Ruutmeetrihind
3 896,48-4 652,09 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 1.00 m2

Asukoht

Aadress: Vabaduse pst, Nõmme linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 25 / 647
Pindala: 1.00 m2

Elegantsed butiikmajad Nõmme roheluses

Nõmmel on valmimas kaks stiilset butiikmaja, kus on kokku vaid 18 kahe- kuni viietoalist korterit. Siin leiavad omale kodu nii suured kui ka väikesed pered, sest ruumi on kõigile piisavalt. Modernsed kivimajad on ümbritsetud suure aiaga. Igal korteril on panipaik ning parkimiskoht majaaluses garaažis. Lisaks saab parkida ka hoovis.

2-5-toaliste korterite üldpinnad on vahemikus 42,8-112,2 ruutmeetrit. Enamikel on ka mõnusad terrassid või rõdud. Maja viimasel korrusel on avarad, suurte päikeseliste terrassidega penthouse’id.

Suurt rõhku on pööratud moodsatele kütte- ja tehnosüsteemidele, mis lisavad elamismugavust ning hoiavad kulud mõistlikul tasemel.
Hoone energiaklassiks on A.

Nõmmel on avastamiseks pakkuda põnevaid loodusradu, aga ka vahvaid söögikohti. Pääsküla rabarajad asuvad üle tee, toidupoed, koolid ja lasteaiad on samuti siinsamas. Lähedal asuvad rongi- ja bussipeatused võimaldavad kiiret ühendust kesklinnaga.

Kui sa veel kahtled, kas kodu siin oleks õige investeering oma pere elu kvaliteeti, siis Nõmme väärtus elupiirkonnana ajas vaid kasvab.

Huvi korral võta julgelt ühendust!

Lisainfo:

Meelis Paldre, kutseline maakler
5688 2282, meelis.paldre@uusmaa.ee

Martin Tilk, maakler
5850 6842, martin.tilk@uusmaa.ee

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).