Hind
79 000 €
Ruutmeetrihind
13,07 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 6044.00 m2

Asukoht

Aadress: Karina, Saunja küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 7962 / 296964530452127700
Krundi suurus: 6044.00 m2
Omandivorm: Kinnistu
Katastri nr: 55201:001:0927

Saunja külas, Lääne-Nigula vallas, vaid ca 10 minuti autosõidutee kaugusel armsast kuurortlinnast Haapsalust otsib toredat pererahvast üks eriti maagiline paik – koguni pisut enam kui 6000 m² suurune kinnistu! See imeline koht asub tiheda liiklusega maanteest eemal ning pakub erakordselt vaikset keskkonda koos linnulaulu ja kuldse päikesega. Tegemist on väga erilise kinnistuga, mis sisaldab endas ka 2791 m² metsamaad!

KINNISTU
Kinnistul on olemas projekteerimistingimused, mis annavad loa väikeelamu ja ühekorruseliste abihoonete rajamiseks. Ees on Sind ootamas juba järgmised ehitised (mis ei ole veel kantud ehitusregistrisse) – garaaž ja abihoone. Veevarustus on lokaalne, 2019. aastal on rajatud oma puurkaev, sügavusega 32 meetrit. Olemas on elektriliitumine, tööstusvool 3x20A, mis võimaldab kasutada elektrit ka suurema võimsusega seadmete jaoks.

ASUKOHT
Saunja küla asub Lääne-Nigula vallas Läänemaal – mis on vaid 10 minut autosõidutee kaugusel Haapsalust ning vaid veidike üle tunni aja tee pealinnast. Ümberringi paiknevad põllud ja metsatukad, ümberkaudsed kinnistud on osaliselt hoonestatud. Kinnistu asub keskmisest madalama liiklusaktiivsusega piirkonnas. Lähimad toidupood, perearst, raamatukogu, lasteaed, kool jpm asuvad Linnamäel, kuhu on vaid 5 minuti autosõidutee.
Keila-Haapsalu maantee on vaid 900 meetri kaugusel, kus asub ka lähim bussipeatus, mis tagab hea ühenduse ümbruskonna linnade ja piirkondadega. See muudab liiklemise nii tööle kui mujale lihtsaks ning mugavaks.
Juurdepääs kinnistule on Härma-Kapa teelt, mis on mustkattega ja korras ning valla poolt hooldatud (talvel lumest puhastatud). Lühikese jalutuskäigu kaugusel asub ka Taebla jõgi, mis on armastaud paik kalastajate poolt!

Tule kindlasti kohale ja veendu ise, et tegemist on ühe suurepärase privaatse kinnistuga, mis on küll suurest maanteest eemal, tagamaks Sulle erakordse vaikuse ja rahu, kuid vaid ca 10 minuti autosõidu tee Haapsalu linna! See on imeline paik omale kodu või suvila rajamiseks.

Tutvu kinnistuga ka video näol, kopeerides järgnev link: https://www.youtube.com/watch?v=jlxiXmR0wl8


Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).