Eno Juul

Eno Juul

Kutseline maakler, tase 6 | UUS MAA Arena | Juhatuse liige
Büroo: Tallinn, Arena
eno.juul@uusmaa.ee
+372 50 88 963

Suhtlen:

Vaata kõiki minu pakkumisi


Minust

Olen kiiresti kohanev ja avatud silmaringiga. Varasemad töökohad teeninduse ning müügi alal on mind õpetanud seadma end vastaspoole rolli. Ehk püüan alati aru saada, milline lahendus on see, mida minu koostööpartner otsib ning toimetada sellele vastavalt.

Töös on mulle tähtis operatiivsus, efektiivsus ja õiglus. Kui mõlemale poolele sobiv lahendus on olemas, siis leiame selle oma meeskonnaga kindlasti.

Kinnisvarasektoris olen tegev alates 2016 aastast. Tänasel päeval olen Uus Maa Arena juhatuse liige ning tegevjuht. Lisaks maakleritööle, tegelen harukontori igapäevatöö korraldamisega.

Alates 2023 aasta veebruarist olen ka Uus Maa Kinnisvarabüroo frantsiisijuhi rollis, ehk vastutan ettevõttes erinevate harukontorite koostöö ning kvaliteetse teenuse toimimise eest.

Kuulun veel ka Eesti Kinnisvarafirmade Liidu (EKFL) juhatusse, esindades liidus kinnisvara vahendusteenuse valdkonda.

Enne kinnisvarasektorisse suundumist juhtisin keskmise suurusega (200-300 inimest) ettevõtteid, mille tegevusalad olid üksteisest täiesti erinevad. Millenniumivahetuse järgselt lõpetasin TTÜ KMK rahvusvahelise ärijuhtimise alal ning vedasin samal ajal Tallinnas asuvat kasiinofirmat. 2008 aastal, pärast hasartmänguärist lahkumist kutsuti ming Leedu omanikele kuuluvat ja kiiresti kasvavat apteegiketti juhtima. Apteegisektoris töötasin 8 aastat.

Nimetatud ettevõtete puhul oli üheks minu peamiseks tööülesandeks ettevõtte kasvatamine, mis viis mind ka kinnisvara ehk täpsemalt äripindade juurde. 2016 aasta sügisel asutasime koos abikaasaga sel hetkel viienda Remax kaubamärgiga kinnisvarabüroo Tallinnas. Pärast viite aastat tööd ja uude valdkonda sisseelamist, võtsin 2021 aasta alguses vastu kutse liituda Uus Maa suurepärase kaubamärgi ning kollektiiviga. Nüüd siis anname endast parima, et oma meeskonnaga Uus Maa ridades kinnisvaramaastikul suuri asju korda saata.

Vaata kõiki minu pakkumisi

Kontori asukoht

Hallivanamehe 4, 11317 Tallinn, Eesti

Märts 2024 kinnisvaraturul

*Muutus aastataguse ajaga. Allikad maa-amet, kv.ee
Korteritehingute arv Tallinnas
-29,5%
581
Korteritehingute mediaanhind Tallinnas
0,7%
2785 €/m²
Üüritootlus Tallinnas
4,6%
-0,1pp
Korteritehingute arv Tartus
-30,9%
132
Korteritehingute mediaanhind Tartus
-3,1%
2412 €/m²
Üüritootlus Tartus
5,3%
+0,3pp
Vaata täpsemalt

Soovid igakuist analüüsi ja infot enda e-mailile?

    E-maili sisestamisega lubad meil endale Uus Maaga seotud infot edastada. Soovi korral saad oma eelistusi täpsustada meie esimeses kirjas.