LUXUM on pühendunud Eesti kõige eksklusiivsema ja unikaalsema kinnisvara müügile.

Meie 30-aastane kogemus, luksuskinnisvarale spetsialiseerunud maaklerid, ulatuslik kontaktivõrgustik ja värske turuinfo annavad meile võimaluse leida teie kinnisvarale sobiva ostja või teile sellise kodu, millest unistanud olete.

Kui usaldate oma kinnisvara müügi meie hoolde, siis tagame me selle silmapaistva ning rahvusvahelise esitluse. Kui aga olete oma unistuste kodu otsingutel, lähtume teie individuaalsetest soovidest ning anname endast kõik, et kogu protsessi oleks teie jaoks võimalikult mugav ning diskreetne.

Luxum Luxury Living by UUS MAA

Meie aastakümnetepikkune kogemus, luksuskinnisvarale spetsialiseerunud maaklerid, ulatuslik kontaktivõrgustik ja värske turuinfo annavad meile võimaluse leida teie kinnisvarale sobiva ostja või teile sellise kodu, mida soovinud olete. Usaldades oma kinnisvara müügi meie hoolde hoolitseme, et see oleks esitletud silmapaistvalt ning rahvusvaheliselt. Otsides aga oma unistuste kodu lähtume teie individuaalsetest soovidest ja teeme kogu protsessi teie jaoks võimalikult lihtsaks, mugavaks ja turvaliseks.

Tutvu objektidega

Ootame Teid külla

Oleme loonud mugavalt Tallinna kesklinna südamesse privaatse ja kauni butiikbüroo, kus teil on võimalus argipäeva tempost välja astuda ja tutvuda meie parimate pakkumistega. Teid ootavad maaklerid, kellel on põhjalik ülevaade meie objektidest ja kes arvestavad alati teie individuaalseid soove.

Asume Maakri 19/2 esimesel korrusel ning oleme avatud esmaspäevast reedeni 10.00-17.00.

Võta ühendust

Soovides oma kinnisvara müüa või kui te ei juhtu pakkumiste seast endale seda õiget leidma siis soovitame teil alati ühendust võtta meie luksuskinnisvarale spetsialiseerunud maakleritega, kuna kõik objektid ei ole avalikud.

Lii Salusaar

Lii Salusaar

Lii Salusaar


Maakler | UUS MAA | Luxum | Luksuskinnisvara

+372 5344 0956

Suhtlen:

Vaata profiili

Kairi Vanem

Kairi Vanem

Kairi Vanem


Maakler | UUS MAA | Luxum | Luksuskinnisvara

+372 51 75 225

Suhtlen:

Vaata profiili

Kerttu Ämarik

Kerttu Ämarik

Kerttu Ämarik


NOOREMKONSULTANT

+372 5348 3442

Suhtlen:

Vaata profiili

Marek Tabur

Marek Tabur

Marek Tabur


Brändijuht | UUS MAA | Peakontor

+372 5343 3588

Suhtlen:

Vaata profiili