Kertu Ehaste

Kertu Ehaste

Maakler | UUS MAA | City
Büroo: Tallinn
kertu.ehaste@uusmaa.ee
+372 5551 4490

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Be served, not just sold!

Olen töötanud 13 aastat hulgimüügiga tegelevates ettevõtetes erinevatel ametikohtadel - müügisekretärina, sekretär-juhiabina, juhatuse assistendina ning ostu- ja projektijuhina.

Olen kohusetundlik ja pühendunud. Varasemalt lojaalse töötajana seisin alati ettevõtte huvide eest, samas kuulus minu vastutusvaldkonda garanteerida klientide rahulolu pakutavate teenuste ja kaupade eest, seega suhtun enda poolt võetud kohustustesse ja vastutusse väga tõsiselt.

Pean ennast avatud ja heaks suhtlejaks. Olen oma iseloomult positiivne ja alati lahendusi otsiv inimene. Lause: "Pole võimalik" ei kuulu minu sõnavaresse. Ma ei eelda, et asjad lahenevad iseesest, aga ma tean, et kui piisavalt vaeva näha, on kõik võimalik.

Elu keerdkäigud viisid mind niikaugele, et elus tuli teha kannapööre. See otsus ei olnud lihtne - turvaline tundus töötada kellegi alluvuses, saada igakuist töötasu ja juhinduda kindlatest tööülesannetest.

2016 aasta lõpus liitusin RE/MAX City kinnisvarabürooga ja täna tunnen siirast rõõmu, et ei ole pidanud oma otsust hetkekski kahetsema.

Tänaseks on Uus Maa City koolitanud mind professionaalseks kinnisvara müügipartneriks. Tunnen iga päev tööle asudes põnevust uue tööpäeva ees. Kuuluda kollektiivi, kus õpitakse läbi kliendisuhete ja arutatakse samm-sammult läbi kõik tööprotsessid klientide parema teenindamise nimel, innustab mind jagama neid teadmisi kõigile oma praegustele ja tulevastele klientidele.

Valides mind enda kinnisvara müügiesindajaks, valite te kogu Uus Maa kogemuste- ja teadmistepagasi ning minu personaalse teeninduse, mis tagab Teile turvalise ja sujuva ostu- või müügiprotsessi!

Olen Teie jaoks alati olemas ja 100% pühendunud!

SKY IS NOT THE LIMIT!

Vaata kõiki minu pakkumisi

Aprill 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-3,8%
676
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
3,4%
2894 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,2pp
Korteritehingute arv Tartus
16,9%
152
Korteritehingute mediaanhind Tartus
18,8%
2769 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,4%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.