Ruutmeetrihind
0,00 €/m2
Lisainfo

Asukoht

Aadress: Veerenni, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 11 / 656

Ringi Bürood on uus väärikas ärikvartal kiirelt arenevas Veerenni asumis. Kvartalis on kolm stiilset ärihoonet: Ovaal Maja valmis 2019. aasta alguses, Ellips Maja valmis 2020. aasta sügisel ning Sektor maja 2022. lõpus.

Ellips Majas on kaheksal korrusel ca 4800m2 büroopinda. Hoone on atraktiivse arhitektuuriga ja pakub tänapäevast A-klassi töökeskkonda. Bürood on meeldiva sisekliimaga, suurte akendega ja valgusküllased ning üürides terve korruse saab nautida 360 kraadiseid vaateid üle linna. Kolm korrust on terrassidega.

Siseviimistlus on kvaliteetne ja põhjamaiselt väärikas. Hooned on energiasäästlikud – maaküte tagab soodsad kütte- ja jahutuskulud, mis kajastuvad madalates kõrvalkuludes. Hoonete energiaklass on A, mis on büroohoonete puhul üsna haruldane.

Hoonete all on parklakorrused, lisaks on parkimiskohad väliparklas. Ovaal Maja maa-alusel parkimiskorrusel on autopesula ning mõlemas hoones on jalgrattaparkla koos duširuumidega ja elektriautode laadimiskohad. Ringi Büroode vahetus läheduses on bussipeatused, jalutuskäigu kaugusel ka trammi- ja rongipeatused. Hoonete ümber on kena roheala.

Ovaal Maja 1. korrusel on lõunasöögikoht, läheduses on ka teisi söögikohti (Veerenni Tervisekeskuses, Baltika Kvartalis), ca 5 minutilise autosõidu kaugusel on Ülemiste Keskus ja Kristiine Keskus.

Ringi Büroode kvartal paikneb Kesklinna servas, Veerenni 38, 40a kinnistul, kuhu on mugav ligipääs erinevatest linnaosadest. Lähikonnas on hulk ärihooneid, Veerenni Tervisekeskus, Pharma Plaza, Baltika Kvartal ning kerkimas on uus atraktiivne elamukvartal Uus-Veerenni.

Arhitektuur: Arhitekt 11 OÜ
Arendaja ja ehitaja: Fund Asset OÜ

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).