Maris Tämmo

Maris Tämmo

Maakler
Büroo: Tallinn
maris.tammo@uusmaa.ee
+372 52 36 237

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa kinnisvarabürooga 2022 jaanuaris. Siinne meeskond ja professionaalne tugi teeb maakleritöö eriliseks. Töötan rõõmuga nii Tallinnas kui üle Eesti!

Soojalt vastu võetud professionaalsesse ja positiivsesse meeskonda kuulumine on omaette tunnustus ja palsam hingele. Inimestega suhtlemine ja nende aitamine on olnud alati see, mis mind paelub ja, millega hea meelega tegelen. Leian lahendused ka kõige keerukamatele olukordadele, kui hätta jään, on mu seljataga tugev ja mitmekülgselt meisterlik ning abivalmis meeskond.

Ettevõttel on 30 aastaga kujunenud tugev turundustiim, parimad hindajad, tugev juriidiline tugi ning koostöö suurimate pankade, arendajate ja notaribüroodega. Samuti teeme koostööd kõikide maakleritega kogu Eestis.

Minu ettevõtjahing ei luba paigal seista. Sellest tulenevalt olen lõpetanud EBS ärijuhtimise, Tallinna Tehnikakõrgkooli moetööstuse eriala ja sügis 2021 alustasin õpinguid Tallinna Majanduskoolis kinnisvaramaakleri erialal.

Töökogemust jagub samuti. Olen töötanud nii pangas, klienditeeninduses kui juhina. Olen juhtinud spordiklubi, disainmööbli salongi, oman aktiivselt tegutsevat ettevõtet ja tegelenud mitmete sportlike tegevustega. Harrastan liikumist. Jooksmine, jalutamine ja rühmatreeningud, reketimängudest lemmikuim on kiire ja üsna pingeline squash. Armastan ka lugeda, reisida.

Uus Maa 30 aastane kollane-sinine logo triivib kindlasti mõtteis, kui tekib soov oma kinnisvara osta-müüa-üürida. Täname Sind selle eest!

Minul on Sinu jaoks aega!

Võta julgelt ühendust ja leiame Sinu jaoks parima lahenduse!

Sotsiaalmeediast leiad mind:
https://www.facebook.com/maris.tammo
www.linkedin.com/in/maris-tämmo

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

November 2022 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga
Korteritehingute arv Tallinnas
-4,7%
664
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-2,8%
2791 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
+63,7%
185
Korteritehingute mediaanhind Tartus
+9,7%
2394 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+10,5%
1585
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
+4,2%
375
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.