Lii Salusaar

Lii Salusaar

Maakler / Luksuskinnisvara
Büroo: Tallinn, Uus Maa Luxum
lii.salusaar@uusmaa.ee
+372 5344 0956

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Kinnisvara ja kõik sellega seonduv, on minu elus ühel või teisel viisil olnud pea 20 aastat. Mul on väga vedanud, et saan öelda, et teema, mis paneb mul silma särama ja esitab ka väljakutseid, on ka minu elukutse. Olen lahendustele ja tulemustele suunatud, avatud mõtlemise ja suure teostusvõimega.

Magistrikraadi turunduses ja finantsis omandasin Örebro ülikoolis Rootsis. Peale ülikoolihariduse andis kuus aastat iseseisvat elu Rootsis mulle ka parima võimaliku elukogemuse, julguse, pealehakkamise ja suhtumise ”kõik on võimalik, tuleb teha vaid esimene samm”.

Võid rahuliku südamega usaldada oma kodu müügi, üürimise või ka ostu minu kätesse. Ma pakun sellist teenust, millist ma ise soovin saada ning tulen lauale vettpidavate lahendustega, millele julgen iga kell alla kirjutada. Igale kodule leidub alati ostja või üüriline – minu ülesanne on ”See õige” oma kliendi jaoks üles leida.

Märksõnad, mis mind ja minu pakutavat teenust oma klientidele kirjeldavad on: põhjalikkus, lahenduste leidmine, korrektsus, paindlikkus, kiirus, info jagamine ja küsimine, lahtiste otsade kokku sidumine, kõikide osapoolte rahulolu.

Lõuna-Eesti tüdrukuna kuulub minu süda mägedele ja metsadele, no ja poole silmaga vaatan ikka merd ka. Tennis, suusatamine, imeilusad jooksurajad panevad mu südame kiiremini põksuma, aitavad mul mõtteid korrastada ning uut hingamist saada. Vaimutoitu pakuvad mulle kunstimuuseumid, arhitektuur, ballett, raamatud ja kõikvõimas looduse ilu, mida lähematelt ja kaugematelt radadelt otsimas käin.

Paigalseis pole minu jaoks, nii et paneme koos asjad liikuma!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Maakri 19/2, Tallinn, Eesti

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Juuli 2022
Korteritehingute arv Tallinnas (muutus aastaga)
14,8%
861
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (muutus aastaga)
28,6%
2801 €/m²
Korteritehingute arv Tartus (muutus aastaga)
5,6%
221
Korteritehingute mediaanhind Tartus (muutus aastaga)
20%
2155 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinn (muutus kuuga)
8,5%
923
Pakutavate üürikorterite arv Tartu (muutus kuuga)
5,6%
303
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.