Lenne Põder

Lenne Põder

Sekretär
Büroo: Tallinn
lenne.poder@uusmaa.ee
+372 627 2600
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2001. aasta sügisel ning olen tänaseni Uus Maa sekretär. Pärast keskkooli lõpetamist õppisin Tallinna Kergetööstustehnikumis sekretäri ja arhiivinduse erialal. Enne Uus Maasse tulemist töötasin Riiklikus Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuses ning ka Eesti Energias sekretärina.

Oma igapäevatöös suhtlen pidevalt klientidega ja teiste kolleegidega ja see on mulle alati meeldinud. Sekretäritöö kinnisvarabüroos pakub mulle palju võimalusi suhelda väga erinevate inimestega ning ma tunnen siirast rõõmu ja rahulolu, kui saan klienti aidata.

Uus Maa kaastöötajaid pean väga rõõmsameelseteks ja vastutulelikeks ja see muudab mu töötamise palju lihtsamaks. Olen kindel, et meil on parim meeskond.

Vabal ajal meeldib mulle tegeleda muusikaga ja suhelda lähedaste inimestega. Võimaluse korral viibin palju aega looduses ja käin matkamas.

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

September 2021
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
9,3%
925
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
7,1%
2217 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-5,9 kuud
6,6 kuud
A-klassi büroopindade vakants
8%
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
0%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
6%
0,1pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.