Signe Aarla

Signe Aarla

Maakler | UUS MAA Tartu
Büroo: Tartu
signe.aarla@uusmaa.ee
53541439

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Kinnisvaravaldkonda sukeldusin 2020. aastal ning see on olnud üks parimaid otsuseid minu elus. Kui aga hobikorras tegutsemisest jäi väheks, võtsin eesmärgiks liituda Uus Maa Tartu büroo maaklerite tiimiga ning siin ma nüüd olen.

Minu suurimaks tugevuseks on vaieldamatult eesmärgile orienteeritus. Kui midagi ette võtan, siis teen seda ülima põhjalikkuse ja sihikindlusega. Seejuures ei pea ma ühtki takistust ületamatuks, vaid käsitlen probleeme kui väljakutseid ja õppimisvõimalusi. Julge pealehakkamine ja lahendustele keskendumine on mulle alati kasuks tulnud.

Varasem karjäär kultuuripärandi valdkonnas on andnud mulle palju hindamatuid kogemusi ja teadmisi, mida nüüd saan edukalt kinnisvaravaldkonnas rakendada.

Minu jaoks on kõige olulisem kvaliteet - teen oma tööd pühendumusega, et jõuda kvaliteetsete tulemusteni. Uus Maa kinnisvarabüroos töötan koos parimatega, et pakkuda kvaliteetset teenust. Samuti hindan kvaliteetseid suhteid - jään teie kõrvale ka kõige keerulisemates tehingutes! Vaid nii saame panna aluse pikaajalisele edukale koostööle.

Teeme koos kasulikke otsuseid!

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused

Juuni 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,3%
573
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-9,5%
2806 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,8%
sama
Korteritehingute arv Tartus
-36,7%
105
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-0,1%
2449 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,6%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.