Eno Juul

Eno Juul

Kutseline maakler, tase 6 | UUS MAA | Arena | Juhatuse liige
Büroo: Arena, Tallinn
eno.juul@uusmaa.ee
+372 50 88 963

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Enne kinnisvarasektorisse suundumist juhtisin keskmise suurusega (200-300 inimest) ettevõtteid, mille tegevusalad olid üksteisest täiesti erinevad. Millenniumivahetuse järgselt lõpetasin TTÜ KMK rahvusvahelise ärijuhtimise alal ning vedasin samal ajal Tallinnas asuvat kasiinofirmat. 2008 aastal, pärast hasartmänguärist lahkumist kutsuti ming Leedu omanikele kuuluvat ja kiiresti kasvavat apteegiketti juhtima.

Nimetatud ettevõtete puhul oli üheks minu peamiseks tööülesandeks ettevõtte kasvatamine, mis viis mind ka kinnisvara ehk täpsemalt äripindade juurde. 2016 aasta sügisel lõin koos abikaasa Sandraga käed RE/MAX Eesti frantsiisiomanikega ning asutasime sel hetkel viienda selle kaubamärgiga kinnisvarabüroo Tallinnas. Pärast viite aastat tööd ja uude valdkonda sisseelamist, võtsin 2021 aasta alguses vastu kutse liituda Uusmaa suurepärase kaubamärgi ning kollektiiviga. Nüüd siis anname endast parima, et oma meeskonnaga Uusmaa ridades kinnisvaramaastikul suuri asju korda saata.

Olen kiiresti kohanev ja avatud silmaringiga. Varasemad töökohad teeninduse ning müügi alal on mind õpetanud seadma end vastaspoole rolli. Ehk püüan alati aru saada, milline lahendus on see, mida minu koostööpartner otsib ning toimetada sellele vastavalt.

Töös on mulle tähtis operatiivsus, efektiivsus ja õiglus. Kui mõlemale poolele sobiv lahendus on olemas, siis leiame selle oma meeskonnaga kindlasti.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Oktoober 2023 kinnisvaraturul

*Muutus kuuga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
+2,1%
678
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
+4,4%
2928 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tallinnas
+2,7%
1645
Korteritehingute arv Tartus
-32,4%
119
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-9,9%
2109 €/m²
Pakutavate üürikorterite arv Tartus
-15,5%
366
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.