Eret Türk

Eret Türk

Raamatupidaja
Büroo: Tallinn
eret.turk@uusmaa.ee
+372 5622 5514
+372 627 2600

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Uus Maasse tulin raamatupidajana tööle alates juulist 2006.
Hindan kõrgelt Uus Maas väljakujunenud väärtusi ja hoiakuid, mis lisavad töötajatele ambitsioonikust, tegutsemistahet ja julgust ettevõtmisteks.Oma tööd pean väga huvitavaks ja arendavaks.

Enne Uus Maaga liitumist töötasin pikka aega kütuste hulgimüügiga tegelevas ettevõttes sekretärina ja hiljem laoarvestuse ja müügireskontro raamatupidajana.
2008.aastal lõpetasin Mainori Kõrgkooli ärijuhtimise erialal, spetsialiseerudes finantsjuhtimisele.Olen lõpetanud ka Tallinna Kergetööstustehnikumi, omandades asjaajaja-arhivaari kutse.

Minu hobiks on flamenko tants, mis aitab ergastada nii keha kui meelt. Veel meeldib mulle laulda, lugeda ja aias toimetada. Kodus on kasvamas kaks poega. Üle kõige naudin koos oldud aega oma perekonna ja heade sõpradega.

Olen suur aforismide austaja ja seetõttu on minuga kaasas alati hulk mõtteteri. Ütlus, mille ma olen oma ellusuhtumisse pookinud on selline: „ Milleks siis veel elada, kui mitte selleks, et üksteise elu talutavamaks muuta”.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

August 2022 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga
Korteritehingute arv Tallinnas
1,2%
873
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
1,1%
2771 €/m²
Korteritehingute arv Tartus
22%
272
Korteritehingute mediaanhind Tartus
9,2%
2352 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
9,2%
1008
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
14,5%
347
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.