Lenne Põder

Lenne Põder

Sekretär
Büroo: Tallinn
lenne.poder@uusmaa.ee
+372 627 2600
+372 627 2600

Suhtlen:

Minust

Liitusin Uus Maa Kinnisvarabüroo meeskonnaga 2001. aasta sügisel ning olen tänaseni Uus Maa sekretär. Pärast keskkooli lõpetamist õppisin Tallinna Kergetööstustehnikumis sekretäri ja arhiivinduse erialal. Enne Uus Maasse tulemist töötasin Riiklikus Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuses ning ka Eesti Energias sekretärina.

Oma igapäevatöös suhtlen pidevalt klientidega ja teiste kolleegidega ja see on mulle alati meeldinud. Sekretäritöö kinnisvarabüroos pakub mulle palju võimalusi suhelda väga erinevate inimestega ning ma tunnen siirast rõõmu ja rahulolu, kui saan klienti aidata.

Uus Maa kaastöötajaid pean väga rõõmsameelseteks ja vastutulelikeks ja see muudab mu töötamise palju lihtsamaks. Olen kindel, et meil on parim meeskond.

Vabal ajal meeldib mulle tegeleda muusikaga ja suhelda lähedaste inimestega. Võimaluse korral viibin palju aega looduses ja käin matkamas.


Minu saavutused

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

November 2019
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
5,4%
891
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
13,1%
1964 €/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
-0,7 kuud
10,5 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5,6%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
sama
14,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
sama
6,25%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.