Korterite müük: Tallinn Tartu Harjumaa Välismaa Äripindade üür: Tallinn Tartu Pärnu Harjumaa Uusarendus: Tallinn Harjumaa Pärnu Tartu
Liitu parimatega
149 professionaalset maaklerit
28 kutselist hindajat
2507 kinnisvaratehingut 2019. aastal
Kolmekordne rahvusvaheline tunnustus
7956 eksperthinnangut 2019. aastal

Uus Maa bürood

Oleme esindatud üle Eesti. Kliki endale lähima büroo nimele ja leiate just endale sobiliku maakleri või hindaja kontaktid.

114 professionaalset maaklerit
27 kutselist hindajat
2174 kinnisvaratehingut 2018. aastal
Kolmekordne rahvusvaheline tunnustus
7812 eksperthinnangut 2018. aastal

Erakliendile

80% kõigist kinnisvaratehingutest toimub UUS MAA maaklerite majasisese koostöö tulemusena. Tänu meie ulatuslikule kontaktivõrgustikule ning rahulolevale kliendibaasile, suudame leida nii ostjaid kui müüjaid erakordse kiirusega.

UUS MAA maaklerid on alati kursis värskeima infoga kõigist uutest objektidest, sõltumata asukohast. Samuti vahetame aktiivselt infot meie rahvusvahelises võrgustikus.

Ärikliendile

UUS MAA meeskonnas on suurim arv ärikinnisvarale keskendunud eksperte, keda toetab igapäevaselt kinnisvarale spetsialiseerunud turundusmeeskond.

Sõltumata kas objektiks on üks büroopind või terve uusarendus – teie teenistuses on kõik UUS MAA eksperdid, turunduskanalid ning kollektiivne kompetents. Oleme valmis aitama kõigis kinnisvaraküsimustes.

Uus Maa maaklerid

Kõik meie maaklerid on läbinud põhjaliku koolitusprogrammi ning jagavad UUS MAA olulisi väärtusi. Koostöö nii erinevate maaklerite kui ka linnade vahel on igapäevane.

Lisaks kõrgetasemelisele kompetentsile jagavad kõik UUS MAA meeskonnaliikmed samu väärtushinnanguid, mille keskmes on alati kliendirahulolu.

Küsige oma küsimus päeva maaklerilt!


Marina Hodus

Põhja-Tallinna juhtiv konsultant, kutseline maakler, tase 6(KKM 160769 ).
+372 509 9765
Suhtlen:
Vaata profiili
Marina Hodus

Küsige oma küsimus päeva maaklerilt!

Uus Maa hindajad

UUS MAA hindajate meeskond on Eesti suurim, ühendades endas 28 professionaali. UUS MAA eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik pangad.

Miks valida Uus Maa hindaja

Küsige oma küsimus päeva hindajalt!


Kaur Kuusalu

Kutseline nooremhindaja (119607)
+372 5661 2951
Suhtlen:
Vaata profiili
Kaur Kuusalu

Küsige oma küsimus päeva hindajalt!

Iganädalased koolitused
Meeskonnatöö on meie jõud ja ühtsus!
Inimesed on meie suurim väärtus!

Uusarendused

Kinnisvaraarendus on edasikandev jõud. Meie oleme olnud selle tunnistajaks ning selgrooks enam kui 25 aastat ning voolinud üheskoos ettevõtjatega arhitektuurimaastikku kaunimaks, säästlikumaks ning kasumlikumaks nii Eestis kui rahvusvaheliselt.

Vaata kõiki
Tallinn, Kristiine linnaosa, Kadaka tee

Kadaka tee 3

Vaata lähemalt
Maardu linn

Maardu Tootmispark

Vaata lähemalt

Saue Tehnopark

Vaata lähemalt

Tahaksin Teid esmalt tänada senise meeldiva suhtluse ja igakülgse kiire abi eest! Kiiduväärt!

Marit Reinson
Vaata lähemalt Sulge

Ave on väga hea ja selge asjaajaja. Tegutseb kiirelt ja oskab suurepäraselt ostja ja müüja vahel infovahetusega tegeleda, nii et kõik osapooled saavad asjadest täpselt ja ühetimõistvalt aru.
Ma ei ole mitte kunagi nii vinget kinnisvaramaaklerit kohanud ja kindlasti soovitan just teda oma tuttavatele, kui neil peaks vaja minema või kui endal on vaja tulevikus kinnisvara müügi või ostuga tegeleda. Suurepärane maakler ja ainult ülivõrded! :)

Liisa Kreintaal
Vaata lähemalt Sulge

Olen Tänulik Uus Maa maaklerile Sergei Zahharov! Väga professionaalne, korrektne, asjalik ja sõbralik. Alati abi valmis, suurepärane tagasiside! Soovitan kindlasti Sergei Zahharov kinnisvara konsultandiks ka teistele. Aitäh!

Ljudmilla Sadonina
Vaata lähemalt Sulge

Mervi on täpne, korrektne ja väga meeldiv inimene. Parim maakler ja oma ala proff.

