Ruutmeetrihind
19,00 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 5100.00 m2

Asukoht

Aadress: Pärnu mnt, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 24 / 561
Pindala: 5100.00 m2

Kawe Plaza on üks tuntuimaid Tallinna büroohooneid, sest see on Eesti esimene täisklaasfassaadiga büroohoone, mis valmis 1998. aastal. Vabaduse väljakul asuv silmapaistvalt kauni arhitektuuriga hoone läbis 25. sünnipäeva aastal põhjaliku uuenduskuuri ning avati taas 2024. aasta alguses uue A-klassi büroohoonena.

Uutele üürnikele on pakkuda kaks korrust, mõlemad suurusega ca 750m2, mida saab jagada ka 2-3 väiksemaks bürooks. Hoonel on uus klaasfassaadi, energiatõhusad uued tehnoseadmed ning hoone automaatikat juhib tehisintellekt.

Üüripinnad ehitatakse välja vastavalt üürnike vajadustele, valmimisaeg ca 6 kuud alates üürilepingu sõlmimisest. Hoone sobib ühtmoodi hästi nii avatud bürood kui kabinettidega töökeskkonda eelistavatele ettevõtetele.

Suured aknad, mis algavad põrandapinnast 50 cm kõrguselt teevad ruumid hästi valgusküllaseks. Stabiilset sisetemperatuuri hoiavad automaatsed (läbipaistvad) välikardinad (Tatari tn poolsetel akendel). Ruumides on kaasaegne kliimasüsteem – nõudluspõhine ventilatsioon, jahutus, küte.

Tööpäevadel võtab hoone fuajees külalisi vastu administraator. 1. korrusel on ka restoran, ümbruses on hulk söögikohti ja kauplusi.

Hoones on 2 maa-alust parkimiskorrust, olemas on ka jalgrattaparkla, lähiümbruses on mitmed avalikud parkimismajad ja parklad. Suurepärane ühistranspordiühendused kõigi Tallinna linnaosadega.

Kui otsid esinduslikku brüood südalinnas küsi infot vabade pindade kohta.

Üürihind 19 eur/m2.

Vaata ka naabruses valminud uut Kawe City büroohoonet: https://arikinnisvara.uusmaa.ee/hoone/520/kawe-city/

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).