Üürile anda väga ilus suurte virtiinakendega ja omaette sissepääsuga äripind Kesklinna ja Lasnamäe piiril asuvas atraktiivses Skyline Residence’is.
Kõrge laega pind on avatud planeeringuga ning sobib kontoriks, teeninduseks, showroomiks või kaupluse. Pinnal on sundventilatsioon ja jahutus. Samuti on olemas valmisolek kööginurga tegemiseks.
Skyline Residence on mugavalt leitav ja ligipääsetav asudes üha populaarsemaks muutuva Sikupilli asumi servas, vaid mõne minuti kaugusel südalinnast. Hoonest 4-5 minutilise jalutuskäigu kaugusel on trammipeatused. Piirkonnas on hulk eluhooneid ja büroohooneid (kohtumaja, Fahle ärikvartal).
Pinna juurde kuulub kaks parkimiskohta (koha kuutasu 75 eur + KM).
Üürihind on 16 EUR/m2. Lisanduvad kõrvalkulud ja käibemaks.
Kui vajad atraktiivset pinda, kuhu lähiajal sisse kolida, võta ühendust!
Jaga minu kontakti kõigile, kes vajavad kinnisvaranõu!
Liitu meie uudiskirjaga ja saa homset kinnisvarainfot juba täna! Vaata https://arikinnisvara.uusmaa.ee
UUS MAA ÄRIKINNISVARA – aastakümned kogemust ja klientide usaldust, läbimõeldud täisteenus ja suurim arv eksperte: vahendamine, hindamine, haldamine, nõustamine ja investeerimine.





