Meelis Paldre

Meelis Paldre

Kutseline maakler, tase 5 | UUS MAA | Peakontor | Saku ja Saue vald
Büroo: Tallinn
meelis.paldre@uusmaa.ee
+372 56 882 282
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maaga 2016. a ning tunnen, et olen leidnud töö, mis pakub rahuldust ja väljakutseid ning sobib hästi minu olemusega. Maakleritöö juurde viis mind soov õppida paremini tundma kinnisvara valdkonda ja sellesse investeerimise võimalusi. Tutvusin eelnevalt erinevate kinnisvarabüroodega ning Uus Maa kasuks panid mind otsustama sõbralik ja toetav meeskond, väärikas ajalugu ja läbimõeldud koolitussüsteem. Olen uhke ja tänulik, et saan olla osa sellisest meeskonnast!

Õppisin noorena Tallinna Tehnika Ülikoolis arvuteid ja Tartu Ülikoolis inglise filoloogiat, aga töötanud olen hoopis müügi valdkonnas üle 20 aasta. Kuigi eelnevad kogemused müügist on maakleritöös kindlasti kasuks, olen maaklerina palju huvitavat juurde õppinud, just kliendisuhete ja aktiivse müügi valdkonnas.

Oma iseloomult olen rõõmsameelne, rahulik ja abivalmis. Olen aastaid laulnud Tallinna Kammerkooris ja tegelenud põnevate enesearengu teemadega. Armastan reisida, looduses liikuda, häid filme vaadata ja abikaasaga koos maitsvaid sööke valmistada :).

Maakleritöös on vaja ergast meelt ja arenemisvõimet, kuna seadused muutuvad, iga objekt on erinev ja iga klient on eriline. Minu eesmärgiks on olla iga kliendi jaoks just tema vajadustele vastav parim maakler ning pakkuda sõbralikku, asjatundlikku ja kvaliteetset abi kõigis kinnisvaraküsimustes.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Juuni 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,3%
573
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-9,5%
2806 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,8%
sama
Korteritehingute arv Tartus
-36,7%
105
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-0,1%
2449 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,6%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.