Signe Aarla

Signe Aarla

Nooremmaakler
Büroo: Tartu
signe.aarla@uusmaa.ee
+37253541439

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Minu teekond kinnisvaravaldkonnas algas 2020. aastal kui tegin oma elu esimese kinnisvaratehingu.
Esimestest arglikest sammudest hoogu saades huvi ja põnevus aina kasvas. Kui aga hobikorras tegutsemisest jäi väheks, võtsin eesmärgiks liituda Uus Maa Tartu büroo maaklerite tiimiga ning siin ma nüüd olen - nooremmaakler Teie teenistuses!

Varasem karjäär kultuuripärandi valdkonnas on andnud mulle palju hindamatuid kogemusi ja teadmisi, mida nüüd saan edukalt kinnisvaravaldkonnas rakendada. Minu suurimaks tugevuseks on vaieldamatult eesmärgile orienteeritus. Kui midagi ette võtan, siis teen seda põhjalikult ja sihikindlalt. Seejuures ei pea ma ühtki takistust ületamatuks, vaid käsitlen probleeme kui väljakutseid ja õppimisvõimalusi. Julge pealehakkamine ja lahendustele keskendumine on mulle alati kasuks tulnud.

Minu jaoks on kõige olulisem kvaliteet - teen oma tööd pühendumusega, et jõuda kvaliteetsete tulemusteni. Uus Maa kinnisvarabüroos töötan koos parimatega, et pakkuda kvaliteetset teenust. Samuti hindan kvaliteetseid suhteid - jään teie kõrvale ka kõige keerulisemates tehingutes! Vaid nii saame panna aluse pikaajalisele edukale koostööle.

Teeme koos kasulikke otsuseid!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Veebruar 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga
Korteritehingute arv Tallinnas
+35%
617
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+5,1%
2774 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
-34,1%
83
Korteritehingute mediaanhind Tartus
+10,9%
2605 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
-2,7%
1512
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
-1,8%
366
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.