Lenne Põder

Lenne Põder

Sekretär
Büroo: Tallinn
lenne.poder@uusmaa.ee
+372 627 2600
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2001. aasta sügisel ning olen tänaseni Uus Maa sekretär. Pärast keskkooli lõpetamist õppisin Tallinna Kergetööstustehnikumis sekretäri ja arhiivinduse erialal. Enne Uus Maasse tulemist töötasin Riiklikus Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuses ning ka Eesti Energias sekretärina.

Oma igapäevatöös suhtlen pidevalt klientidega ja teiste kolleegidega ja see on mulle alati meeldinud. Sekretäritöö kinnisvarabüroos pakub mulle palju võimalusi suhelda väga erinevate inimestega ning ma tunnen siirast rõõmu ja rahulolu, kui saan klienti aidata.

Uus Maa kaastöötajaid pean väga rõõmsameelseteks ja vastutulelikeks ja see muudab mu töötamise palju lihtsamaks. Olen kindel, et meil on parim meeskond.

Vabal ajal meeldib mulle tegeleda muusikaga ja suhelda lähedaste inimestega. Võimaluse korral viibin palju aega looduses ja käin matkamas.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Kontori asukoht

August 2022 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga
Korteritehingute arv Tallinnas
1,2%
873
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
1,1%
2771 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
22%
272
Korteritehingute mediaanhind Tartus
9,2%
2352 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
9,2%
1008
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
14,5%
347
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.