LUXUM on pühendunud kõige eksklusiivsema ja unikaalsema kinnisvara müügile Eestis. Seetõttu sümboliseerib LUXUMi vapp ajatuid väärtuseid, unistusi, elu ilu ja seda, mis on tõeline. Nendele väärtustele tuginedes oleme teie jaoks alati olemas kui soovite leida omale unistuste kodu või uue omaniku oma kinnisvarale.

Luxum Luxury Living by UUS MAA

Meie aastakümnetepikkune kogemus, luksuskinnisvarale spetsialiseerunud maaklerid, ulatuslik kontaktivõrgustik ja värske turuinfo annavad meile võimaluse leida teie kinnisvarale sobiva ostja või teile sellise kodu, mida soovinud olete. Usaldades oma kinnisvara müügi meie hoolde hoolitseme, et see oleks esitletud silmapaistvalt ning rahvusvaheliselt. Otsides aga oma unistuste kodu lähtume teie individuaalsetest soovidest ja teeme kogu protsessi teie jaoks võimalikult lihtsaks, mugavaks ja turvaliseks.

Tutvu objektidega

Ootame Teid külla

Oleme loonud mugavalt Tallinna kesklinna südamesse privaatse ja kauni butiikbüroo, kus teil on võimalus argipäeva tempost välja astuda ja tutvuda meie parimate pakkumistega. Teid ootavad maaklerid, kellel on põhjalik ülevaade meie objektidest ja kes arvestavad alati teie individuaalseid soove.

Asume Maakri 19/2 esimesel korrusel ning oleme avatud esmaspäevast reedeni 10.00-17.00.

Võta ühendust

Soovides oma kinnisvara müüa või kui te ei juhtu pakkumiste seast endale seda õiget leidma siis soovitame teil alati ühendust võtta meie luksuskinnisvarale spetsialiseerunud maakleritega, kuna kõik objektid ei ole avalikud.

Lii Salusaar

Lii Salusaar

Lii Salusaar


Maakler / Luksuskinnisvara

+372 53 440 956

Suhtlen:

Vaata profiili

Kairi Vanem

Kairi Vanem

Kairi Vanem


Maakler / Luksuskinnisvara

+372 51 75 225

Suhtlen:

Vaata profiili