsioonikiri
 • Praktika nõudeid kirjeldav juhend

Materjalid saada aadressile olenparim@uusmaa.ee

Motivatsioonikiri peab sisaldama:

 • Soovitava praktika kestvust, praktiseerimise ajavahemikku ja praktika alguskuupäeva
 • Põhjendust, miks soovitakse praktikat läbi viia just UUS MAA Kinnisvarabüroos
 • Selgitust, miks just Sina sobid meie meeskonda praktikale

Loe teiste kogemustest:

 • Mari-Liis Sellis, Mainori Kõrgkool – personalijuhtimise praktika. Loe edasi.
 • Liina Mahlakõiv, Tartu Ülikool – ettevõttemajanduse praktika. Loe edasi.
 • Sigrid Saareoks, Ettevõtluskõrgkool Mainor, personalijuhtimise eriala. Loe edasi.
 • Anneli Lillipuu, Ettevõtluskõrgkool Mainor, teenindusjuhtimise eriala. Loe edasi.
 • Reine Pihlak, BCS koolituse praktikant. Loe edasi.