Mikk Männamets

Mikk Männamets

Maakler | UUS MAA Pro | Juhatuse liige
Büroo: Tallinn
mikk.mannamets@uusmaa.ee
+372 53 411 105

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Minu müügitöö karjäär sai alguse 2010. aastal, kui võtsin vastu väljakutse minna USAsse ukselt-uksele raamatuid müüma. Üsna kiiresti sain aru, et olen leidnud enda kutsumuse ja olen sellest ajast saati võtnud eesmärgiks sellel alal parimate sekka kuuluda ja alati endast maksimum anda. Tippmüüjaks saamise teekonnale andis kindlasti tugeva tõuke aktiivmüügikogemus LHVs, kus töötasin 5 aastat LHV pensionifondide turustajana, mille tulemusel olen tänase päevani läbi aegade üks kõige rohkem LHVsse kliente toonud töötajaid.

Kinnisvarasse leidsin tee 2015. aastal, kui liitusin RE/MAX Centrali kinnisvarabüroo meeskonnaga. Töötades seal 5 aastat oli mul au olla 2016, 2017, 2018 ning 2019 aastal RE/MAX Centrali parima käibega maakler.

Eesti suurima kinnisvarabüroo Uus Maaga liitusin ma 2020. aastal ja see on olnud ilma kahtlusteta üks minu senise karjääri parimaid otsuseid. Turuliidrina on Uus Maa aidanud mul kinnisvaramüügi järgmisele tasemele viia, et enda klientidele veelgi kvaliteetsemat teenust pakkuda.

Äärmiselt tulemustele orienteeritud inimesena, olen võtnud eesmärgiks enda klientidele parima kliendikogemuse pakkumise. Suhtlen vabalt nii eesti, inglise kui ka vene keeles ja see on andnud mulle võimaluse teenindada kliente nende emakeeles.

Olen alates 2016. aastast Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Juuni 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,3%
573
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-9,5%
2806 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,8%
sama
Korteritehingute arv Tartus
-36,7%
105
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-0,1%
2449 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,6%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.