Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo
ruutmeetrit 7000.00 m2

Asukoht

Aadress: Tartu mnt, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 23 / 524
Pindala: 7000.00 m2

2026. aasatal valmib Fahle linnakus uus atraktiivne büroohoone: Tartu mnt 84B.

See on keskkonnasõbralik ja energiasäästlik, Eestis esimene puitkonstruktsiooniga büroohoone. Hoone kasutab päikeseenergiat ja kogutud vihmavett. Kõrgematel korrustel on haljastatud terrass, mis muudab hoone ahitektuurilt eriliseks ning töökeskkonna eriliseks. Hoone sobitub suurepäraselt Fahle keskkonda, täiendades kvartalist ka hubase haljastusega linnaväljaku võrra.

Fahle linnak on unikaalne äri- ja elukvartal, mis kerkib Tartu maanteele ajaloolise tselluloosi- ja paberivabriku territooriumile. Väärikat industriaalarhitektuuri esindavad endised paekivihooned kombineerituna modernsete klaashoonetega moodustavad tervikliku ja omanäolise keskkonna. Arhitektuuribüroo KAOS arhitektid on toonud industriaalse loomuga kvartalisse ka elemente, mis loovad kvartali töötajatele hubase töökeskkonna – nt hooneid ühendav klaasgalerii -aasta ringi kaunilt haljastatud sisetänav, mis pakub silmailu ja võimalust puhkehetkedel aja veetmiseks.

Fahle linnak on suurepärases asukohas, ühe linna tuiksoone, Tartu mnt ääres. Südalinn on ca 1km kaugusel, mugavad ühistranspordiühendused, lähedal on Tallinna Bussijaam, Tallinna Lennujaam ja rajatav Rail Balticu peaterminal. Samuti mitmed kaubanduskeskused – Ülemiste Keskus, Sikupilli keskus, Stockmann ja T1 Mall of Tallinn.
Linnakus on mugavad parkimisvõimalused, jalgrattaparklad, elektrisõidukite laadimisvõimalused.

Kui otsid uut bürood, küsi juba täna pakkumist!

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).