Hind
68 000 €
Ruutmeetrihind
43,87 €/m2
Lisainfo
kinnistu pindala 1550.00 m2

Asukoht

Aadress: Mulla tn 2a, Kehra linn, Anija vald, Harju maakond
Ava kaart  Leia tee objektini

Andmed

ID: 19460 / 255718
Krundi suurus: 1550.00 m2
Veekogu: Jõgi
Veekogu nimetus: Jägala jõgi
Veekogu kaugus: 500 m

Lisad

  • elekter
  • tsentraalne vesi
  • kanalisatsioon tsentraalne

Müüa 1550 m² suurune elamumaa Kehra linnas, rahulikus ja looduslähedases piirkonnas. Krundil on kehtiv ehitusluba ning soovi korral saab kaasa ka valmis maja projekti, mis võimaldab ehitusega kohe alustada.

See kinnistu sobib suurepäraselt nii eraisikule, kes soovib luua oma unistuste kodu, kui ka ettevõtjale või arendajale, kes otsib valmis investeerimisvõimalust kiiresti arenevas piirkonnas.

Asukoht on ideaalne neile, kes hindavad rahulikku elukeskkonda ja looduse lähedust, kuid soovivad samas head ühendust linnaga.

Asukoha eelised:

Kool, lasteaed ja mänguväljakud lähedal

Terviserajad ja sportimisvõimalused piirkonnas

Rongijaam vaid mõne minuti kaugusel – Tallinna Balti jaama jõuab rongiga ~30 minutiga, autoga kesklinna umbes 30 minutit

Peamised andmed:

Pindala: 1550 m²

Staatus: Elamumaa

Asukoht: Kehra linn

Ehitusluba olemas

Maja projekt soovi korral kaasas(küsi lisainfot)

Hind sisaldab käibemaksu

Rahulik keskkond, loodus ja mugav ühendus linnaga – ideaalne paik kodu rajamiseks või investeeringuks tulevikku!

Kui tekkis huvi, võta julgelt ühendust!

Koostöös Swedbankiga pakume:

 
  • UUS MAA KINNISVARABÜROOST elukondliku kinnisvara hindamist kuni 20% soodsamalt;
  • eelisjärjekorras teenindust Swedbankis ja 0 € lepingutasu (kasuta koodi „UUSMAA“).
Küpsiste seaded

See veebisait kasutab küpsiseid, et saaksime pakkuda teile parimat võimalikku kasutuskogemust. Küpsiste teave salvestatakse teie brauserisse ja see täidab selliseid funktsioone nagu teie äratundmine, kui naasete meie veebisaidile, aitamaks meie meeskonnal mõista, millised veebisaidi jaotised on teile kõige huvitavamad ja kasulikumad.

Vajalikud küpsised

Vajalikud küpsised peaks olema alati lubatud, et saaksime salvestada teie eelistused küpsiseseadete osas.

Funktsionaalsed küpsised

See veebisait kasutab Google Analyticsit anonüümse teabe kogumiseks, näiteks saidi külastajate arvu ja populaarseimate lehtede kohta.
Parima kogemuse pakkumiseks kasutame teenuseid AddThis, GetResponse jne.
Selle küpsise lubatuna hoidmine aitab meil oma veebisaiti täiustada.