Toomas Kõiv

Toomas Kõiv

Nooremmaakler | UUS MAA Kadriorg
Büroo: Tallinn, Kadriorg
toomas.koiv@uusmaa.ee
+372 509 6664

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen värske liige Uus Maa kinnisvarabüroo meeskonnas, kus teeninduse kvaliteet ja klientide rahulolu on minu jaoks absoluutne prioriteet. Minu senine kogemus, mis ulatub üle 20 aasta erinevates tootmisettevõtetes töötamisel, on õpetanud mulle tõhusust, täpsust ja kohusetundlikkust, mida nüüd rakendan kinnisvaramaaklerina.

Lisaks oma professionaalsele taustale olen kirglik vedrukeppide müüja ja tervise edendaja. Mulle meeldib inimestele pakkuda mitte ainult kodu, vaid ka võimalusi tervislikuks ja aktiivseks eluviisiks. Sellest tulenevalt on minu eesmärk mitte ainult leida klientidele ideaalne kinnisvara, vaid pakkuda neile ka täisväärtuslikku kogemust, mis ületab nende ootusi.

Olen kolme lapse uhke isa, mis annab mulle hindamatu arusaamise pere vajadustest ja unistustest uue kodu osas. Olen kogenud, kui oluline on leida õige kodu, kus luua mälestusi ja kasvatada perekonda. Kinnisvarasse suhtun kirglikult ja pühendunult ning olen valmis toetama teid iga sammu juures sel teekonnal.

Olen valmis viima kinnisvarateeninduse uuele tasemele, pakkudes teile mitte ainult kogemust, vaid ka usaldusväärset partnerlust. Olge kindel, et minu eesmärk on mitte ainult müüa või osta kinnisvara, vaid tagada teie rahulolu ja mugavus selles olulises elumuutuses. Koos võime luua teie unistuste kodu ja tee sinnani saab olema nauditav ning edukas.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Oktoober 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+2,1%
678
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+4,4%
2928 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+2,7%
1645
Korteritehingute arv Tartus
-32,4%
119
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-9,9%
2109 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
-15,5%
366
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.