Markus Täht

Markus Täht

Nooremmaakler
Büroo: Tallinn, Uus Maa Arena
markus.taht@uusmaa.ee
+372 51 10 838

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen müügitööd teinud rohkem kui 20 aastat, põhiliselt FMCG ehk kiiresti liikuvad tarbijakaubad valdkonnas. Selle aja jooksul on olnud au töötada nii suuremates kui väiksemates ettevõtetes. Samuti nii turuliidrite kui ka ambitsioonikate väiketegijate juures ja kogetud on suuri võite kui ka kibedamaid hetki.
See kõik on andnud hindamatu kogemustepagasi suhtlemises erinevate inimeste ja osapooltega ning parima lahenduse leidmises. Eduka koostöö aluseks on kõiki osapooli rõõmustava lahenduse leidmine.

Kinnisvara on valdkond, mis on alati huvi pakkunud. Majad, kodud, bürood, arhitektuur, ... see on mind kõnetanud. Uute hoonete kerkimist või vanade ning väärikate hoonete renoveerimist olen ikka imetlenud. Eks see huvipisik ole pärit lapsepõlvest, kui ehitusplatsid olid meie tavaline mängumaa. Täna on mul hea meel kuuluda UUS MAA kinnisavarabüroo ridadesse ja kõigest sellest ka ise osa saada.

Kui soovid müüa, osta või üürida kinnisvara, siis võta minuga ühendust ja räägi oma unistustest lähemalt. Sina unistad, mina aitan su unistusi täide viia!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, Eesti

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Aprill 2022
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
-22,6%
788
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
25%
2643 €/m²
Korteritehingute arv Eestis (y-to-y)
2131
-9,9%
Tallinna uusarenduste laojääk (y-to-y)
9,3 kuud
-11,1 kuud
Korteritehingute mediaanhind Eestis (y-to-y)
22,3%
1966 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinn (m-to-m)
744
-30,9%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.