Kairi Vanem

Kairi Vanem

Maakler | UUS MAA | Luxum | Luksuskinnisvara
Büroo: Tallinn
kairi.vanem@luxum.ee
+372 51 75 225
+372 6272600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Oman pikaajalisi kogemusi kinnisvara müügi ja üüri tehingutega. Lisaks kogemuspõhistele oskustele täiendan ennast regulaarselt valdkonna päevakajaliste juriidiliste muudatustega, olen aktiivne turu analüüsimises ja sellest regulaarse ülevaate andmises ka oma klientidele.
Olen lõpetanud Estonian Business School’i magistratuuri turundusjuhtimises.
Minu tegevusvaldkonda kuuluvad korterid, majad, eraldi spetsialiseerun kallima kinnisvara müügile. Nõustan oma kliente juriidiliselt ja müügi/turundusalaselt, olen abiks pangalaenu taotlemisel, hindamisaktide tellimisel.
Minu koostööpartnerid on loomingulised sisekujundajad, hinnatud arhitektid, nobedad remondimehed, tunnustatud advokaadid ja linnaplaneerimis spetsialistid. Aitan lahendada ja leida eksperdi kasutuslubade, korteri planeeringu muudatuste, juurdeehituste ja kõikide kinnisvara puudutavate dokumentide - ehitusseaduste ning ehitusregistritega kooskõlla viimiseks.

Iga kodu on oma omaniku nägu, ainulaadne ja omamoodi. Aastate jooksul on kinnisvaramüügis kehtestatud palju erinevaid nõudmisi ja dokumentatsiooni, mille puudumisel või omaniku teadmatusel võib müügiprotsess kujuneda oodatust pikemaks, kulukamaks ja probleemsemaks. Minu eesmärk on anda parimat aastatega kogunenud väärtnõu ja aidata vara müüa, omanikule parimate tingimustega, hallates müügiprotsessi sealhulgas dokumentatsiooni müüdava vara kohta.

Vaata minu töid
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kinnisvaramaaklerKairiVanem/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kairivanem10/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCKpNrEFJIsnZaxFI91Ki2RQ

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minu saavutused


Kliendid minust

Juuni 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,3%
573
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
-9,5%
2806 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,8%
sama
Korteritehingute arv Tartus
-36,7%
105
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-0,1%
2449 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,6%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.