Eret Türk

Eret Türk

Raamatupidaja
Büroo: Tallinn
eret.turk@uusmaa.ee
+372 5622 5514
+372 627 2600

Suhtlen:

Minust

Uus Maasse tulin raamatupidajana tööle alates juulist 2006.
Hindan kõrgelt Uus Maas väljakujunenud väärtusi ja hoiakuid, mis lisavad töötajatele ambitsioonikust, tegutsemistahet ja julgust ettevõtmisteks.Oma tööd pean väga huvitavaks ja arendavaks.

Enne Uus Maaga liitumist töötasin pikka aega kütuste hulgimüügiga tegelevas ettevõttes sekretärina ja hiljem laoarvestuse ja müügireskontro raamatupidajana.
2008.aastal lõpetasin Mainori Kõrgkooli ärijuhtimise erialal, spetsialiseerudes finantsjuhtimisele.Olen lõpetanud ka Tallinna Kergetööstustehnikumi, omandades asjaajaja-arhivaari kutse.

Minu hobiks on flamenko tants, mis aitab ergastada nii keha kui meelt. Veel meeldib mulle laulda, lugeda ja aias toimetada. Kodus on kasvamas kaks poega. Üle kõige naudin koos oldud aega oma perekonna ja heade sõpradega.

Olen suur aforismide austaja ja seetõttu on minuga kaasas alati hulk mõtteteri. Ütlus, mille ma olen oma ellusuhtumisse pookinud on selline: „ Milleks siis veel elada, kui mitte selleks, et üksteise elu talutavamaks muuta”.

Kontori asukoht

Kinnisvaraturu analüüs ja info

Aprill 2020
Korteritehingute arv Tallinnas (y-to-y)
-42,9%
455
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas (y-to-y)
10,5%
1991€/m²
Uusarenduste laojäägi realiseerimine
+4,8 kuud
13,4 kuud
A-klassi büroopindade vakants
5%
sama
A-klassi büroopindade keskmine m² üürihind
3,3%
15,5 €/m²
A-klassi büroopindade tootlus
-0,1pp
6,15%
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.