Markus Täht

Markus Täht

Nooremmaakler | UUS MAA | Arena
Büroo: Tallinn
markus.taht@uusmaa.ee
+372 51 10 838

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen müügitööd teinud rohkem kui 20 aastat, põhiliselt FMCG ehk kiiresti liikuvad tarbijakaubad valdkonnas. Selle aja jooksul on olnud au töötada nii suuremates kui väiksemates ettevõtetes. Samuti nii turuliidrite kui ka ambitsioonikate väiketegijate juures ja kogetud on suuri võite kui ka kibedamaid hetki.
See kõik on andnud hindamatu kogemustepagasi suhtlemises erinevate inimeste ja osapooltega ning parima lahenduse leidmises. Eduka koostöö aluseks on kõiki osapooli rõõmustava lahenduse leidmine.

Kinnisvara on valdkond, mis on alati huvi pakkunud. Majad, kodud, bürood, arhitektuur, ... see on mind kõnetanud. Uute hoonete kerkimist või vanade ning väärikate hoonete renoveerimist olen ikka imetlenud. Eks see huvipisik ole pärit lapsepõlvest, kui ehitusplatsid olid meie tavaline mängumaa. Täna on mul hea meel kuuluda UUS MAA kinnisavarabüroo ridadesse ja kõigest sellest ka ise osa saada.

Kui soovid müüa, osta või üürida kinnisvara, siis võta minuga ühendust ja räägi oma unistustest lähemalt. Sina unistad, mina aitan su unistusi täide viia!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Aprill 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-3,8%
676
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
3,4%
2894 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,2pp
Korteritehingute arv Tartus
16,9%
152
Korteritehingute mediaanhind Tartus
18,8%
2769 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,4%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.