Natalja Fomin
Vaata lähemalt Sulge

Väga professionaalne lähenemine. Välditi asjatut pealekäivat reklaamjuttu. Kasutati lubatud reklaamikanaleid ja turundust. Dokumendid hästi ette valmistatud ja korterile leiti kiiresti ostja. Kogu protsessi vältel toimus pidev infovahetus ja kõik minu küsimused said vastuse. Olen maaklerite abil teinud 15 aasta jooksul enamuse kinnisvaraga seotud tehinguid (müük-ost, üürimine, hindamine) ja Uus Maa on alati kõige professionaalsema mulje jätnud.

Andres Mikli
Vaata lähemalt Sulge

Ketlin oskab väga hästi kliendiga end ühele lainele viia, et mõlema osapoole jaoks oleks suhtlus vaba ja sõbralik. Nagu vana tuttavaga suhtleks. Ei tekkinud kordagi võõrastavat momenti, tundus nagu oma inimene aitaks meil uut korterit leida/saada. Uuris absoluutselt kõik asjad järgi mida ma soovisin ja tegi ka nädalavahetusel seda. :) Arve ja selle esitamine oli korrektne ja aus. Väga supper, parim maakler kellega ma olen kokku puutunud.

Kelly Pärnapuu
Vaata lähemalt Sulge

Kiidan väga Uusmaa maaklerit Janek Saarepuud professionaalse, kliendisõbraliku ja asjaliku töö eest! Suur suur tänu osutatud abi ja heade nõuannete eest. On siiras rõõm teha koostööd sellise inimesega.

Mirjam Korbe
Vaata lähemalt Sulge

Kui hakkasime oma perele uut kodu otsima ja leidsime huvi pakkuva arenduse, siis võtsime ühendust maakler Sergeiga. Tegelikult võttis esimesene ühendust maakleriga minu prantslasest abikaasa, kes suhtles Sergeiga inglise keeles. Olime meeldivalt üllatunud, kui vastused Sergeilt saabusid kiirelt ja korrektses inglise keeles. Saime üsna kiirelt kokku, jõudsime kokkulepeteni ja ka lepinguteni. Sergei arvestas alati meie pere soovide ja eripäradega, pidime projekti sisse viima teatud muudatusi ja me ei tundnud kordagi, et see oleks talle olnud tülikas või lisatöö. Suhtlus Sergeiga oli alati meeldiv ja sujuv, nii et veidi aega peale meie kodu tehingut jõudsid ka minu vanemad samamoodi tänu Sergeile uue kodu tehinguni. Sellele eelnes ka eelmise korteri müük. Ja ka nüüd, kui meil on uued kodud ja maakleriga suhtlus ametlikult läbi, on alati hea meel Sergeid näha ja teretada! Kui meil peaks tulevikus veel maakleri abi vaja olema, siis teame, kelle poole pöörduda.

Mariane Barrier
Vaata lähemalt Sulge

Soovin tänada maakleri Maksim Morgunov äärmiselt proffesioonaalse tegevuse eest! Maksim on aidanud leida minu korterile ostja väga lühikese ajaga, korteri pildistamisest üleadmiseni läks kokku aega maksimaalt üks nädal, kogu protsessi viis Maksim ise läbi, olles kogu aeg tehingu juures. Tema on tõeline oma ala professionnal, ning temaga on lihtne ja meeldiv asju ajada. Võin julgelt öelda et olen ka edaspidi Maksimi korduv klient, ning olen teda soojalt soovitanud nii oma tuttavatele/sõpradele kui ka oma pereliikmetele! 

Severin Vilentsik
Vaata lähemalt Sulge

Kinnivaramaakleri teenust otsustasin kasutada sellepärast, et beebiga kodus oleva emana, ei jää mul tema kõrvalt aega väga milleski muuks. Seetõttu tundus hea variant võtta kinnisvara müümisel appi inimene, kes teab ja tunneb oma tööd. Müügi juures oli meile abiks Anni. Anni on väga kohusetundlik ja professionaalne maakler. Oma töös on ta täpne ja püüab alati asjast maksimumi võtta. Korteriga tutvudes oli ta tähelepanelik ning asjasse pühendunud- andes nõu hinnaosas, reklaami- ja turundusosas. Kuulutuse koostas ta imekiirelt ja saatis ka mulle tutvumiseks. Üldse, kogu korteriga seonduv, olgu selleks siis huvilised, lisareklaam, hinnakorrigeerimine või muu selline, oli alati kooskõlastatud minuga. Kliendina meeldis mulle väga, et olin igapäevaselt kursis korteri müügiga. Samuti, täitis ta kõik minu palved ja arvestas minu soovidega. Vormistas kõik paberid ja dokumendid, minul jäi ainult notarisse ilmuda. Aitäh!

Karoliin Mäetalu
Vaata lähemalt Sulge

Klientide tagasiside

Meie väärtused on meie kandev jõud ning nende tuum on alati olnud ülim kliendirahulolu. Meie eesmärk on alati pakkuda oma teenustega klientidele rohkem väärtust kui keegi teine. Seetõttu on meie jaoks klientide tagasiside eluliselt oluline.

Kinnisvaraturu analüüs ja info

September 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
1,9%
844
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
11,4%
2070€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
+1,8 kuud
12,3 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
+2pp
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
0%
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.